Program TV na poniedziałek 08.04.2024
POPULARNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
TVP 1
Jaka to melodia?
od 2:55teleturniej muzyczny
Królowa: Władczyni i Matka
3:50film dokumentalny
Klan (4314)
4:55telenowela
Dziedzictwo (250)
5:20serial obyczajowy
Złoty chłopak (153)
6:05serial obyczajowy
TVP 2
Joanna
od 2:35dramat psychologiczny
Na dobre i na złe: Obywatel Wronka (800)
4:35serial obyczajowy
M jak miłość (1550)
5:30serial obyczajowy
Dobre historie: Javani znaczy młodość
6:20magazyn
Rodzinka.pl: Czysto, czyściej, czyściuteńko (173)
6:55serial komediowy
Polsat
Mały
od 1:50komedia kryminalna
Świat według Kiepskich: Drapieżnik (176)
3:55serial komediowy
Disco Gramy
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Dziewczyna z pociągu
od 1:05dramat kryminalny
Szpital (152)
3:10serial paradokumentalny
Uwaga!
3:55magazyn reporterów
Nauka jazdy (9/12)
4:10program rozrywkowy
Recepta na stary dom (7/14)
4:35program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (21/26)
4:55serial dokumentalny
Kto was tak urządził?
5:20magazyn
Uwaga!
5:40magazyn reporterów
Ukryta prawda (912)
5:55serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Częstochowa, Sjesta (1/14)
6:50program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
Tele 5
Portfolio
od 2:45horror
Nieźle kliknięci (6)
4:45program rozrywkowy
Nieźle kliknięci (7)
5:10program rozrywkowy
Świat z powietrza (3)
5:45serial przyrodniczy
SAF3 - Oddział ratunkowy (12)
6:00serial sensacyjny
Telezakupy
6:55magazyn reklamowy
TV 4
Interwencja
3:05magazyn reporterów
Disco Polo Live (2300)
3:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (218)
6:00reality show
TV 6
Włatcy móch: Dzień lotnika (127)
od 2:50serial animowany dla dorosłych
Cudownych rodziców mam: Ryszard Wolny (8)
3:20cykl felietonów
Cudownych rodziców mam: Agata Błach-Ozdoba (9)
3:25cykl felietonów
Nowe sekrety sąsiadów: Sąsiedzki plagiat (31)
3:40serial paradokumentalny
Nowe sekrety sąsiadów: Tajemnicza macocha (32)
4:10serial paradokumentalny
Kochane pieniądze: Testament (16)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu (7)
6:00serial sensacyjny
TV Puls
Taki jest świat 9 (14)
3:05program informacyjny
Dyżur 3 (42-ost.)
4:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (30)
4:35serial dokumentalny
Dzielnica strachu 6: Gdzie rąbią, tam wióry lecą (225)
5:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Ciało i umysł (19)
6:00serial kryminalny
TVN 7
Osierocony Brooklyn
od 1:45dramat kryminalny
Druga strona medalu 4: Jan Podgórski (2/8)
4:20talk-show
Szkoła (673)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (427)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (997)
6:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Reżyserzy: Quentin Tarantino (6/10)
3:00serial dokumentalny
Niedziela z...
3:50program kulturalny
Teledyski
4:45magazyn muzyczny
Podróże z historią
5:05serial dokumentalny
TVP Polonia
Dom pod Dwoma Orłami (4)
3:05serial obyczajowy
no... wiadomo (4)
3:50magazyn
Tyle słońca - przeboje Anny Jantar (2)
4:20koncert
Kulturalni PL
5:10magazyn
Polacy to wiedzą! (93)
6:00teleturniej
Z historii prawosławia w Polsce. Podkarpacie
6:30reportaż
Kalendarium powstania styczniowego 1863 (51)
6:50program historyczny
WP
Mistrzowie Kabaretu 6: Marcin Daniec 2 (5)
3:00program rozrywkowy
Morderstwa w Midsomer (4)
4:00serial kryminalny
Mistrzowie Kabaretu 10: Paranienormalni, Łukasz Rybarski (1)
6:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
ale kino+
Kruk. Czorny Woron nie śpi (1)
od 2:15serial kryminalny
Dziewczyna z moich snów
3:20film krótkometrażowy
Opowiedz mi o mnie
4:00film krótkometrażowy
Sukienka
4:35film krótkometrażowy
Wizyta
5:10film krótkometrażowy
Powrót (6)
5:20serial komediowy
Polska z góry: Warmia (5)
6:30serial dokumentalny
AXN
Agenci NCIS: Hawaje (5)
3:05serial kryminalny
Agenci NCIS 18 (4/16)
3:55serial sensacyjny
The Good Doctor 5 (14)
4:55serial obyczajowy
Ultraviolet 2 (10)
6:00serial kryminalny
CANAL+ 1
Winny czy niewinny
od 1:50komedia kryminalna
Kobieta na dachu
3:35dramat obyczajowy
Skowyt
5:10film krótkometrażowy
Królowa chmur
5:40film obyczajowy
CANAL+ Family
Domowa piekarnia Kucharskiego 3: Wypieki śniadaniowe (5)
od 2:40magazyn kulinarny
Domowa piekarnia Kucharskiego 3: Pieczywo francuskie (6)
3:15magazyn kulinarny
