Program TV

SOBOTA 7.11
16:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Rolnik szuka żony 7 (7)
16:00telenowela dokumentalna
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:30teleturniej muzyczny
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Czerwona królowa (9/12)
16:20serial obyczajowy
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Postaw na milion (238)
18:30teleturniej
Lajk!
19:35magazyn kulturalny
Polsat
Więzienie (56)
od 15:45serial dokumentalny
Więzienie (57)
16:15serial dokumentalny
Więzienie (58)
16:45serial dokumentalny
Więzienie (59)
17:15serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (143)
17:45serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (144)
18:20serial dokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:30program publicystyczny
Sport
19:45magazyn sportowy
Pogoda
19:55magazyn informacyjny
TVN
Top Model (10)
od 15:55reality show
Kuchenne rewolucje (14)
18:00program rozrywkowy
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Policjantki i Policjanci (703)
16:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (704)
17:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (705)
18:00serial obyczajowy
Galileo (840)
19:00program popularnonaukowy
TV 6
Cuda z nieba
od 15:45dramat obyczajowy
Wzór (39)
18:00serial kryminalny
Wzór (40)
19:00serial kryminalny
TVN 7
Szybcy i wściekli 5
17:20film sensacyjny
WP
Igrzyska tytanów (5)
16:00reality show
Nieodwracalna katastrofa
17:00film dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Hot Dog
od 14:45komedia sensacyjna
Sędzia 2 (9)
16:40serial kryminalny
Sędzia 2 (10)
17:20serial kryminalny
W domu wszystko dobrze
18:10komediodramat
AXN
Siedem dusz
od 14:30dramat obyczajowy
Legenda Zorro
17:15film przygodowy
CANAL+ 1
Speed 2: Wyścig z czasem
od 14:25film sensacyjny
Piłka nożna: Liga niemiecka
16:25mecz: FC Augsburg - Hertha BSC
Miasta rytm: Bydgoszcz
18:35serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
19:25mecz: Sevilla FC - CA Osasuna
CANAL+ Family
Tomcio Paluch
16:00film fantasy
After
17:35melodramat
Nadzwyczajni
19:30komediodramat
CANAL+ Film
Luce
od 15:55dramat obyczajowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Premium
Piłka nożna: Liga niemiecka
od 15:25mecz: FC Augsburg - Hertha BSC
Miasta rytm: Bydgoszcz
17:35serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:25mecz: Sevilla FC - CA Osasuna
CANAL+ Seriale
Dlaczego kobiety zabijają (4)
od 15:55serial kryminalny
Dlaczego kobiety zabijają (5)
16:40serial kryminalny
Król: Prolog
17:30reportaż
Miasta rytm: Warszawa 1937
19:05serial dokumentalny
CBS Europa
Żandarm na emeryturze
od 15:20komedia
Ekstrakt
17:15komedia kryminalna
Zatańcz ze mną
18:55komedia romantyczna
HBO
Czekolada
od 14:50komediodramat
Rajskie wzgórza
16:55film fantasy
21 mostów
18:30film kryminalny
HBO 2
Igrając z ogniem
od 15:25komedia
Sprawa Colliniego
17:05film kryminalny
Epidemia strachu
19:10thriller SF
HBO 3
Na planie
16:00magazyn filmowy
Bliźniak
16:30film sensacyjny
Trzy dni Kondora (2)
18:25serial sensacyjny
Kino TV
Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
od 15:35komedia romantyczna
Hellboy
17:20horror SF
Stopklatka
Air America
od 15:35film sensacyjny
Zatańcz ze mną
17:50komedia romantyczna
TNT
Godziny szczytu 3
od 13:52komedia sensacyjna
Dennis rozrabiaka
16:19komedia
Pacific Rim
18:19film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 14:55mecz: PGE FKS Stal Mielec - Warta Poznań
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25mecz: Cracovia - Jagiellonia Białystok
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:55mecz: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
od 12:0017. etap: Sequeros - Alto de La Covatilla
Eurosport 2
Kolarstwo: Vuelta a Espana
18:0017. etap: Sequeros - Alto de La Covatilla
Wiadomości Eurosportu
19:55magazyn informacyjny
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 13:55piłka nożna
Witaj w klubie: Lech Poznań
16:15serial dokumentalny
Boks: Gala w Uncasville
19:00waga superpółśrednia: Erickson Lubin - Terrell Gausha
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: Jastrzębski Węgiel - Cerrad Enea Czarni Radom
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
16:002. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:30mecz: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń
TVP Sport
Piłka nożna: 2. liga
od 14:40piłka nożna
Piłka nożna: Liga Europy
16:45mecz: Lech Poznań - Standard Liege
E-sport: Ekstrakasa Games
18:45mecz: Legia Warszawa - Lech Poznań

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!