Program TV na jutro, piątek 19.04.2024
POPULARNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
TVP 1
Ranczo 5: Obcy krajowcy (58)
od 8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 19: Plantacja (238)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 28: Milczenie (364)
10:45serial kryminalny
Okrasa łamie przepisy: Pesto, salsa czy sałsza
11:35magazyn kulinarny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Rok w ogrodzie extra
12:35magazyn
Natura w Jedynce: U wybrzeży Nowej Zelandii 3: Tini Heke (1/6)
12:55serial dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Operacja zdrowie: Stomatologia kompleksowa (7)
11:15magazyn medyczny
Barwy szczęścia (2985)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1680)
12:30teleturniej
Polsat
Malanowski i partnerzy: Niewinnie skazany (733)
od 8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Fatalne zauroczenie (734)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Maklerka (126)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Trup w mieszkaniu babci (813)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Pokój nauczycielski (720)
11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Wałbrzych, Piekielna Kuchnia (1/15)
11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (1609)
12:35serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 1 (1)
9:00program rozrywkowy
Remont na 5 (1)
10:00program rozrywkowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
E-miłość (3)
11:00program rozrywkowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
TV 4
Dlaczego ja?: 16-latka traci przytomność na imprezie szkolnej (838)
9:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Dawca (980)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Moja córka ma trzech chłopaków (981)
11:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (310)
12:00serial obyczajowy
TV 6
Kobra - oddział specjalny (20)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (21)
10:00serial sensacyjny
Więzienie (33)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (34)
11:35serial dokumentalny
Więzienie (35)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (36)
12:35serial dokumentalny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny: Zmartwychwstanie - część 1 (9)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (189)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (190)
11:00telenowela
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (32)
12:00serial paradokumentalny
TVN 7
Ukryta prawda (830)
od 8:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (831)
10:00serial paradokumentalny
Detektywi (87)
11:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Hania (622)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (1007)
12:45serial paradokumentalny
TVP Kultura
Komediantka (3/9)
9:00serial obyczajowy
Pod dachami Paryża
10:10komedia muzyczna
Słowobranie
11:55program publicystyczny
PRL de Luxe
12:30film dokumentalny
Legendy opery: Renee Fleming (4)
12:55serial dokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Wilnoteka
11:10magazyn
Lepsza połowa 2 (30)
11:30serial komediowy
Gość poranka
12:00magazyn publicystyczny
To jest grane
12:20program muzyczny
M jak miłość (1781)
12:50serial obyczajowy
WP
Morderstwa w Midsomer 10 (4)
od 8:35serial kryminalny
Wymazane z historii 3 (5)
10:35serial dokumentalny
Nowy aranż 4 (8)
11:30program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (814)
11:50program informacyjny
Jamie Oliver - jednogarnkowe cuda (3)
12:00magazyn kulinarny
Jamie Oliver - jednogarnkowe cuda (4)
12:30magazyn kulinarny
FILMOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
ale kino+
Obława (1)
od 8:30serial kryminalny
Obława (2)
9:30serial kryminalny
Obława (3)
10:30serial kryminalny
Trochę w ciąży
11:25komedia
Michael Douglas. Droga do sławy
12:45film dokumentalny
AXN
Seal Team 5 (2)
od 8:55serial sensacyjny
Rekrut (13)
9:55serial kryminalny
Seal Team 5 (3)
10:50serial sensacyjny
Seal Team 5 (4)
11:45serial sensacyjny
Rekrut (14)
12:45serial kryminalny
CANAL+ 1
Abba. 40 lat minęło
od 8:40film dokumentalny
Szansa na zwycięstwo
9:30komedia
Wróżka Zębuszka
11:05film animowany
Łapu-capu extra
12:25chochliki telewizyjne
Mój sąsiad Adolf
12:55komediodramat
CANAL+ Family
Bitwa na smaki: David vs Matteo 3 (5)
9:00magazyn kulinarny
Bitwa na smaki: David vs Matteo 3 (6)
9:25magazyn kulinarny
Bitwa na smaki: David vs Matteo 3 (7)
10:00magazyn kulinarny
Bitwa na smaki: David vs Matteo 3 (8)
10:25magazyn kulinarny
Remont w 48h 11 (7)
11:00magazyn poradnikowy
Remont w 48h 11 (8)
11:25magazyn poradnikowy
Ucieczka na wieś 21 (20)
12:00serial dokumentalny
CANAL+ Premium
Szansa na zwycięstwo
od 8:30komedia
Wróżka Zębuszka
10:05film animowany
