Program TV na poniedziałek 08.04.2024
POPULARNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
TVP 1
Ranczo 4: Bohaterski strajk (48)
od 8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 18: Stary znajomy (228)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 27: Nie sądźcie (354)
10:45serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie (151)
11:35telenowela historyczna
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:25program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
BBC w Jedynce: Serengeti 2: Czas próby (6-ost.)
12:50serial dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Okrasa łamie przepisy: Sos holenderski
11:15magazyn kulinarny
Barwy szczęścia (2976)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1669)
12:30teleturniej
Polsat
Malanowski i partnerzy: Przeklęty film (715)
od 8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Trudna ciąża (716)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Zaliczenie u profesora (345)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Kobieta jest ścigana po wsi (804)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Pech (711)
11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Kielce, L'amore (6/14)
11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (938)
12:35serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 4 (15)
od 8:15program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (3)
9:10program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Smile (5)
9:30program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (8)
9:50program rozrywkowy
Remont na 5+ (9)
10:00magazyn poradnikowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
E-miłość (7)
11:00program rozrywkowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
TV 4
STOP Drogówka
9:00magazyn policyjny
Trudne sprawy: Uzależniony (962)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Kinga myśli, że szef ją podrywa (963)
11:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (301)
12:00serial obyczajowy
TV 6
Kobra - oddział specjalny (2)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (3)
10:00serial sensacyjny
Więzienie (140)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (141)
11:35serial dokumentalny
Więzienie (142)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (143)
12:35serial dokumentalny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny: Zespół, część 2 (8)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (180)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (181)
11:00telenowela
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (23)
12:00serial paradokumentalny
TVN 7
Ukryta prawda (812)
od 8:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (813)
10:00serial paradokumentalny
Detektywi (78)
11:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Pościg (613)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (998)
12:45serial paradokumentalny
TVP Kultura
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (9)
9:05serial przygodowy
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (10)
9:40serial przygodowy
Wyspa Brel - piosenki Jacques'a Brela
11:05koncert
Słowobranie
12:10program publicystyczny
Reżyserzy: Quentin Tarantino
12:50serial dokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Przystanek Ameryka (95)
11:10cykl reportaży
Barwy szczęścia (2934)
11:30serial obyczajowy
Gość poranka
12:00magazyn publicystyczny
Stacja Arktyka: Hornsund wzywa
12:20cykl dokumentalny
Komisarz Alex 19: Drugi oficer z Casablanki (235)
12:50serial kryminalny
WP
Porzucone budowle 6 (7)
od 8:35serial dokumentalny
Porzucone budowle 6 (8)
9:35serial dokumentalny
Wymazane z historii (8)
10:35serial dokumentalny
Nowy aranż 3: Pokój w loftowym stylu (9)
11:30program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (805)
11:50program informacyjny
Pokochaj lub sprzedaj - wakacyjne domy (3)
12:00reality show
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (14)
12:55serial dokumentalny
FILMOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
ale kino+
Grantchester 7 (1)
od 8:30serial kryminalny
Grantchester 7 (2)
9:30serial kryminalny
Kino Mówi: Strefa komfortu: Po miłości
10:30dramat obyczajowy
Brzuch straszliwej maszyny, wykrwawiającej się na śmierć
12:15film krótkometrażowy
Michael Douglas. Droga do sławy
12:45film dokumentalny
AXN
MacGyver 4 (12)
od 8:55serial akcji
Rekrut (4)
9:50serial kryminalny
MacGyver 4 (13)
10:50serial akcji
MacGyver 5 (1)
11:45serial akcji
Rekrut (5)
12:45serial kryminalny
CANAL+ 1
Zaczarowana góra
od 8:35dramat fantasy
Pan Tadeusz
10:25film kostiumowy
