Program TV na niedzielę 05.05.2024
POPULARNE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
TVP 1
Sanatorium miłości 6 (9/10)
od 21:20reality show
Moje wielkie greckie wesele
23:25komedia romantyczna
Pianista
1:10dramat wojenny
TVP 2
Panorama
22:05magazyn informacyjny
Kino bez granic: Drugie życie Pana Alaina
22:45komediodramat
Ludzie i bogowie: Żelazny Ernst (8/13)
0:35serial historyczny
Ludzie i bogowie: Dopaść generała (9/13)
1:25serial historyczny
Polsat
Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (143-ost.)
od 20:00program rozrywkowy
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
22:10komediodramat
Nocny patrol
0:50film kryminalny
TVN
Skazani na Shawshank
od 20:00dramat sensacyjny
Steve Jobs
22:55dramat biograficzny
Kuchenne rewolucje (9/12)
1:25program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 5 (19)
od 21:50program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (20)
22:50program rozrywkowy
Na osi (487)
23:55magazyn motoryzacyjny
Trucker Club (11)
0:25magazyn motoryzacyjny
Blackmark
1:00thriller
TV 4
Błękitna głębia
od 20:00film sensacyjny
Diabeł
22:30horror
STOP Drogówka
0:00magazyn policyjny
Navy Seals - tajna broń Ameryki (2-ost.)
1:05serial dokumentalny
TV 6
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (19)
22:00serial kryminalny
Droga przez piekło
23:00thriller
Włatcy móch: Muzełum (12)
1:00serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Mikołajki (13)
1:30serial animowany dla dorosłych
TVN 7
Pacific Rim: Rebelia
od 20:00film SF
Zabójcza broń
22:20film sensacyjny
Adrenalina
0:35film sensacyjny
TVP Kultura
Teatroteka nocą
od 21:50
Więcej niż fikcja: Botero
23:05film dokumentalny
Kino krótkich filmów: Własne śmieci
0:50film krótkometrażowy
Kino krótkich filmów: Pięć minut starsza
0:55film animowany
Kino nocne: Morderstwo w hotelu Hilton
1:15film kryminalny
TVP Polonia
Uwaga - premiera!: Zabawa, zabawa
od 21:15dramat obyczajowy
Muzyczne NAJ: Martyna Jakubowicz
22:50magazyn muzyczny
Słownik polsko@polski (610)
23:25talk-show prof. Jana Miodka
Panorama
0:00magazyn informacyjny
M jak miłość (1788)
0:35serial obyczajowy
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
WP
Mistrzowie Kabaretu 11: Paranienormalni, część 2 (7)
od 21:55program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 8: Czesuaf (1)
22:55program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 8: Chyba (2)
23:55program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 4: Artur Andrus (1)
0:50program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (2)
1:50program rozrywkowy
FILMOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
CANAL+ 1
Turbokozak
22:00magazyn piłkarski
Brygada (6)
22:30serial sensacyjny
Premiera: Fast Charlie
23:20film sensacyjny
Miało cię nie być
0:55komediodramat
CANAL+ Family
Gniazdo Kondora
od 21:55dramat sensacyjny
Wszystkie wojny Rosji (2)
23:50film dokumentalny
Chatka
0:55film krótkometrażowy
Zanim zasnę
1:15film krótkometrażowy
Tylko do świtu
1:35film krótkometrażowy
CANAL+ Film
Canal+ Film w akcji: Pora odkupienia
od 21:30dramat sensacyjny
Podniebne sekrety
23:00thriller
Czarny demon
0:30thriller
CANAL+ Premium
Brygada (6)
od 21:30serial sensacyjny
Premiera: Fast Charlie
22:20film sensacyjny
Miało cię nie być
23:55komediodramat
Król Algierii
1:20komediodramat
CANAL+ Seriale
Yellowjackets 2: Digestif (3)
od 21:55serial grozy
Yellowjackets 2: Old Wounds (4)
22:50serial grozy
Leopard Skin (1)
23:50serial kryminalny
Leopard Skin (2)
0:15serial kryminalny
Leopard Skin (3)
0:45serial kryminalny
Leopard Skin (4)
1:15serial kryminalny
Jak zostać Elżbietą (3)
1:40serial historyczny
Epic Drama
Panna Marple: Strzały w Stonygates
od 21:30film kryminalny
Nędznicy (1/6)
23:35serial kostiumowy
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 6: Słodycze (3)
0:55serial kryminalny
HBO 2
Zakonnica
od 21:55horror
Zakonnica 2
23:30horror
Wielka: The Beaver's Nose (10)
1:20serial komediowy
HBO 3
Premiera: Czuję twój oddech (4)
od 21:50serial kryminalny
Barbie
22:50komediodramat
Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej
0:40dramat wojenny
Kino Polska
Stacja
22:00film kryminalny
Mały Zgon (7)
0:05serial kryminalny
Mały Zgon (8)
1:20serial kryminalny
Kino TV
Ludzie honoru
od 20:00dramat sensacyjny
Tożsamość Bourne'a
23:00thriller
Podziemny krąg
1:35dramat psychologiczny
Polsat Film
Klasyczna niedziela: Bad Boys
od 21:00komedia sensacyjna
Wtorek
23:30komedia
Ślad: Nocna przygoda (41)
1:30serial kryminalny
Stopklatka
Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie
22:00western komediowy
Samowolka
0:30dramat obyczajowy
Milion dolarów
1:50komediodramat
Warner TV
Batman
od 21:35film przygodowy
Oszukać przeznaczenie 5
0:05horror
Mad Max 2: Wojownik szos
1:55film SF
SPORTOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
CANAL+ Sport
Magazyn PGE Ekstraliga
od 21:15magazyn żużlowy
Premiera: Sport+
23:00magazyn piłkarski
Turbokozak
0:00magazyn piłkarski
Turbokozak Extra
0:35magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga francuska
1:15piłka nożna
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 20:55mecz: Rayo Vallecano - UD Almeria
Liga+ Extra
23:00magazyn piłkarski
Liga+ Extra: Dogrywka
0:35magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
1:40mecz: Legia Warszawa - Radomiak Radom
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 19:45mecz finałowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
23:002. etap: San Francesco al Campo - Biella
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
0:008. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
1:00mecz finałowy
Eurosport 2
Golf: The CJ Cup Byron Nelson
od 19:00finał
Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie
0:001. wyścig w klasie MX2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie
0:451. wyścig w klasie MXGP
Kolarstwo: Giro d'Italia
1:302. etap
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
22:00mecz finałowy: Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel
Boks: Rocky Boxing Night w Karlinie
1:00waga superlekka: Mateusz Polski - Adam Ngange 01.10.2022
Polsat Sport Extra
Sporty walki: UFC 301
22:00walka: Alexandre Pantoja - Steve Erceg 04.05.2024
Sporty walki: FEN 43 w Szczecinie
1:00walka: Kacper Formela - Pedro Nobre 16.12.2022
Polsat Sport News
Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Brasilii
22:00mecz o 3. miejsce mężczyzn
Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Brasilii
23:00mecz finałowy kobiet
Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Brasilii
0:00mecz finałowy mężczyzn
Sporty walki: Babilon MMA 36 w Jaworznie
1:30walka: Adam Łaguna - Joel Kouadja 10.06.2023
TVP Sport
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Puchar Polski
od 21:55studio
Sportowy wieczór
22:45program informacyjny
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!