x

Program TV na poniedziałek 04.03.2024

POPULARNE

TVP 1
Teatr Telewizji: Ferdydurke
od 21:10sztuka według powieści Witolda Gombrowicza
Balans bieli
0:35program religijny
Trzy królowe
1:20komedia
TVP 2
Na sygnale: Pojedynek na szosie (537)
od 21:55serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Stulecie Winnych 3 (27)
23:10serial obyczajowy
Minari
0:00dramat obyczajowy
Polsat
Megahit: Thor: Ragnarok
od 20:05film przygodowy
Punisher
22:55film sensacyjny
72 godziny
1:25dramat sensacyjny
TVN
Odwilż (1/6)
od 21:35serial kryminalny
zdjęcieGodzilla
22:50film SF
Co za tydzień
1:10magazyn kulturalny
Dowody zbrodni (11/23)
1:50serial kryminalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
W rozkwicie
od 21:00dramat kryminalny
Jurajskie Igrzyska
22:45film przygodowy
Sztuka wyboru
0:25dramat obyczajowy
TV 4
STOP Drogówka
1:25magazyn policyjny
TV 6
Więzienie (138)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (139)
0:35serial dokumentalny
Święty (71)
1:00serial komediowy
Święty (72)
1:30serial komediowy
TV Puls
zdjęcieElita zabójców
22:00film sensacyjny
zdjęcieLegionista
0:15film przygodowy
TVN 7
zdjęcieWejście smoka
23:15film sensacyjny
Mój sąsiad morderca 5
1:25serial dokumentalny
TVP Polonia
Parada
22:00film dokumentalny
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
Przepis dnia (6)
1:20magazyn kulinarny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:55program publicystyczny

FILMOWE

ale kino+
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (3)
22:00serial sensacyjno-komediowy
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (4)
23:00serial sensacyjno-komediowy
Numery
0:00dramat obyczajowy
Uderzenie
1:45etiuda filmowa
AXN
FBI (22)
1:00serial kryminalny
FBI 2 (1)
1:55serial kryminalny
CANAL+ 1
zdjęcieChłopi
23:35dramat obyczajowy
Wyrwa
1:30thriller
CANAL+ Family
Street art: dzieciom w Donbasie
od 21:55film dokumentalny
Rekruci: Nowe początki (10-ost.)
23:05serial dokumentalny
Covid Love
0:00film krótkometrażowy
Licho nie śpi
0:05film krótkometrażowy
Wizyta
0:15film krótkometrażowy
Pig
0:20film krótkometrażowy
Wszystko naraz
0:30film krótkometrażowy
Rodzinna rozgrywka
0:40film krótkometrażowy
Beztroska
0:50film krótkometrażowy
Zniknięcie Janusza Klarnera
1:15film krótkometrażowy
We Have One Heart
1:25film krótkometrażowy
Ta, co nie oglądała 'Przyjaciół'
1:35film krótkometrażowy
Rozmowa kwalifikacyjna
1:50film krótkometrażowy
CANAL+ Premium
zdjęcieChłopi
22:35dramat obyczajowy
Wyrwa
0:30thriller
CANAL+ Seriale
Leopard Skin (1)
22:00serial kryminalny
Leopard Skin (2)
22:30serial kryminalny
Django: New Babylon (1)
23:00serial przygodowy
Django: The Lady (2)
23:50serial przygodowy
Django: Nagadoches (3)
0:40serial przygodowy
Django: Fountainhead (4)
1:30serial przygodowy
CBS Europa
Gwiazdy nie umierają w Liverpoolu
od 21:00dramat obyczajowy
Twarda sztuka
23:05komediodramat
40 dni i 40 nocy
1:15komedia romantyczna
HBO
Gran Turismo
od 21:40dramat przygodowy
W odwecie
1:35thriller
HBO 2
Maszyna
od 21:35komedia sensacyjna
Jak stworzyć bestseller
23:30komediodramat
Patriota
1:10dramat historyczny
HBO 3
zdjęciePremiera: Raport
22:35dramat biograficzny
Kino Polska
Kroniki domowe
22:05film obyczajowy
Żyć nie umierać
0:00komediodramat
PitBull
1:50film kryminalny
Kino TV
Pierwszy strzał
od 21:55thriller
Bestia
0:00film sensacyjny
Carrie
1:55horror
Stopklatka
W potrzasku
od 21:50film sensacyjny
Zabij mnie, glino
0:00dramat sensacyjny
Warner TV
Rzeka tajemnic
0:20dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
zdjęcieMagazyn skrótów LaLiga
22:00magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 23. kolejka
23:00magazyn piłkarski
Ligue1 Review
0:00magazyn piłkarski
Sport+
1:00magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 21:00mecz: Boston Celtics - Golden State Warriors
Basket+
23:00newsy sportowe
Ekstraklasa po godzinach
23:20magazyn piłkarski
Sędziowie 2: Wojciech Myć (3)
0:20serial dokumentalny
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
1:00mecz: Raków Częstochowa - Lech Poznań
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
od 20:30mecz: KGHM #VolleyWrocław - Grot Budowlani Łódź
Boks
1:00boks
Polsat Sport Extra
Magazyn FORTUNA 1. ligi
od 21:30magazyn piłkarski
Magazyn ATP
22:30magazyn tenisowy
Sporty walki: FEN
1:00sporty walki
TVP Sport
Sportowy wieczór
22:05program informacyjny
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
22:45podsumowanie półfinałów
Boks: Walka p pasy WBA World i WBC World we Fresnie
1:00waga minimum: Tina Rupprecht - Seniesa Estrada

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!