Program TV

WTOREK 29.10
4:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
5:35teleturniej muzyczny
zdjęciePrzysięga (39)
6:15telenowela
Elif (596)
7:05serial obyczajowy
Polsat
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień z Polsat News
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
4:50magazyn reporterów
Mango
5:15telezakupy
Doradca smaku (33)
7:20magazyn kulinarny
Dzień Dobry TVN
7:30magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Heheszki na całego
od 3:30program rozrywkowy
Nieźle kliknięci bez filtra
4:30program rozrywkowy
Na osi (251)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Atleci
4:05magazyn sportowy
Trans World Sport
4:40magazyn sportowy
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Buffy, postrach wampirów (21)
6:00serial przygodowy
TV 6
Disco Polo Life
od 3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
Buffy, postrach wampirów (13)
7:00serial przygodowy
TV Puls
Z archiwum policji (9)
4:00serial dokumentalny
Dyżur (13)
4:35serial dokumentalny
Dyżur 2 (27)
5:35factual
112 - na każde wezwanie (101)
6:00serial sensacyjny
112 - na każde wezwanie (102)
6:30serial sensacyjny
TVN 7
NOC Magii
od 2:20interaktywny program rozrywkowy
Szkoła (99/156)
5:00serial paradokumentalny
Mango
6:00telezakupy
Sędzia Anna Maria Wesołowska (226)
7:35serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Lokatorki
4:25film krótkometrażowy
Teledysk
5:00magazyn muzyczny
Afisz kulturalny
5:30magazyn kulturalny
Teledyski - muzyka klasyczna
7:00program muzyczny
TVP Polonia
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
4:25program publicystyczny
Halo Polonia
4:40magazyn
Nożem i widelcem
5:40magazyn kulinarny
Focus on Poland
5:55program informacyjny
Pożyteczni.pl
6:10magazyn
WP
Premiera: WP Raport (163)
6:00program informacyjny
Premiera: Tłit (131)
6:20program publicystyczny
Sześć sióstr (18)
7:00serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
NDR
5:25film krótkometrażowy
Druciane oprawki: Sąsiedzi
5:55film krótkometrażowy
AXN
S.W.A.T. (6)
4:05serial sensacyjny
S.W.A.T. (7)
5:00serial sensacyjny
MacGyver 3 (22)
6:25serial akcji
Hawaii Five-0 (1)
7:25serial kryminalny
CANAL+
Fabryka trolli
od 3:10film dokumentalny
Mrówka wychodzi za mąż
4:10film krótkometrażowy
Księga wielkich życzeń
4:25dramat obyczajowy
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Pianista
6:15dramat wojenny
CANAL+ 1
Masz na imię Justine
od 2:35dramat obyczajowy
Fabryka trolli
4:10film dokumentalny
Mrówka wychodzi za mąż
5:10film krótkometrażowy
Księga wielkich życzeń
5:25dramat obyczajowy
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Pianista
7:15dramat wojenny
CANAL+ Family
Historie miłosne
od 2:50film obyczajowy
Prawo ojca
4:15dramat sensacyjny
Dzielny Lew Eryk 5 (1)
6:00serial animowany
Dzielny Lew Eryk 5 (2)
6:05serial animowany
Dzielny Lew Eryk 5 (3)
6:10serial animowany
Dzielny Lew Eryk 5 (4)
6:14serial animowany
Zagadki Myszki w Paski 2 (15)
6:20program edukacyjny
Zagadki Myszki w Paski 2 (16)
6:22program edukacyjny
Zagadki Myszki w Paski 2 (17)
6:25program edukacyjny
Zagadki Myszki w Paski 2 (18)
6:27program edukacyjny
CANAL+ Film
Nie ma zmiłuj
od 2:40film obyczajowy
Cisza
4:25dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Hollywood Buzz
6:40magazyn filmowy
Nic nie mów
7:10komediodramat
CANAL+ Seriale
Kiler-ów 2-óch
4:05komedia
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Aktualności filmowe+
6:10magazyn filmowy
Larp
6:40etiuda filmowa
Obława (2)
7:20film kryminalny
CBS Europa
Moja słodka Audrino
od 2:40dramat sensacyjny
Na tych samych falach
4:25komedia romantyczna
Elementary (3/24)
6:00serial kryminalny
Droga Violu
6:55komedia romantyczna
HBO 2
Fałszywe powody
6:00dramat sensacyjny
Spielberg
7:35film dokumentalny
HBO 3
Superfly
od 2:55film sensacyjny
Zestresowany naród
4:50film dokumentalny
Hotel Transylwania 3
6:00film animowany
Frida
7:35dramat biograficzny
Kino Polska
Ostatni świadek
od 2:30film sensacyjny
Życie wewnętrzne
4:20komediodramat
Kolejność uczuć
6:00dramat obyczajowy
Kino TV
Omamamia
od 3:50komedia
T.I.M.
5:30film familijny
Trattoria
6:55komedia
Polsat Film
Gliniarze (237)
od 3:15serial paradokumentalny
Gliniarze (238)
4:15serial paradokumentalny
Malanowski i partnerzy (727)
5:15serial fabularno-dokumentalny
Stołeczna drogówka (58)
6:15serial dokumentalny
Nasz nowy dom (93)
6:45reality show
Przyjaciółki (92)
7:45serial obyczajowy
Stopklatka TV
MiłośćKropka.pl: Kioskarz (7)
od 3:45serial paradokumentalny
TV okazje
4:45magazyn reklamowy
Wojny kontenerowe (4)
6:00serial dokumentalny
Złotopolscy (222)
6:30telenowela
Złotopolscy (223)
7:00telenowela
Plebania (104)
7:30serial obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 2:45mecz: Legia Warszawa - Wisła Kraków
Witaj w klubie: Piast Gliwice
5:00serial dokumentalny
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Ekstraklasa po godzinach
6:20magazyn piłkarski
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
7:25serial dokumentalny
nSport+
Witaj w klubie: Korona Kielce
6:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
6:30serial dokumentalny
LaLiga Highlights Show
7:00magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka: Liga Siatkówki Kobiet
6:00mecz: MKS Energa Kalisz - E.Leclerc Radomka Radom
Polsat Sport Extra
Magazyn Fortuna 1. ligi
6:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
7:30mecz: Chrobry Głogów - PGE FKS Stal Mielec
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga czeska
6:00mecz: AC Sparta Praga - Bohemians Praga 1905
Sport flesz
7:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga czeska
7:07mecz: AC Sparta Praga - Bohemians Praga 1905

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!