Program TV

PONIEDZIAŁEK 16.12
14:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (629)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
zdjęciePrzysięga (72)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Polsat
Pierwsza miłość (2974)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (911)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (254)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (184)
17:00serial paradokumentalny
TVN
Ugotowani (7)
14:00program kulinarno-rozrywkowy
Szpital (498)
15:00serial paradokumentalny
Szkoła (465)
16:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
zdjęcieSTOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (569)
15:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (50)
16:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (53)
16:30serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (58)
17:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (60)
17:30serial obyczajowy
TV 6
Bumerang (30)
od 13:40serial komediowy
Gliniarz i prokurator (48)
16:15serial kryminalny
Gliniarz i prokurator (49)
17:15serial kryminalny
TVN 7
Ukryta prawda (442)
15:20serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (8/52)
16:20serial fabularno-dokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (59/60)
17:20serial paradokumentalny
TVP Kultura
Grace Jones, życiodajne światło
od 13:20film dokumentalny
Taxi - Teheran
16:25komediodramat
TVP Polonia
Wojenne dziewczyny 3 (27)
od 13:45serial historyczny
One. Kobiety kultury: Maria Dębska
14:40program publicystyczny
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Korona królów (285)
15:55telenowela historyczna
Supełkowe ABC (152)
16:55program dla dzieci
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
WP
Nowe życie starych domów (2)
14:00program rozrywkowy
Przebudowy pani Bryk (4)
15:00serial dokumentalny
Wariaci za kierownicą 2 (1)
16:30serial dokumentalny
Top Gear (1)
17:30magazyn motoryzacyjny

FILMOWE

ale kino+
London Road
od 13:15musical
Ale krótkie po polsku: Czas miłości
15:00blok filmów krótkometrażowych
Inna kobieta
15:55komediodramat
Ale krótkie po polsku: Sztuka dokumentu
17:35blok filmów krótkometrażowych
AXN
Metro strachu
od 12:45film sensacyjny
I kto to mówi 2
15:00komedia
2012
16:45film katastroficzny
CANAL+
zdjęcieHot Shots!
od 13:55komedia sensacyjna
Polska z góry: Chełm (9)
15:20serial dokumentalny
Polska z góry: Suwalszczyzna (10)
15:45serial dokumentalny
Mój synek
16:10thriller
Łapu-capu
17:35chochliki telewizyjne
Nienawiść, którą dajesz
17:40dramat kryminalny
CANAL+ 1
Herzog/Gorbaczow
od 12:50film dokumentalny
Nowa Tonacja
14:25magazyn muzyczny
zdjęcieHot Shots!
14:55komedia sensacyjna
Polska z góry: Chełm (9)
16:20serial dokumentalny
Polska z góry: Suwalszczyzna (10)
16:45serial dokumentalny
Mój synek
17:10thriller
CANAL+ Family
Serce nie sługa
15:30komedia romantyczna
Nie przegap
17:05magazyn informacyjny
Łapu-capu
17:15chochliki telewizyjne
Wielki Kanion
17:20dramat kryminalny
CANAL+ Film
Królowa balu
od 13:55thriller
Nie przegap
15:25magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
15:35chochliki telewizyjne
zdjęciePełnia życia
16:05dramat biograficzny
CANAL+ Seriale
Łapu-capu
od 13:55chochliki telewizyjne
Instynkt 2 (6)
14:10serial kryminalny
Aria
14:55film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
15:10chochliki telewizyjne
Jeźdźcy burzy 2 (3)
15:40serial kryminalny
Jeźdźcy burzy 2 (4)
16:40serial kryminalny
Bull (19)
17:40serial kryminalny
CBS Europa
Lekcja życia
od 13:20dramat obyczajowy
zdjęcieKlasa pana Tourette'a
15:05film obyczajowy
Dziś 13, jutro 30
17:00komedia romantyczna
HBO
Jestem William
od 13:45komediodramat
Sztokholm
15:10komedia kryminalna
Premiera: Na planie
16:40magazyn filmowy
Dumbo
17:10film familijny
HBO 2
Player One
od 13:05film SF
Mroczne materie (6/8)
15:25serial fantasy
Powrót do Christmas Creek
16:25dramat obyczajowy
Gwiazdka w domu
17:50komedia romantyczna
HBO 3
Marzyciel
od 13:25dramat biograficzny
Wiatr. Thriller dokumentalny
15:10film dokumentalny
Aeon Flux
16:30film SF
Kino Polska
Człowiek z marmuru
od 12:55dramat obyczajowy
Przemytnicy
16:10film obyczajowy
Kino TV
Nurek pod wodą
od 12:15dramat obyczajowy
Miłość w Indiach
14:15komedia romantyczna
Dziewczyna z lilią
17:05komedia romantyczna
Polsat Film
Cudowny dzień
od 13:50komediodramat
zdjęcieStar Trek
16:10film SF
Stopklatka TV
Chicago Fire: Pod nożem (12)
15:05serial obyczajowy
Scena śmiechu (35)
16:55program rozrywkowy
Wojny kontenerowe (9)
17:55serial dokumentalny
TNT
Parszywa dwunastka
od 11:05film wojenny
Buntownik z wyboru
14:10dramat psychologiczny
Wpływ księżyca
16:40komedia romantyczna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 13:10mecz: RCD Espanyol - Real Betis Balompie
1 na 1 Extra: Łukasz Piszczek
15:20magazyn sportowy
O co biega?
15:55magazyn sportowy
Sport+
16:30magazyn sportowy
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
nSport+
Siatkówka kobiet: Liga włoska
od 13:00mecz: Pomi Casalmaggiore - Bosca S.Bernardo Cuneo
Planeta Ekstraklasa (18)
15:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga+ Extra
16:00magazyn ligi polskiej
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 13:30mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
15:30mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Trefl Gdańsk
Magazyn alpejski
17:30magazyn sportowy
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 12:10mecz: FC Twente - SBV Vitesse
Cafe Futbol
14:20magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga holenderska
17:30mecz: AZ Alkmaar - AFC Ajax
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 12:07mecz: Gas Sales Piacenza - Consar Rawenna
Piłka nożna: Liga czeska
14:30mecz: SK Slavia Praga - SK Dynamo Czeskie Budziejowice
Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Lake Placid
17:00przejazd czwórek mężczyzn
TVP Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
16:55mecz: Śląsk Wrocław - Lech Poznań

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!