Przyjaciele 5: The One With The Ball (21)

Przyjaciele 5: The One With The Ball (21)

(Friends: The One With The Ball)

serial komediowy USA 1998-1999
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Gary Halvorson
W skrócie:Gary mówi Monice, że zamierza poprosić Phoebe, aby z nim zamieszkała. Monica powtarza wszystko Phoebe, która wcale nie jest na taką zmianę gotowa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Gary, chłopak Phoebe, w tajemnicy zdradza Monice, że zamierza poprosić Phoebe, aby z nim zamieszkała. Monica nie może się powstrzymać i od razu powtarza wszystko Phoebe. Dziewczyna obawia się, że nie jest jeszcze gotowa na tak poważny krok. Dlatego prosi Chandlera, żeby porozmawiał z jej partnerem i wybił mu z głowy pomysł wspólnego zamieszkania. Kiedy mimo to Gary prosi Phoebe, aby z nim zamieszkała, ona zgadza się, bo nie chce go zawieść. Jednak po pewnym czasie wyznaje Gary'emu, że nie jest zupełnie przekonana do tego pomysłu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także