×
13 posterunek 2 (16)

13 posterunek 2 (16)

serial komediowy Polska 2000   od 12 lat
Występują:Cezary Pazura, Agnieszka Włodarczyk, Marek Perepeczko, Marek Walczewski
Reżyseria:Maciej Ślesicki
W skrócie:Pracownicy posterunku oglądają program o życiu na innych planetach. Zjawia się komendant. Dziwne zachowanie zwierzchnika i program nasuwają podejrzenie, że komendant jest obcym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Pracownicy trzynastego posterunku oglądają program telewizyjny poświęcony życiu na innych planetach. Przejęty Stępień zwierza się kolegom ze swoich spotkań z kosmitami. Czarek domyśla się, że stan Stępnia odbiegał znacznie od trzeźwości. Na posterunku zjawia się komendant, co jest dla wszystkich dużym zaskoczeniem, miał on bowiem przebywać na wakacjach. Każe on Czarkowi i Kasi przygotować teczki wszystkich pracowników. Dziwne zachowanie zwierzchnika i obejrzany niedawno program nasuwają Czarkowi podejrzenie, że komendant jest obcym. Cezary dzieli się swoimi obawami z Kasią i łatwowiernym Arniem, który dochodzi do wniosku, że jego przełożony jest predatorem i postanawia natychmiast go zabić.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także