Ogólnotematyczne

12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
14:00serial obyczajowy
15:10cykl reportaży
15:45magazyn informacyjny
15:55magazyn informacyjny
zdjęcie
12:40serial obyczajowy
13:35serial fabularno-dokumentalny
14:15film dokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
13:30serial paradokumentalny
14:00serial paradokumentalny
od 11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
15:55serial obyczajowy
12:00serial fabularny
13:00serial fabularny
14:00magazyn policyjny
15:00reality show
12:00serial komediowy
13:40program rozrywkowy
14:15program muzyczny
15:15serial fantasy
od 11:35magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial obyczajowy
zdjęcie
13:25serial obyczajowy
15:10magazyn
15:25magazyn
15:45magazyn informacyjny
15:55telenowela dokumentalna
od 11:55serial obyczajowy
12:45komediodramat
13:30dramat obyczajowy
15:45magazyn o książkach

Filmowe

12:05blok filmów krótkometrażowych
13:05dramat biograficzny
14:50blok filmów krótkometrażowych
15:55komedia kryminalna
12:05serial kryminalny
13:00serial sensacyjny
14:00serial sensacyjny
15:00serial sensacyjny
od 11:45magazyn sportowy
12:15film krótkometrażowy
zdjęcie
12:35komedia kryminalna
14:05film dokumentalny
15:00dramat obyczajowy
od 11:05melodramat
12:45magazyn sportowy
13:15film krótkometrażowy
zdjęcie
13:35komedia kryminalna
15:05film dokumentalny
od 11:00dramat psychologiczny
12:50chochliki telewizyjne
13:20serial dokumentalny
14:15magazyn muzyczny
14:35komedia
zdjęcie
12:00komedia obyczajowa
14:00magazyn filmowy
14:35dramat przygodowy
od 11:45film obyczajowy
12:30serial kryminalny
13:15serial kryminalny
14:00film krótkometrażowy
14:30film krótkometrażowy
14:45film krótkometrażowy
15:00dramat obyczajowy
od 11:30film biograficzny
13:20dramat obyczajowy
15:15film kryminalny
12:05film przygodowy
13:50komedia
15:25serial obyczajowy
15:50serial obyczajowy
od 11:00thriller
12:25serial obyczajowy
13:20serial obyczajowy
14:20serial komediowy
14:50serial komediowy
15:15serial komediowy
15:45serial komediowy
od 10:50komedia obyczajowa
14:30komedia obyczajowa
od 8:45film obyczajowy
zdjęcie
12:30film animowany
14:35komedia sensacyjna
od 9:40horror komediowy
12:10komedia sensacyjna
14:40komedia

Sportowe

od 11:30wszechstronny konkurs konia wierzchowego - cross
13:00mecz: Chelsea FC - Brighton & Hove Albion FC
15:00cykl reportaży
15:30magazyn sportowy
od 11:00program krótki solistów
13:30program krótki par sportowych
od 11:20mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Grigor Dimitrov - David Goffin
od 11:20mecz 1/8 finału
zdjęcie
13:30magazyn siatkarski
15:40mecz 1/8 finału
12:00program informacyjny
13:00program informacyjny
14:00program informacyjny
15:00program informacyjny
15:07mecz finałowy kobiet: USA - Kanada
od 10:15mecz półfinałowy: Tauron GKS Katowice - Comarch Cracovia
14:00mecz gry pojedynczej: Stan Wawrinka - Pablo Carreno Busta

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!