Przyjaciele 4: The One Where Chandler Crosses the Line (7)

Przyjaciele 4: The One Where Chandler Crosses the Line (7)

(Friends: The One Where Chandler Crosses the Line)

serial komediowy USA 1997-1998
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Kevin Bright
W skrócie:Chandler ma wyrzuty sumienia z powodu pocałowania dziewczyny Joeya. Gdy Kathy zrywa z jego przyjacielem, ten podejrzewa, że w jej życiu był inny mężczyzna. Ross odkrywa swój muzyczny talent.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 23 lutego
pojutrze
21:30 Comedy Central
niedziela, 25 lutego
za 4 dni
20:30 Comedy Central
poniedziałek, 26 lutego
za 5 dni
15:30 Comedy Central
wtorek, 27 lutego
za 6 dni
18:30 Comedy Central Family
sobota, 3 marca
za 10 dni
12:00 Comedy Central Family

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy mają ponad dwadzieścia lat, są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Chandler ma wyrzuty sumienia, że pocałował dziewczynę Joeya. Czuje, że okazał się nielojalny i zdradził najlepszego kumpla. Aby zapomnieć o tym incydencie, postanawia przemeblować mieszkanie. Tymczasem Kathy zrywa z Joeyem, który podejrzewa, że w jej życiu był inny mężczyzna. Chandler przyznaje się, że to on był tym drugim. Ross odkrywa na nowo swoje muzyczne talenty. Niestety, nikt oprócz niego i Phoebe nie uważa, że jest w tym dobry.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także