I znów 10 dni z tatą
12:55komedia
CANAL+ Family
Wysoki Pressing
9:00magazyn sportowy
Turbokozak Extra
10:45magazyn sportowy
Polska z góry 3: Podgórze Rzeszowskie (9)
12:00serial dokumentalny
Polska z góry 3: Śląsk Cieszyński (10)
12:30serial dokumentalny
CANAL+ Film
Łapu-capu
9:05chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
9:25magazyn filmowy
Ernest i Celestyna: Misja muzyka
10:00film animowany
Werner Herzog. Radykalny marzyciel
11:25film dokumentalny
CANAL+ Premium
Zaczarowana góra
od 7:35dramat fantasy
Pan Tadeusz
9:25film kostiumowy
I znów 10 dni z tatą
11:55komedia
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
9:50serial dokumentalny
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
10:15serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (5)
10:40serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (6)
11:20serial dokumentalny
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
CBS Europa
Twój na zawsze
od 8:10melodramat
Dyskretny romans
10:20komedia romantyczna
Ten okropny rok
12:10film obyczajowy
Epic Drama
Agenci NCIS 12: Kontrola (11)
od 8:30serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Wróg wewnętrzny (12)
9:25serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Budujemy i walczymy (13)
10:15serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Tempo (14)
11:10serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 13: Murdoch i przeklęte jaskinie (6)
12:05serial kryminalny
HBO
Między liniami życia
od 7:55dramat obyczajowy
Venom
9:20film SF
1000 lat po Ziemi
11:10film SF
Spider-Man: Poprzez multiwersum
12:50film animowany
HBO 2
Obwożąc Madeleine
od 8:10komediodramat
Space Oddity
9:40komedia romantyczna
Pępek świata 6: Siblings and Sombreros (19)
11:15serial komediowy
Pępek świata 6: Food Courting (20)
11:35serial komediowy
Żeby było miło
12:05komedia romantyczna
HBO 3
Dalíland
od 8:00dramat biograficzny
Premiera: Teoria wielkiego podrywu: The Pancake Batter Anomaly (11)
9:35serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu: The Jerusalem Duality (12)
10:00serial komediowy
Alvin i wiewiórki
10:25film familijny
Dzieciak rządzi
11:55film animowany
Kino Polska
Kabaretowy rejs (121)
9:00program rozrywkowy
Wojciech Cejrowski. Kura
10:05program rozrywkowy
Krzyż Walecznych
10:55film wojenny
Faraon
12:45dramat historyczny
Kino TV
Celnicy 3 (2)
od 8:40serial dokumentalny
Celnicy 3 (3)
9:10serial dokumentalny
Poirot: Śmierć na Nilu
9:50serial kryminalny
Niebezpieczna opiekunka
11:50thriller
Polsat Film
Przyjaciółki (9)
od 8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (10)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Kotłowy (37)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Krawczyk (38)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Siłaczka (236)
11:25serial komediowy
Świat według Kiepskich: Pępek świata (116)
12:05serial komediowy
Świat według Kiepskich: Tajemnicza historia (117)
12:35serial komediowy
Stopklatka
Komisarz Rex 6: Powstały z martwych (77)
9:00serial kryminalny
Komisarz Rex 6: Pogoń za wiecznym życiem (79)
10:00serial kryminalny
Komisarz Rex 6: Koń wart miliony (80)
11:00serial kryminalny
Katastrofy w przestworzach: Klapki na oczy (93)
12:00serial dokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (14)
od 8:50serial obyczajowy
Kochane kłopoty (15)
9:40serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (1)
10:30serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (2)
11:25serial sensacyjny
Alf 3 (16)
12:25serial komediowy
Alf 3 (17)
12:50serial komediowy
SPORTOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz: Dallas Mavericks - Houston Rockets
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
11:15mecz: Barca Baket - Real Madryt
Eurosport 1
Lekkoatletyka: Maraton w Paryżu
od 8:30lekkoatletyka
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
10:00mecz finałowy
Kolarstwo kobiet: Wyścig Paryż-Roubaix
11:30kolarstwo
Eurosport 2
Kolarstwo kobiet: Wyścig Paryż-Roubaix
od 8:00kolarstwo
Kolarstwo: Wyścig Paryż-Roubaix
9:30kolarstwo
Lekkoatletyka: Maraton w Paryżu
11:30lekkoatletyka
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Marrakeszu
od 8:30mecz finałowy gry pojedynczej
Boks
11:00boks
KOTV Classics
12:00magazyn bokserski
TVP Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 8:05mecz: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Piłka nożna: 2. liga
10:05mecz: Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce
Piłka ręczna kobiet: Eliminacje mistrzostw Europy
12:15mecz: Polska - Kosowo
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!