Komisarz Alex 2: Uprowadzenie (20)

Komisarz Alex 2: Uprowadzenie (20)

serial kryminalny Polska 2012   od 12 lat
Występują:Jakub Wesołowski, Magdalena Walach, Aleksandra Hamkało, Ireneusz Czop
Reżyseria:Robert Wichrowski
W skrócie:Zostaje uprowadzony biznesmen. Jeden z porywaczy to jego były ochroniarz. W czasie akcji ginie przypadkowy świadek. Policjanci docierają do miejsca, gdzie miał być przetrzymywany biznesmen.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy łódzkich policjantów zajmujących się sprawami kryminalnymi. Komisarz Marek Bromski (Jakub Wesołowski) współpracuje na co dzień z podkomisarz Lucyną Szmidt (Magdalena Walach) i Ryszardem Puchałą (Ireneusz Czop). W rozwiązywaniu kryminalnych zagadek niezwykle pomocny jest także pies Marka, dzielny Alex.

W tym odcinku

Zostaje uprowadzony bogaty biznesmen. Jeden z porywaczy to jego były ochroniarz. Gdy bandyci chcą go ukryć, ginie przypadkowy świadek. Policjanci, badając sprawę jego śmierci, docierają do miejsca, gdzie pierwotnie miał być przetrzymywany porwany. Ustalają, że dom ten należy do krewnego byłego ochroniarza przedsiębiorcy. Trafiają do żony biznesmena. Jednak kobieta nie zawiadamia policji o zniknięciu męża i sama zbiera pieniądze na okup. Mimo to funkcjonariusze wpadają na trop bandytów.

Występują (pokaż wszystkich)