x
Ukryta prawda (1220)

Ukryta prawda

sezon 19 odc. 1220

serial paradokumentalny Polska 2021   od 12 lat
W skrócie:34-letnia Edyta jest ofiarą przemocy domowej. Mąż Marek - szanowany chirurg - upokarza i krytykuje ją, wyniszczając psychicznie. Kobieta nawiązuje romans z Adamem, nowym kolegą z pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieści o zwykłych ludziach, które napisało życie. Każdy odcinek to nowa historia, pełna zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć. Jedne są zabawne, inne mają dramatyczny przebieg i finał.

W tym odcinku

34-letnia Edyta jest ofiarą przemocy domowej. Mąż Marek - powszechnie szanowany chirurg - nieustannie ją upokarza i krytykuje, wyniszczając psychicznie. Tymczasem w biurze, gdzie pracuje kobieta, zostaje zatrudniony Adam. Szybko się zaprzyjaźniają. Mężczyzna opowiada swoją historię. Przez wiele lat mieszkał w Anglii z narzeczoną, która uciekła zaraz po porodzie, ponieważ nie chciała być matką. Porzucony wrócił do Polski razem z córką Wiktorią; dziś dziewczynka ma 6 lat. Wychowuje ją samotnie. Wkrótce Adam i Edyta zaczynają spotykać się potajemnie. Kochanek namawia 34-latkę, by zostawiła męża i przeprowadziła się do niego. Kobieta szybko znajduje wspólny język z Wiktorią. Marek nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją. Zaczyna prześladować żonę oraz jej nowego partnera, stając się coraz bardziej agresywny.

Zobacz także