Program TV

NIEDZIELA 9.02
22:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Poltergeist
23:55horror
Jaka to melodia?
1:35teleturniej muzyczny
TVP 2
Ugotowany
od 21:00film obyczajowy
Kino bez granic: Ruch oporu
22:50dramat obyczajowy
Charley Varrick
0:30film kryminalny
Polsat
Następne 48 godzin
22:40komedia sensacyjna
Świat w płomieniach
0:45film sensacyjny
TVN
Wierna
od 20:00film SF
MasterChef (14-ost.)
0:40program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Żelazny Iwan
od 20:00dramat obyczajowy
Aleja Aligatorów
22:30film SF
Na osi (265)
0:10magazyn motoryzacyjny
Na osi (266)
0:50magazyn motoryzacyjny
Żądło namiętności
1:35film erotyczny
TV 4
Prawo zemsty
od 20:00thriller
Forteca
22:15dramat wojenny
Ameryka pod ostrzałem (4)
0:30serial dokumentalny
Krzysztof Rutkowski, słucham?
1:35film dokumentalny
TV Puls
Liberator 2
od 21:50film sensacyjny
Operacja Delta Force 3
23:50film sensacyjny
Skorpion 3 (24)
1:30serial sensacyjny
TVN 7
Superseans: Mroczny rycerz
od 20:00film sensacyjny
Nadciąga tornado
23:15thriller
Ronaldo
1:05film dokumentalny
TVP Kultura
Trzeci punkt widzenia
22:40program publicystyczny
Dokument.pl: Dwa światy
23:20film dokumentalny
Kino nocne: Fortepian
0:25dramat kostiumowy

FILMOWE

ale kino+
Kino Mówi: Kuszenie: Wenus w futrze
od 21:55dramat obyczajowy
Pokot
23:55dramat kryminalny
AXN
Karate Kid
od 20:00film przygodowy
Osiem milimetrów
22:55thriller
Arena
1:35thriller
CANAL+
Religia dla geja
od 21:30film dokumentalny
Bohemian Rhapsody
22:20dramat biograficzny
Oscary 2020
0:30czerwony dywan
CANAL+ 1
Turbokozak
22:00magazyn piłkarski
Religia dla geja
22:30film dokumentalny
zdjęcieBohemian Rhapsody
23:20dramat biograficzny
Oscary 2020
1:30czerwony dywan
CANAL+ Family
Weselne przeznaczenie
od 21:55komedia romantyczna
Damulka
23:20western
Prawo ojca
1:10dramat sensacyjny
CANAL+ Seriale
Zło jest zaraźliwe (4)
od 21:45serial kryminalny
Zło jest zaraźliwe (5)
22:30serial kryminalny
Zło jest zaraźliwe (6)
23:15serial kryminalny
Mr. Mercedes 3 (8)
0:05serial sensacyjny
Wszyscy święci
1:50film obyczajowy
CBS Europa
Historia z Los Angeles
od 21:00komedia
Wybierz mnie
22:50melodramat
Zły Mikołaj
0:40komedia
HBO
Outsider (5/10)
22:15serial kryminalny
Niebezpieczny umysł
1:05dramat kryminalny
HBO 2
Czego pragną mężczyźni
od 21:00komedia romantyczna
Gentleman z rewolwerem
23:00komediodramat
Ludzie jak my
0:35komediodramat
HBO 3
Premiera: Potwór z bagien (4/10)
od 21:45serial sensacyjny
Slender Man
1:15horror
Kino TV
Prawdziwa legenda
23:55film kostiumowy
Stopklatka
Lektor
od 20:00dramat obyczajowy
Pulp Fiction
22:20dramat sensacyjny
Ziemia obiecana
1:35dramat obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 21:30mecz: Oklahoma City Thunder - Boston Celtics
Sport News+
0:15magazyn sportowy
Sport+
0:30magazyn sportowy
Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
1:45serial dokumentalny
Eurosport 2
Wiadomości Eurosportu
22:00magazyn informacyjny
Tenis stołowy
22:05tenis stołowy
Wiadomości Eurosportu
23:35magazyn informacyjny
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Falun
23:40bieg na 30 km stylem dowolnym mężczyzn
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Falun
0:30bieg na 15 km stylem dowolnym kobiet
nSport+
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 20:45mecz: Legia Warszawa - ŁKS Łódź
Piłka nożna: Liga+ Extra
23:00magazyn ligi polskiej
Witaj w klubie: Wisła Płock
0:40serial dokumentalny
Sport News+
1:15magazyn sportowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 20:30mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Indykpol AZS Olsztyn
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
23:00mecz: Sir Safety Conad Perugia - Gas Sales Piacenza
Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie
1:00waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Tamas Lodi
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 20:15mecz: PSV Eindhoven - Willem II
Sporty walki: KSW 49
1:00walka: Michał Materla - Scott Askham
TVP Sport
Hokej
od 21:45hokej
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:50mecz: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!