Program TV na piątek 29.03.2024
POPULARNE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
TVP 1
Wielki Tydzień: Droga Krzyżowa (3)
11:05cykl dokumentalny
Okrasa łamie przepisy: Kuchnia Polesia
11:35magazyn kulinarny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Rok w ogrodzie extra
12:35magazyn
Natura w Jedynce: Dzikie konie. Opowieść z Puszty
12:50film dokumentalny
Złoty chłopak (149)
14:00serial obyczajowy
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Operacja zdrowie (4)
11:15magazyn medyczny
Barwy szczęścia (2971)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1662)
12:30teleturniej
Akacjowa 38 (312)
13:15telenowela
Va banque (744)
14:05teleturniej
Przepis dnia (70)
14:30magazyn kulinarny
Audycje komitetów wyborczych
14:40magazyn publicystyczny
Polsat
Dlaczego ja?: Kobieta dowiaduje się, że jej leżący w śpiączce mąż prowadzi podwójne życie (799)
od 10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Esteta (706)
11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:20magazyn reporterów
Trudne sprawy: Zaginiony syn (1251)
13:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Knyszyn, Bar u Marka (1/14)
11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (933)
12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (934)
13:40serial paradokumentalny
Detektywi (51)
14:45serial fabularno-dokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
Tele 5
E-miłość (1)
11:00program rozrywkowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
Jurajscy wojownicy: Ostatnia walka utahraptora (8)
13:05serial popularnonaukowy
Jurajscy wojownicy: Najwięksi mordercy (9)
14:00serial popularnonaukowy
TV 4
Trudne sprawy: Nastolatek zakochuje się w mężatce (953)
11:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (296)
12:00serial obyczajowy
Gliniarze: Nie będę ofiarą (481)
13:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Rodzinne wakacje (403)
14:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Zacięta rywalizacja (404)
14:30serial paradokumentalny
TV 6
Więzienie (12)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (13)
11:35serial dokumentalny
Więzienie (14)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (15)
12:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (507)
13:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (508)
14:00serial obyczajowy
TV Puls
Zbuntowany anioł (176)
11:00telenowela
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (18)
12:00serial paradokumentalny
Lombard. Życie pod zastaw 14 (737)
13:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (374)
14:00serial obyczajowy
TVN 7
Detektywi (73)
11:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy (608)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (993)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (144)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (577)
14:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Ponette
od 10:10dramat obyczajowy
Słowobranie
12:00program publicystyczny
Legendy opery: Joan Sutherland (9)
12:35serial dokumentalny
Chce się żyć
13:35dramat obyczajowy
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Projekt: Nadzieja: Wielki Piątek
11:10cykl reportaży
Lepsza połowa 2 (27)
11:45serial komediowy
Gość poranka
12:10magazyn publicystyczny
To jest grane
12:35program muzyczny
M jak miłość (1777)
13:00serial obyczajowy
M jak miłość (1778)
13:45serial obyczajowy
Polonia 24
14:35magazyn informacyjny
WP
Wymazane z historii (5)
od 10:30serial dokumentalny
Nowy aranż 3: Pokój dla nastolatki (5)
11:25program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (800)
11:50program informacyjny
Atak na Amerykę: historia lotu 93
11:55film dokumentalny
Kulinarne eskapady Phila: Hongkong (6)
12:55magazyn kulinarny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (17)
14:05serial dokumentalny
FILMOWE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
ale kino+
Morze Północne w ogniu
od 10:15dramat sensacyjny
Jeszcze na chwilę
12:10film krótkometrażowy
Michael Douglas. Droga do sławy
12:45film dokumentalny
Raisa
13:55film dokumentalny
Miłość i Figaro
14:30komedia romantyczna
AXN
MacGyver 4 (3)
od 10:50serial akcji
MacGyver 4 (4)
11:45serial akcji
Carter 2 (10)
12:40serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (17)
13:35serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (18)
14:25serial kryminalny
CANAL+ 1
Aktualności filmowe+
od 10:45magazyn filmowy
Zołza
11:15komedia
AC/DC - Forever Young
12:50film dokumentalny
Fuks
13:45komedia sensacyjna
CANAL+ Family
Tenis: Turniej WTA
od 9:00tenis
Polska z góry: Pomorze (11)
12:00serial dokumentalny
Polska z góry: Kaszuby (12)
12:25serial dokumentalny
Polska z góry: Pokrzydowo (13)
13:05serial dokumentalny
Polska z góry 2: Karkonosze (1)
13:30serial dokumentalny
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek (9)
14:10magazyn kulinarny
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek (10)
14:35magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Dom pogodnej starości
od 9:30komedia
Wróżka Zębuszka
11:10film animowany
Łapu-capu
12:30chochliki telewizyjne
I znów 10 dni z tatą
12:40komedia
Plan na miłość
14:20komedia romantyczna
CANAL+ Premium
Zołza
od 10:15komedia
AC/DC - Forever Young
11:50film dokumentalny
Fuks
12:45komedia sensacyjna
Georgie ma się dobrze
14:10komediodramat
CANAL+ Seriale
Twardzielki: Hanna Gujwan (10)
od 10:40serial dokumentalny
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
11:10serial komediowy
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
11:25serial komediowy
Młody The Rock 3 (2)
11:35serial komediowy
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Aktualności filmowe+
12:25magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
Planeta Singli. Osiem historii: Detektor (6)
13:00serial komediowy
Planeta Singli. Osiem historii: Władek i Halinka (7)
13:50serial komediowy
Najpiękniejsze rzeki świata (1)
14:45serial dokumentalny
CBS Europa
Jak w niebie
od 10:55komedia romantyczna
Powrót do Edenu (1/6)
12:50serial obyczajowy
Powrót do Edenu (2/6)
13:50serial obyczajowy
Powrót do Edenu (3/6)
14:50serial obyczajowy
Epic Drama
Agenci NCIS 12: Zabić posłańca (2)
od 10:55serial sensacyjny
Panna Marple: Dlaczego nie Evans?
