Prawo Agaty 3 (9)

Prawo Agaty 3 (9)

7.2/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Leszek Lichota, Daria Widawska, Michał Mikołajczak
W skrócie:Agata reprezentuje Michała Bielańskiego. To wychowawca przedszkolny, zwolniony za spóźnienia i absencję podczas dyżurów. Okazuje się, że rodzice wolą, gdy opiekunami dzieci są kobiety.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie trojga prawników, którzy prowadzą własną kancelarię. Agata Przybysz (Agnieszka Dygant), Dorota Gawron (Daria Widawska) i Marek Dębski (Leszek Lichota) angażują się w nowe skomplikowane sprawy. Muszą walczyć o przetrwanie swojej kancelarii, która pogrąża się w kryzysie. Kłopoty zawodowe wystawiają na próbę ich przyjaźń.

W tym odcinku

Na sali sądowej mecenas Przybysz reprezentuje Michała Bielańskiego. Pracujący jako wychowawca przedszkolny mężczyzna został zwolniony z pracy za spóźnienia i absencję podczas dyżurów. Przeciwną stronę reprezentuje mecenas Czerska. Agata prosi o pomoc Dębskiego. Ten zdobywa nagranie z wypowiedzią dyrektorki przedszkola, która twierdzi, że rodzice powierzanych placówce maluchów wolą, gdy ich opiekunami są kobiety. Tymczasem Dorota stwierdza, że z Wojtkiem dzieje się coś dziwnego. Mężczyzna spędza dużo czasu z córką. Następnego dnia przez przypadek widzi męża z Zuzią w kawiarni przyjaznej maluchom w otoczeniu młodych mam. Agata dziwi się, że Bitnerowi jest obojętne przegranie sprawy Kowalskiego. Wysnuwa wniosek, że Okońska zajmowała się sprawą biznesmena ze względu na jej powiązanie z Marczakiem. Uważa, że Bitner też musi być z nim powiązany. Postanawia spotkać się w tej sprawie z Okońską.

Występują (pokaż wszystkich)