Przyjaciele 5: The One with the Ball (21)

Przyjaciele 5: The One with the Ball (21)

(Friends: The One with the Ball)

serial komediowy USA 1998-1999   b.o.
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Gary Halvorson
W skrócie:Gary mówi Monice, że zamierza poprosić Phoebe, aby z nim zamieszkała. Monica powtarza wszystko Phoebe, która wcale nie jest na taką zmianę gotowa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Gary, chłopak Phoebe, w tajemnicy zdradza Monice, że zamierza poprosić Phoebe, aby z nim zamieszkała. Monica nie może się powstrzymać i od razu powtarza wszystko Phoebe. Dziewczyna obawia się, że nie jest jeszcze gotowa na tak poważny krok. Dlatego prosi Chandlera, żeby porozmawiał z jej partnerem i wybił mu z głowy pomysł wspólnego zamieszkania. Kiedy mimo to Gary prosi Phoebe, aby z nim zamieszkała, ona zgadza się, bo nie chce go zawieść. Jednak po pewnym czasie wyznaje Gary'emu, że nie jest zupełnie przekonana do tego pomysłu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)