Łapu-capu extra
11:25chochliki telewizyjne
Mój sąsiad Adolf
11:55komediodramat
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Twardzielki: Magdalena Loska (9)
9:50serial dokumentalny
Twardzielki: Hanna Gujwan (10)
10:15serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (5)
10:40serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (6)
11:20serial dokumentalny
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
CBS Europa
Nora Roberts: Miasteczko Innocence
od 7:45thriller
Prawie kobieta
9:35dramat obyczajowy
Zoolander
11:25komedia
Epic Drama
Inspektor George Gently 2: Niewinni (1)
od 7:50serial kryminalny
Agenci NCIS 13: 16 lat (7)
9:50serial kryminalny
Agenci NCIS 13: Wybawcy (8)
10:40serial kryminalny
Panna Marple: Tajemnica Sittaford
11:35film kryminalny
HBO
Wonka
od 8:05film familijny
Zakochany Szekspir
10:05komedia romantyczna
Sprawa Goldmana
12:10dramat kryminalny
HBO 2
Sufrażystka
9:05dramat obyczajowy
Pępek świata 7: Floating 50 (13)
10:50serial komediowy
Pępek świata 7: Film, Friends and Fruit Pies (14)
11:10serial komediowy
Garcia i Garcia
11:35komedia przygodowa
HBO 3
Zabić Bin Ladena: Operacja Geronimo
od 7:50film sensacyjny
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 2: The Killer Robot Instability (12)
9:30serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 2: The Friendship Algorithm (13)
9:50serial komediowy
The Walk. Sięgając chmur
10:15dramat biograficzny
King: Mój przyjaciel lew
12:20film przygodowy
Kino Polska
Nowy kabaretowy rejs 2 (8)
od 8:45program rozrywkowy
Wojciech Cejrowski. Kura
9:50program rozrywkowy
Dwie korony
10:40film dokumentalny
Cafe pod Minogą
12:35komedia
Kino TV
Tygrysy ze stacji Shagou
od 6:55komedia sensacyjna
Kiedy Harry poznał Sally
9:35komedia romantyczna
Poirot: Przyjdź i zgiń
11:35serial kryminalny
Polsat Film
Przyjaciółki (27)
od 8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (28)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Pic na wodę (54)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Pielgrzymka (55)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Korzeń piastowski (227)
11:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Mistrz podrobów (50)
12:00serial komediowy
Wygrać marzenia
12:25film obyczajowy
Stopklatka
Premiera: W pustyni i w puszczy (1/2)
od 8:00film przygodowy
Premiera: W pustyni i w puszczy (2-ost.)
10:00film przygodowy
Katastrofy w przestworzach: Zagubione w przekładzie (102)
12:00serial dokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (10)
od 8:35serial obyczajowy
Kochane kłopoty (11)
9:30serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (23)
10:25serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (24)
11:20serial sensacyjny
Alf 4: Gdy zobaczyłem twoją twarz (8)
12:20serial komediowy
Alf 4: Żyj i pozwól umrzeć (9)
12:50serial komediowy
SPORTOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
CANAL+ Sport
Road to El Clasico
9:00film dokumentalny
Liga+ Extra
10:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:40mecz: UD Las Palmas - Sevilla FC
CANAL+ Sport 5
Telesprzedaż
od 8:00
Speedway+
9:45magazyn sportowy
Boxing World Weekly - Wokół ringu
10:15magazyn bokserski
Debata+: Przepis o młodzieżowcu
11:00magazyn piłkarski
Droga do El Clásico
12:30magazyn piłkarski
Eurosport 1
Igrzyska Olimpijskie: Galeria Sław Rio 2016
od 8:30magazyn sportowy
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Wujiang
9:30wspinaczka na czas
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
10:00mecz finałowy: Judd Trump - Ding Junhui
Kolarstwo kobiet: Wyścig Walońska Strzała
12:00kolarstwo
Kolarstwo: Tour of the Alps
12:454. etap
Eurosport 2
FIM World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Le Castellet
od 8:30wyścigi motocyklowe
Kolarstwo: Tour of the Alps
10:304. etap
Igrzyska Olimpijskie: Galeria Sław Rio 2016
12:00magazyn sportowy
Polsat Sport
Boks: Polsat Boxing Promotions 10 w Łodzi
od 8:30waga superśrednia: Osleys Iglesias - Ezequiel Maderna 24.09.2022
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
11:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
od 8:00mecz: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Start Lublin {
Tenis: Turniej ATP w Bukareszcie
10:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Bukareszcie
12:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Piłka nożna z archiwum
od 8:30
Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Tepic
11:00sporty plażowe
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
12:00podsumowanie
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
od 8:10mecz finałowy: Athletic Club - RCD Mallorca
Wspomnienia złotej Eli
10:25film dokumentalny
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!