Program TV

NIEDZIELA 3.11
2:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
od 1:50teleturniej muzyczny
zdjęcieWzgórze nadziei
2:45melodramat
Z pamięci
5:20cykl felietonów
Klan (3544)
5:35telenowela
Polsat
Wujaszek Eddie
od 0:30thriller
Tajemnice losu
2:15program rozrywkowy
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
TVN
Nadciąga tornado
od 0:40thriller
Uwaga!
2:25magazyn reporterów
NOC Magii
2:45interaktywny program rozrywkowy
Uwaga!
4:50magazyn reporterów
Mango
5:15telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Seks w podróży
od 1:55film erotyczny
Heheszki na całego
3:20program rozrywkowy
Na osi (251)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Jestem numerem cztery
od 0:05film SF
Interwencja
2:25magazyn reporterów
Disco Polo Life
2:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV 6
Włatcy móch: Prohibicja (91)
2:00serial animowany
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV Puls
Snajper: Duch wojownika
od 1:00film sensacyjny
Taki jest świat 4 (44)
3:35program informacyjny
Menu na miarę (8)
4:25program kulinarny
Dyżur 2 (17)
5:00serial dokumentalny
Dyżur 2 (18)
5:35serial dokumentalny
Tajemnice medyczne: Konkurs/Maltretowana (21)
5:40serial fabularno-dokumentalny
TVN 7
NOC Magii
2:40interaktywny program rozrywkowy
Ukryta prawda (449)
4:55serial paradokumentalny
Mango
5:55telezakupy
TVP Polonia
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn sportowy
Stulecie Winnych (8)
2:35serial obyczajowy
Czar par (6)
3:30teleturniej
Kulturalni PL
5:25magazyn
WP
Dziewiątki
od 1:40thriller
Most nad Sundem (7)
3:45serial kryminalny
Rodzina wielkiej wagi (13)
5:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Huba
od 1:40film obyczajowy
Nie wracaj do mnie w snach
2:55dramat psychologiczny
Na drodze
4:35film krótkometrażowy
Uczciwi ludzie
5:10film krótkometrażowy
Dotyk pośredni
5:45film krótkometrażowy
AXN
S.W.A.T. (12)
2:15serial sensacyjny
S.W.A.T. (13)
3:05serial sensacyjny
Agenci NCIS 8 (17)
4:00serial sensacyjny
Agenci NCIS 8 (18)
4:55serial sensacyjny
CANAL+
Delirium
od 1:15thriller
Słodko-gorzki
2:50dramat obyczajowy
Historie miłosne
4:30film obyczajowy
CANAL+ 1
Przylądek strachu
od 0:10thriller
Delirium
2:15thriller
Słodko-gorzki
3:50dramat obyczajowy
Historie miłosne
5:30film obyczajowy
CANAL+ Family
Autsajder
od 0:50dramat polityczny
Persona non grata
2:25dramat obyczajowy
Święta krowa
4:20komedia
CANAL+ Film
High Life
od 1:10horror
7 uczuć
3:10komediodramat
Story
5:05film animowany dla dorosłych
Europa Filmowa 2: Malta (2)
5:10serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Wilkołak
od 1:50horror
Masz na imię Justine
3:15dramat obyczajowy
Kiedy ranne wstają zorze
4:50film krótkometrażowy
"Kruk" - making of serialu
5:20film dokumentalny
Mrówka wychodzi za mąż
5:40film krótkometrażowy
CBS Europa
Boczne drogi
od 1:05komedia
Szczęściarze
3:00komediodramat
Doktor Becker (1/22)
4:50serial komediowy
Droga Violu
5:45komedia romantyczna
HBO
Venom
od 1:55film SF
Rycerz króla Artura
3:45film przygodowy
HBO 2
Dwunasty człowiek
od 1:40dramat historyczny
Strzelec
3:55dramat sensacyjny
HBO 3
Pazury 3 (8)
2:00serial komediowy
Pazury 3 (9)
2:45serial komediowy
Pazury 3 (10)
3:30serial komediowy
W czasie burzy
4:20dramat biograficzny
Kino Polska
Ajlawju
2:30komedia
Walser
4:25dramat obyczajowy
Polsat Film
Pasja
od 23:45dramat historyczny
Ślad (9)
2:15serial kryminalny
Ślad (10)
3:15serial kryminalny
W rytmie serca (4)
4:15serial obyczajowy
Malanowski i partnerzy (731)
5:15serial fabularno-dokumentalny
Stopklatka TV
Wieczór panieński
od 1:25komedia romantyczna
Barwy ochronne
3:00dramat obyczajowy
MiłośćKropka.pl: Metafizyka (10)
5:05serial paradokumentalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 0:55mecz: Watford FC - Chelsea FC
O co biega?
3:00magazyn sportowy
Golf: European Tour
3:30WGC-HSBC Champions - finał
Golf: European Tour
5:00WGC-HSBC Champions - finał
Polsat Sport
Sporty walki: KSW
od 0:00sporty walki
Boks: Walka o pas WBO World w Las Vegas
3:00waga półciężka: Saul Alvarez - Siergiej Kowaliow
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga czeska
od 23:00mecz: SK Slavia Praga - FC Banik Ostrawa
Sporty walki: UFC 244: Masdival vs. Diaz
3:00waga półśrednia: Jorge Masvidal - Nate Diaz
TVP Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
2:05mecz: Cracovia - Lechia Gdańsk
E-sport: Blast Pro - Kopenhaga
4:10sport elektroniczny
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!