×

Policjantki i Policjanci (711)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Magda Szczepanek, Paweł Monsiel, Anna Bosak, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Dwaj mężczyźni zgłaszają zaginięcie przyjaciela. Dzień wcześniej w domku w lesie zorganizowali mu wieczór kawalerski. Na miejscu policjanci znajdują ślady, które wskazują, że poszukiwany jest ranny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą.

W tym odcinku

Dwaj mężczyźni zgłaszają zaginięcie swojego przyjaciela. Dzień wcześniej w domku w lesie zorganizowali mu wieczór kawalerski. Na miejscu Natalia i Wojtek znajdują ślady, które wskazują, że poszukiwany jest ranny. Podejrzany staje się leśniczy, który w nocy wszczął awanturę z powodu hałasu. Załoga rozmawia też z obecną na imprezie striptizerką. Tymczasem w komendzie zjawia się jedna z córek Witackiego. Ma do niego nietypową prośbę. Natalia oraz Wojtek przyjmują zgłoszenie od kobiety, która oskarża swojego sąsiada o nękanie. Wkrótce okazuje się, że nie powiedziała funkcjonariuszom prawdy.

Występują (pokaż wszystkich)