Ojciec Mateusz 22: Guru (278)

Ojciec Mateusz 22: Guru (278)

6.2/10
serial kryminalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Piotr Polk, Michał Piela, Kinga Preis
W skrócie:Ludmiła ucieka do sekty Raj prowadzonej przez Nefryta. Do tej samej grupy trafia pani Genowefa, która przekazuje guru swoje wszystkie oszczędności. Romuald żali się Mateuszowi, że ma problemy z synem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 18 września
dziś
21:35 TVP HD
sobota, 21 września
za 3 dni
0:15 TVP Seriale
sobota, 21 września
za 3 dni
19:20 TVP Seriale
środa, 25 września
za 7 dni
21:35 TVP HD
niedziela, 29 września
za 11 dni
19:15 TVP HD

Opis

Kontynuacja losów sandomierskiego proboszcza (Artur Żmijewski), który z wrodzonym zmysłem detektywistycznym podejmuje się rozwikłania zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Nastoletnia Ludmiła ucieka do sekty Raj, prowadzonej przez Nefryta. Do tej samej grupy trafia pani Genowefa, która przekazuje guru swoje wszystkie oszczędności. Wkrótce Mateusz spotyka Romualda. Mężczyzna żali mu się, że jego syn również wstąpił do sekty. Ksiądz radzi iść na policję. Funkcjonariusze nie przyjmują jednak zgłoszenia, ponieważ chłopak jest pełnoletni. Natalia czuje się niezrealizowana i prosi proboszcza o urlop. Niebawem gospodyni dostaje od babci Lucyny ulotkę z informacją o zajęciach i medytacji w Raju. Postanawia się tam wybrać. Tymczasem wszyscy na plebani tęsknią za jej kuchnią. Pluskwa postanawia znaleźć kogoś na zastępstwo za gosposię.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także