×
Ranczo 2: Diabelskie porachunki (20)

Ranczo

sezon 2 odc. 20: Diabelskie porachunki

serial obyczajowy Polska 2007   od 12 lat
Występują:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Jacek Kawalec
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Kusy świetnie zarabia na sztuce komercyjnej, jednak odbija się to niekorzystnie na jego samoocenie. Zaniepokojony zachowaniem żony Więcławski prosi policjanta, by śledził jego małżonkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie młodej Amerykanki polskiego pochodzenia, Lucy Wilskiej (Ilona Ostrowska), która zdecydowała się zamieszkać we wsi Wilkowyje na Podlasiu. Całą okolicą niepodzielnie władają bracia bliźniacy: wójt Paweł Kozioł oraz proboszcz Piotr (w obu rolach - Cezary Żak). Zderzenie poglądów i przyzwyczajeń kobiety z mentalnością jej nowych sąsiadów ma nieoczekiwane, często wręcz komiczne skutki. Jednocześnie jednak zawiera ona wiele wartościowych znajomości, a nawet odnajduje prawdziwą miłość.

W tym odcinku

Więcławski zauważa, że jego żona w obliczu rozwodu, choćby fikcyjnego, zachowuje się swobodniej niż dotąd. Usiłuje nakłonić policjanta, żeby ją śledził. Ten zaczyna bywać w sklepie częściej i coraz bardziej ulega wdziękom pracującej tam kobiety. Kusy świetnie zarabia na sztuce komercyjnej. Jednak odbija się to niekorzystnie na jego samoocenie. Klaudia jest zawiedziona postawą Fabiana. Praktykant okazuje się drobnym karierowiczem, który boi się wójta.

Występują (pokaż wszystkich)