Program TV

NIEDZIELA 31.03
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

Polsat
Samoloty
od 11:45film animowany
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 (6)
15:45program rozrywkowy
TVN
zdjęcieDiagnoza (5/13)
12:00serial obyczajowy
Lotnisko (1/8)
13:00serial dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
od 11:40program rozrywkowy
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
12:10program rozrywkowy
Nieźle kliknięci
12:40program rozrywkowy
Nieźle kliknięci
14:40program rozrywkowy
Zabójcza obsesja
15:00dramat obyczajowy
TV 4
Galileo (734)
od 11:35program popularnonaukowy
Gliniarz w przedszkolu 2
12:40komedia obyczajowa
Quest
14:50film sensacyjny
TV 6
Szczęśliwy dzień
od 10:45komedia romantyczna
Gwiazdy Kabaretu (6)
13:00program rozrywkowy
Nokaut (5)
14:00serial komediowy
Policjantki i Policjanci (249)
15:00serial obyczajowy
TVN 7
Zakochani po uszy (44/120)
od 11:55telenowela
Zaplątani
12:30film animowany
Powrót Batmana
14:35film sensacyjny
TVP Kultura
Trzeci punkt widzenia
12:05program publicystyczny
Niespotykanie spokojny człowiek
12:40komedia obyczajowa
Chuligan literacki
13:50magazyn o książkach
Faworyta
14:25opera

FILMOWE

ale kino+
Oczy Orsona Wellesa
od 10:10film dokumentalny
Zwyczajna dziewczyna
12:10komediodramat
Jeździec znikąd
14:15western
AXN
Ocean's Eleven: Ryzykowna gra
od 11:45komedia sensacyjna
Castle 7 (3)
14:05serial kryminalny
Castle 7 (4)
15:05serial kryminalny
CANAL+
zdjęcieBabcia w zamrażarce
od 11:30komedia
Odciąć pępowinę
13:10film krótkometrażowy
Nie przegap
13:20magazyn informacyjny
zdjęcieSieć podejrzeń
13:30thriller
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
15:10mecz: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
CANAL+ 1
Księgarnia z marzeniami
od 10:40dramat obyczajowy
Odciąć pępowinę
14:10film krótkometrażowy
Nie przegap
14:20magazyn informacyjny
Sieć podejrzeń
14:30thriller
CANAL+ Family
Król rozrywki
od 11:40musical
Siostry przyrodnie
13:20komedia
Pitch Perfect 3
15:05komedia muzyczna
CANAL+ Seriale
Motylek (2)
od 11:40dramat obyczajowy
Bulletproof (1)
12:30serial kryminalny
Bulletproof (2)
13:15serial kryminalny
Informator (1)
14:00serial sensacyjny
Informator (2)
15:00serial sensacyjny
HBO
George prosto z drzewa 2
od 11:25film familijny
Walentynki
14:30komedia romantyczna
HBO 2
Król Artur: Legenda miecza
od 11:40film przygodowy
Moja kolacja z Hervé
13:45dramat biograficzny
Vincent i koniec świata
15:35komediodramat
HBO 3
Czarna Pantera
12:00film sensacyjny
Fałszywe powody
14:15dramat sensacyjny
Roman J. Israel
15:50dramat kryminalny
Kino Polska
Nowy Kabaretowy Rejs (8)
13:10program rozrywkowy
Awans
14:05komedia obyczajowa
Pajęczarki
15:45komedia obyczajowa
Kino TV
Klątwa Tutenchamona (2-ost.)
od 10:55film przygodowy
Długie podanie
12:45dramat biograficzny
Przygody Merlina 5 (2)
14:45serial fantasy
Przygody Merlina 5 (3)
15:50serial fantasy
Stopklatka TV
Przygody Merlina: Lancelot (5)
od 11:50serial fantasy
Lassie
13:45film przygodowy
Wielki mistrz
15:40film sensacyjny
TNT
Bardzo Dziki Zachód
od 10:30western komediowy
Dennis rozrabiaka
12:40komedia
Eko-jaja
14:40komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:55mecz: UD Levante - SD Eibar
Piłka nożna: Liga angielska
15:00mecz: Cardiff City FC - Chelsea FC
Eurosport 2
Koszykówka mężczyzn: VTB United League
14:00mecz: BC Avtodor Saratov - Stelmet Enea BC Zielona Góra
nSport+
O co biega?
od 11:45magazyn sportowy
Witaj w klubie: Wisła Kraków
12:15serial dokumentalny
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
12:45mecz: Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze
Żużel: PGE Ekstraliga
15:00rewanżowy mecz finałowy z 2018 roku: FOGO Unia Leszno - CASH BROKER Stal Gorzów
Polsat Sport
Cafe Futbol
od 11:00magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
12:30mecz: Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
14:45mecz: Car Gwarant Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Miami
13:001. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:45mecz fazy play-off
Polsat Sport News
Sport flesz
12:00program informacyjny
Sporty walki: KSW
12:07sporty walki
Piłka nożna: Liga holenderska
14:25mecz: FC Utrecht - Feyenoord
TVP Sport
zdjęciePiłka nożna: 2. liga
13:00mecz: Górnik Łęczna - Widzew Łódź

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!