Program TV

CZWARTEK 31.10
1:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Kompania X (8-ost.)
od 0:35serial wojenny
wojsko-polskie.pl (76)
1:25cykl reportaży
Warto rozmawiać
1:50talk-show
Oddział Delta
2:55dramat sensacyjny
Polsat
Nasz nowy dom (120)
od 0:30reality show
Nasz nowy dom (121)
1:30reality show
Tajemnice losu
2:30program rozrywkowy
Disco Gramy
4:55program muzyczny
TVN
Kości (21)
od 0:20serial kryminalny
Superwizjer
1:20magazyn reporterów
Uwaga!
1:55magazyn reporterów
NOC Magii
2:20interaktywny program rozrywkowy
Uwaga!
4:50magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Rosnące pożądanie
1:05film erotyczny
Heheszki na całego
3:30program rozrywkowy
Nieźle kliknięci bez filtra
4:50program rozrywkowy
TV 4
Ameryka pod ostrzałem (3)
1:00serial dokumentalny
Interwencja
2:10magazyn reporterów
Interwencja
2:25magazyn reporterów
Disco Polo Life
2:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
TV 6
Wiejska sielanka
od 0:00film erotyczny
Benny Hill (36)
1:25program rozrywkowy
Benny Hill (50)
2:00program rozrywkowy
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
TV Puls
Hostel 3
od 0:10horror
Taki jest świat 4 (43)
3:35program informacyjny
Z archiwum policji (12)
4:15serial dokumentalny
TVN 7
Na pełnym gazie
od 0:30dramat obyczajowy
NOC Magii
2:35interaktywny program rozrywkowy
WP
Moja zła siostra (3)
od 0:55serial dokumentalny
zdjęcieW obronie brata
1:55thriller
Bóg kocha kawior
3:55dramat historyczny

FILMOWE

ale kino+
Fortitude 3 (1)
od 0:40serial sensacyjny
Fortitude 3 (2)
1:45serial sensacyjny
Rollercoaster
2:40film krótkometrażowy
Na drodze
3:25film krótkometrażowy
Uczciwi ludzie
3:55film krótkometrażowy
Matka
4:30dramat obyczajowy
AXN
Ultraviolet 2 (5)
od 0:55serial kryminalny
L.A.'s Finest (5)
1:55serial akcji
Zabójcze umysły 14 (9)
2:55serial kryminalny
S.W.A.T. (10)
3:50serial sensacyjny
S.W.A.T. (11)
4:45serial sensacyjny
CANAL+
Pomiędzy słowami
1:00dramat obyczajowy
Wino truskawkowe
2:25dramat obyczajowy
60 kilo niczego
4:15film krótkometrażowy
CANAL+ 1
Pomiędzy słowami
2:00dramat obyczajowy
Wino truskawkowe
3:25dramat obyczajowy
CANAL+ Family
53 wojny
od 0:20melodramat
Wtorek
1:40komedia
Potwory to tacy interesujący ludzie
3:05film krótkometrażowy
Pianista
3:25dramat wojenny
CANAL+ Film
Wbić flagę
2:40film krótkometrażowy
Głośniej od bomb
2:55film obyczajowy
Masz na imię Justine
4:25dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Świrnięty Mikołaj
od 0:55komedia
Rozdroże Café
2:05dramat obyczajowy
7 uczuć
4:00komediodramat
CBS Europa
Pęknięcie
od 0:00thriller SF
Egzorcysta 3
2:00horror
Klasa pana Tourette'a
4:05film obyczajowy
HBO
Dobry sąsiad
od 0:50thriller
Cena honoru
2:25dramat wojenny
George prosto z drzewa 2
4:30film familijny
HBO 2
Sejf
od 0:00horror
zdjęcieOni
1:35horror
Sarah Silverman: Cuda niewidy
3:20program rozrywkowy
Tully
4:20komediodramat
HBO 3
Angielski pacjent
od 0:35melodramat
MotherFatherSon (1)
3:15serial grozy
Pico da Neblina (5)
4:15serial kryminalny
Kino Polska
Pamiętnik znaleziony w garbie
od 0:10komediodramat
Fusy
4:45film krótkometrażowy
Kino TV
Pulp Fiction
od 23:05dramat sensacyjny
Korpus weteranów
2:15film sensacyjny
Polsat Film
O północy w Paryżu
od 23:45komedia obyczajowa
Gliniarze (192)
1:45serial paradokumentalny
Gliniarze (193)
2:45serial paradokumentalny
Ślad (3)
3:45serial kryminalny
Ślad (4)
4:45serial kryminalny
Stopklatka TV
Porno
od 0:00komedia
Premiera: Wszyscy moi bliscy
1:45dramat obyczajowy
TV okazje
4:45magazyn reklamowy
TNT
Prawo krwi
od 0:00film sensacyjny
Sprawa Sharky'ego
2:05dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 23:30mecz: Valencia CF - Sevilla FC
zdjęcieBundesliga Highlights Show
1:30magazyn piłkarski
LaLiga World
2:30magazyn piłkarski
Golf: European Tour
3:00WGC-HSBC Champions - 1. runda
Polsat Sport
zdjęcieBoks
1:00boks
Sporty walki: KSW 46: Narkun vs. Khalidov 2
2:30walka: Mamed Khalidov - Tomasz Narkun
Polsat Sport Extra
Boks: Gala w Legionowie
1:00waga półciężka: Michał Cieślak - Youri Kalenga
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA Finals w Shenzhen
od 23:40mecz fazy grupowej
Boks: Gala w Londynie
1:10walka o pas WBC Silver - waga średnia: Liam Williams - Karim Achour; waga ciężka: Daniel Dubois - Nathan Gorman
Boks: Gala w Londynie
2:05waga ciężka: Joe Joyce - Bryant Jennings

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!