Program TV

NIEDZIELA 14.06
22:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Anna Karenina (4/8)
od 21:15serial kostiumowy
Za linią wroga
1:50film sensacyjny
TVP 2
zdjęcieKino bez granic: W dobrej wierze
22:00dramat obyczajowy
zdjęcieImperium słońca
0:00dramat wojenny
TVN
Batman: Początek
od 20:00film sensacyjny
Wyspa piratów
22:55film przygodowy
Ameryka Express (2)
1:25reality show

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na osi (283)
23:35magazyn motoryzacyjny
Na osi (284)
0:15magazyn motoryzacyjny
TV 4
Prawo zemsty
od 20:00thriller
American Hustle
22:25dramat kryminalny
Kobiety i mafia (2)
1:05serial dokumentalny
TV 6
Depresja gangstera
23:00komedia
Gwiazdy Kabaretu (9)
1:10program rozrywkowy
TV Puls
Teoria chaosu
od 21:50dramat sensacyjny
Draka w Bronksie
23:55komedia sensacyjna
TVN 7
Superseans: Matrix
od 20:00film SF
Uczciwa gra
22:50thriller
Duchy Alaski (2/6)
1:10serial dokumentalny

FILMOWE

AXN
Spider-Man: Homecoming
od 20:00film przygodowy
Bez litości
0:25film sensacyjny
CANAL+ 1
zdjęciePremiera: I tak Cię kocham
22:00komedia romantyczna
Legiony
23:55film historyczny
CANAL+ Family
Królowie soulu
22:00film krótkometrażowy
Stuber
22:15komedia kryminalna
Rykoszety
23:45film krótkometrażowy
Głośniej od bomb
0:20film obyczajowy
Tamtej nocy
1:50film krótkometrażowy
CANAL+ Film
Mayday
23:50komedia
Krew Boga
1:40film przygodowy
CANAL+ Premium
Premiera: I tak Cię kocham
od 21:00komedia romantyczna
Legiony
22:55film historyczny
CANAL+ Seriale
Mały Zgon (3)
23:00serial kryminalny
Strefa mroku (8)
0:15serial grozy
Egzekutor
1:00film sensacyjny
CBS Europa
Chłopaki też płaczą
od 21:00komedia romantyczna
Mickey Niebieskie Oko
1:05komedia sensacyjna
HBO
Premiera: Pollywood
22:10film dokumentalny
Premiera: To wiem na pewno (5/6)
23:40serial obyczajowy
Utalentowany pan Ripley
0:40dramat kryminalny
HBO 2
Władca Paryża
od 21:00film przygodowy
Mayans M.C. 2 (1/10)
23:00serial kryminalny
zdjęcieEscape room
23:55horror
Betty (4/6)
1:35serial komediowy
HBO 3
Pustkowie (5/8)
od 21:45serial obyczajowy
I Am the Night (6-ost.)
22:40serial obyczajowy
Dusza towarzystwa
23:30komedia
Syrena 3 (3/10)
1:15serial obyczajowy
Kino Polska
Nie ma zmiłuj
22:50film obyczajowy
Słodko-gorzki
0:55dramat obyczajowy
Kino TV
Hellboy
22:05horror SF
Amerykanin
0:35dramat kryminalny
Polsat Film
Wulkan
22:55film katastroficzny
Znaki (3)
1:00serial kryminalny
Znaki (4)
1:55serial kryminalny
Stopklatka
Ostatni Mohikanin
od 20:00film przygodowy
Czarny łabędź
22:10dramat psychologiczny
Układ zamknięty
0:10dramat sensacyjny
TNT
Wywiad z wampirem
od 21:00horror
Mortal Kombat
23:25film SF
Zaginiony w akcji
1:25film sensacyjny

SPORTOWE

nSport+
Magazyn PGE Ekstraliga
od 21:15magazyn żużlowy
Premiera: Piłka nożna: Liga austriacka
22:50mecz: FC Red Bull Salzburg - LASK Linz
Sport News+
1:00magazyn sportowy
1 na 1 Extra: Nemanja Nikolić
1:15magazyn sportowy
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 20:00mecz: GKS Tychy - PGE FKS Stal Mielec
Boks
1:00boks
TVP Sport
Sporty walki: Gala HFO: Aim High w Warszawie
0:45walki: Marta Waliczek - Dominika Filec, Michał Gęsiarz - Patryk Radoń

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!