11:50film kryminalny
Grantchester 5 (2)
13:50serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Szczęśliwe powroty (4)
14:50serial obyczajowy
HBO 2
Mój romans z małżeństwem
od 9:45film animowany dla dorosłych
Pępek świata 6: Thanksgiving VI (7)
11:35serial komediowy
Pępek świata 6: The College Tour (8)
11:55serial komediowy
Scott Pilgrim kontra świat
12:20komedia fantasy
Niesławny Youssef Salem
14:15komedia
HBO 3
Przyjaciele 10: The Last One (17)
od 10:25serial komediowy
Coś prawdziwego
11:15dramat psychologiczny
Zakochany Szekspir
12:55komedia romantyczna
Mrówka Z
14:55film animowany
Kino Polska
Sławna jak Sarajewo
od 10:05komediodramat
Ewa chce spać
12:10komedia
Zakazane piosenki
14:30film wojenny
Kino TV
Poirot 8: Zło, które żyje pod słońcem
od 10:40serial kryminalny
Jak łyse konie
12:50film sensacyjny
Polsat Film
Świat według Kiepskich: Kasa chorych (28)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Robić nie ma komu (228)
11:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Polaka portret własny (229)
12:05serial komediowy
Świat według Kiepskich: W kamasze (109)
12:45serial komediowy
Świat według Kiepskich: Zrób sobie babkę (110)
13:15serial komediowy
50 pierwszych randek
13:45komedia romantyczna
Stopklatka
C.K. Dezerterzy (2-ost.)
od 10:35komedia
Katastrofy w przestworzach: Morderczy tajfun (88)
11:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Zła widoczność (117)
12:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach (209)
13:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach (210)
14:55serial dokumentalny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (14)
od 10:35serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (15)
11:30serial sensacyjny
Alf 3 (6)
12:20serial komediowy
Alf 3 (7)
12:50serial komediowy
Alf 3 (8)
13:20serial komediowy
Kochane kłopoty (6)
13:50serial obyczajowy
Kochane kłopoty (7)
14:45serial obyczajowy
SPORTOWE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
11:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Koszykówka mężczyzn: NBA
13:00mecz: New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
CANAL+ Sport 5
Wysoki Pressing
od 9:40magazyn sportowy
Basket Office
11:10magazyn koszykarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:45mecz: Ruch Chorzów - Górnik Zabrze
Eurosport 1
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
11:002. przejazd slalomu kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
11:302. przejazd slalomu mężczyzn
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
12:00mecz finałowy: Gary Wilson - Martin O'Donnell
Monumental Cobbles
13:00magazyn sportowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
14:00kolarstwo
Eurosport 2
Monumental Cobbles
od 10:30magazyn sportowy
Cycling Show
11:30magazyn sportowy
Motocross: Mistrzostwa Świata w Arroyomolinos
12:002. wyścig w klasie MX2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Arroyomolinos
12:302. wyścig w klasie MXGP
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
13:00mecz finałowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00mecz: Asseco Resovia Rzeszów - KGHM Cuprum Lubin
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
13:00mecz: GKS Katowice - Barkom Każany Lwów
Polsat Sport Extra
Golf: Hero Indian Open
od 8:302. dzień
Boks: Polsat Boxing Promotions 12 w Lubinie
13:30waga półciężka: Paweł Czyżyk - Dragan Lepei 05.11.2022
Polsat Sport News
Piłka nożna
11:00mecz towarzyski
Tenis: Turniej ATP w Miami
13:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!