Program TV

CZWARTEK 6.06
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
Program rolniczy
12:40magazyn poradnikowy
zdjęcieElif (500)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Leśniczówka (127)
15:35telenowela
Polsat
Gliniarze (196)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (517)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2898)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (388)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
TVN
SOS. Ekipy w akcji (3)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (411)
13:00serial paradokumentalny
Agent - Gwiazdy (3)
14:00reality show

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
9. miesiąc (5)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi w akcji (50)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (497)
15:00serial obyczajowy
TV 6
Miodowe lata: Alergia (118)
12:55serial komediowy
MacGyver (89)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (3)
15:15serial kryminalny
TV Puls
112 - na każde wezwanie (45)
13:00serial sensacyjny
Lekarze na start (4/52)
13:30serial obyczajowy
Lekarze na start (5/52)
14:10serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 3 (93)
15:00serial obyczajowy
TVN 7
19+ (133/165)
od 11:45serial paradokumentalny
19+ (134/165)
12:15serial paradokumentalny
Ukryta prawda (350)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (89)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (126)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Szpital (287)
15:50serial paradokumentalny
TVP Polonia
Halo Polonia
od 11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (1987)
13:10serial obyczajowy
M jak miłość (1440)
13:45serial obyczajowy
Londyńczycy 2 (12/16)
14:40serial obyczajowy
Pod Tatrami
15:30magazyn
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Korona królów (218)
15:55telenowela historyczna

FILMOWE

ale kino+
Paryżanka
12:00film krótkometrażowy
Mężczyzna imieniem Ove
12:30komediodramat
Kino Mówi: W drodze: Trzy twarze
14:35dramat obyczajowy
AXN
CSI: Kryminalne zagadki Miami (1)
od 11:40serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Miami (2)
12:35serial kryminalny
Karate Kid 2
13:35film przygodowy
Kości 12 (3)
15:55serial kryminalny
CANAL+
Hot Shots 2
od 11:15komedia sensacyjna
Supernatura (2)
12:45serial dokumentalny
zdjęcieTwój Simon
13:40komediodramat
60 kilo niczego
15:30film krótkometrażowy
CANAL+ 1
Hot Shots!
od 10:50komedia sensacyjna
Hot Shots 2
12:15komedia sensacyjna
Supernatura (2)
13:45serial dokumentalny
Twój Simon
14:40komediodramat
CANAL+ Family
Joshua
od 11:45thriller
Uczciwy człowiek
13:30thriller
Nie przegap
15:25magazyn informacyjny
CANAL+ Film
Łapu-capu
12:00chochliki telewizyjne
Święta krowa
12:05komedia
Wolta
13:35film krótkometrażowy
Imiennik
13:50komediodramat
Nie przegap
15:50magazyn informacyjny
CANAL+ Seriale
Płacz (3)
12:00serial kryminalny
Obława (2)
13:00film kryminalny
Materiał nieemisyjny (4)
13:50film krótkometrażowy
Historie miłosne
14:05film obyczajowy
Aktualności filmowe+
15:30magazyn filmowy
CBS Europa
Niesamowita podróż (2-ost.)
od 10:35film obyczajowy
W obliczu przeznaczenia
12:30dramat obyczajowy
Napoleon Wybuchowiec
14:35komediodramat
HBO
Czarownica
od 10:45film fantasy
Krzysiu, gdzie jesteś?
12:20komedia przygodowa
HBO 2
Stacja Berlin 3 (1/10)
12:00serial szpiegowski
Technicy-magicy 4 (6-ost.)
12:55serial komediowy
Góra Czarownic
13:25film przygodowy
Obłędny rycerz
15:05komedia przygodowa
HBO 3
Seks w wielkim mieście 2 (15/18)
od 11:50serial komediowy
Somalijscy piraci
12:45dramat biograficzny
Obsesja Eve 2 (5)
14:40serial sensacyjny
Plamy z trawy
15:25dramat obyczajowy
Kino Polska
Polowanie na muchy
od 9:55komedia
Jowita
12:35dramat psychologiczny
Ki
14:35dramat obyczajowy
Kino TV
Poirot: Po pogrzebie (2)
od 11:05serial kryminalny
Ukryta kamera
13:10thriller
Trattoria
15:10komedia
TNT
Uciekająca panna młoda
od 10:50komedia romantyczna
Wyścig po życie
13:15film sensacyjny
Podniebny horror
15:00film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Magazyn Velux EHF
12:00magazyn piłki ręcznej
O co biega?
12:35magazyn sportowy
Piłka ręczna kobiet: Final Four Ligi Mistrzyń
13:10mecz finałowy: Rostow-Don - Györi Audi ETO KC
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
15:30mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Eurosport 1
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
od 10:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
12:15mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Pojedynek dnia
13:45magazyn tenisowy
Game Schett and Mats
14:45magazyn tenisowy
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
15:00mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
12:00mecz finałowy gry mieszanej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
13:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
15:00mecz półfinałowy gry podwójnej mężczyzn
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
od 10:00mecz: Stelmet Falubaz Zielona Góra - forBET Włókniarz Częstochowa
Witaj w klubie: Korona Kielce
12:45serial dokumentalny
Witaj w klubie: Miedź Legnica
13:20serial dokumentalny
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
14:00mecz finałowy: Zenit Kazań - Cucine Lube Civitanova
Polsat Sport Extra
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
od 9:50mecz: Bułgaria - Dominikana
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
12:50mecz: Tajlandia - Turcja
Piłka nożna: MLS
15:00mecz: Montreal Impact - Seattle Sounders FC
TVP Sport
Piłka nożna: Liga Narodów
12:35mecz półfinałowy Dywizji A: Portugalia - Szwajcaria

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!