Domowa piekarnia Kucharskiego 3: Drożdżowe ciasto smażone (7)
3:40magazyn kulinarny
Domowa piekarnia Kucharskiego 3: Pieczywo skandynawskie (8)
4:15magazyn kulinarny
Zwierzęta Wajraka: Zagadka borsuków (1)
4:40serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka: Wesele jelonków (2)
5:10serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka: Żubry we mgle (3)
5:35serial dokumentalny
Bing (75)
6:00serial animowany
Bing (76)
6:05serial animowany
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 (11)
6:25serial animowany
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 (12)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (7)
6:55serial animowany
CANAL+ Film
Części intymne
od 2:45film dokumentalny
Wiarołom
4:10dramat obyczajowy
Martwe małżeństwo
5:25film krótkometrażowy
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Pan Tadeusz
6:30film kostiumowy
CANAL+ Premium
Kobieta na dachu
od 2:35dramat obyczajowy
Skowyt
4:10film krótkometrażowy
Królowa chmur
4:40film obyczajowy
CBS Europa
Bracia
od 1:30dramat obyczajowy
Bracia przyrodni
3:35komedia
Bliżej gwiazd (5/48)
5:30serial dokumentalny
Polisa śmierci
6:00film obyczajowy
Epic Drama
Panna Marple: Karaibska tajemnica
od 2:10film kryminalny
Panna Marple: Szaleństwa Greenshawa
3:40film kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Murdoch i tramp (1)
5:15serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Paskudne metody (2)
6:00serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: M jak Murdoch (3)
6:40serial kryminalny
HBO
Reżim: Don't Yet Rejoice (6-ost.)
3:00serial obyczajowy
Scott Pilgrim kontra świat
4:00komedia fantasy
Żona na niby
6:00komedia
HBO 2
Krawiec z Panamy
od 2:40dramat sensacyjny
Świąteczna iskra
4:30komedia romantyczna
Emily
6:00dramat biograficzny
HBO 3
Dzieci zła (8)
od 2:40serial kryminalny
Typ: Zabójca (4)
3:30serial kryminalny
Przejażdżka
4:20komediodramat
The Social Network
6:00dramat biograficzny
Kino Polska
Anna i wampir
od 1:55film kryminalny
Popiół i diament
4:00dramat społeczny
Życie na wyścigach 2 (8)
5:55serial dokumentalny
Życie na wyścigach 2 (9)
6:55serial dokumentalny
Kino TV
Więzy krwi
od 2:30dramat kryminalny
Klasyka krótkich animacji: Daffy Duck and the Dinosaur
5:00filmy animowane
Bonanza: Młyn
5:55serial obyczajowy
Recepta na święta
6:55dramat obyczajowy
Polsat Film
Gliniarze: Piwnica (113)
3:00serial paradokumentalny
Gliniarze: Nowożeńcy (114)
4:00serial paradokumentalny
Więzienie (100)
6:00serial dokumentalny
Więzienie (101)
6:30serial dokumentalny
Stopklatka
Hubal
od 1:35film wojenny
Podróż za jeden uśmiech
4:25film przygodowy
Nowa Scena Śmiechu 2: Rewers - Dwóch u lekarza
6:00program rozrywkowy
Scena śmiechu (47)
6:10program rozrywkowy
Warner TV
Blow
od 2:45dramat obyczajowy
Laboratorium Dextera (5)
4:20serial animowany
Laboratorium Dextera (8)
4:25serial animowany
Wrogie niebo: Bolesne lekcje (1)
4:35serial SF
Z góry przepraszam: Nietypowo (10)
5:30serial komediowy
Laboratorium Dextera (1)
5:50serial animowany
Cudotwórcy 3 (1)
6:00serial komediowy
Diukowie Hazzardu 6: Zagraj to jeszcze raz, Luke (15)
6:50serial komediowy
SPORTOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
CANAL+ Sport
Liga+ Extra: Dogrywka
od 2:50magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
3:55mecz: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Liga+ Extra
6:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Kolarstwo kobiet: Wyścig Paryż-Roubaix
3:00kolarstwo
Kolarstwo: Wyścig Paryż-Roubaix
4:30kolarstwo
Motocross: Mistrzostwa Świata w Riola Sardo
6:301. wyścig w klasie MX2
Eurosport 2
Lekkoatletyka: Maraton w Paryżu
3:00lekkoatletyka
Motocross: Mistrzostwa Świata w Riola Sardo
4:301. wyścig w klasie MX2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Riola Sardo
5:002. wyścig w klasie MX2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Riola Sardo
5:301. wyścig w klasie MXGP
Motocross: Mistrzostwa Świata w Riola Sardo
6:002. wyścig w klasie MXGP
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
6:30mecz finałowy
Polsat Sport
Cafe Futbol
6:00magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
Cafe Futbol
6:00magazyn piłkarski
TVP Sport
Piłka ręczna kobiet: Eliminacje mistrzostw Europy
od 1:55mecz: Polska - Kosowo
Boks: Gala w Rosenbergu
3:35podsumowanie
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!