Przyjaciele 5: The One With Joey's Big Break (22)

Przyjaciele 5: The One With Joey's Big Break (22)

(Friends: The One With Joey's Big Break)

serial komediowy USA 1998-1999
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Gary Halvorson
W skrócie:Joey otrzymuje propozycję głównej roli. Film ma być kręcony w Las Vegas. Na miejscu okazuje się, że zdjęcia zostały wstrzymane z powodu braku funduszy. Joey wstydzi się do tego przyznać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Joey otrzymuje propozycję zagrania głównej roli w filmie. Zdjęcia mają być kręcone w Las Vegas. Na miejscu okazuje się, że zdjęcia do filmu zostały wstrzymane z powodu braku funduszy. Zrezygnowany Joey wstydzi się do tego przyznać przed przyjaciółmi i podczas rozmowy telefonicznej udaje, że wszystko przebiega zgodnie z planem. Phoebe jest obrażona na Rossa, ale nie może sobie przypomnieć dlaczego. Zmęczony jej dziwnym zachowaniem Ross zmusza ją, by sobie przypomniała, dlaczego tak go traktuje. Okazuje się, że jego złe zachowanie jedynie przyśniło się Phoebe. Rachel ma infekcję oka, ale udaje, że nic jej nie jest. Monica zabiera przyjaciółkę do lekarza, który przepisuje jej krople do oczu. Rachel, która panicznie boi się jakichkolwiek zabiegów przy jej oczach, nie zażywa jednak lekarstwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także