Program TV na jutro, sobota 04.05.2024
POPULARNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
TVP 1
Morderstwa w Belle-Ile
od 3:05dramat kryminalny
Jaka to melodia?
4:50teleturniej muzyczny
Balans bieli
5:45program religijny
Panna z mokrą głową: Od pierwszego spojrzenia (6-ost.)
6:20serial dla młodzieży
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Rok w ogrodzie (1067)
7:40magazyn
TVP 2
Godziny strachu
od 3:30thriller
Barwy szczęścia (2992)
5:30serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2993)
6:00serial obyczajowy
M jak miłość (1801)
6:35serial obyczajowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Disco Gramy
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień z Polsat News
6:00program informacyjny
TVN
Nauka jazdy (1/12)
4:00program rozrywkowy
Recepta na stary dom 3 (5/14)
4:25program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (17/26)
4:50serial dokumentalny
Kto was tak urządził?
5:20magazyn
Nastolatki rządzą... kasą (2/10)
5:50program rozrywkowy
Kuchenne rewolucje: Pszów, Esencja i Smak (13)
6:45program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
Tele 5
Kobra - oddział specjalny (22)
4:00serial sensacyjny
Na osi (486)
5:00magazyn motoryzacyjny
Uśmiechnij się 3 (3)
5:40program rozrywkowy
Świat z powietrza (2)
5:45serial przyrodniczy
Jurajscy wojownicy: Ostatnia walka Jutaraptora (8)
6:00serial popularnonaukowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 3 (11)
6:55program rozrywkowy
TV 4
Disco Polo Live (2317)
od 3:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (237)
6:00reality show
Galileo (1010)
7:00program popularnonaukowy
TV 6
Sekrety sąsiadów: Źle wychowany nastolatek (7)
od 3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Zbyt idealna niania (8)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Bóg, honor, pieniądze (42)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Zoo po godzinach (64)
6:00serial dokumentalny
Zoo po godzinach (65)
7:00serial dokumentalny
TV Puls
Menu na miarę (11-ost.)
4:00program kulinarny
Menu na miarę (1/11)
4:35program kulinarny
Dyżur 3 (31)
5:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (32)
5:30serial dokumentalny
Taki jest świat 9 (18)
6:00program informacyjny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Przyszywana ciocia (25)
6:55serial paradokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Taki wstyd (26)
7:55serial paradokumentalny
TVN 7
Medium z Long Island (2/30)
od 3:55reality show
Druga strona medalu 3: Karol Bielecki (4/8)
4:25talk-show
Szkoła (642)
5:00serial paradokumentalny
Wiza na miłość: na odwrót: Ciężka próba (13/22)
6:00reality show
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (4/40)
7:00serial animowany
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (5/40)
7:15serial animowany
Młodzi Tytani: Akcja! Film
7:30film animowany
TVP Kultura
Kino nocne: Jak narkotyk
od 2:30dramat obyczajowy
Podróże z historią: Skarb polskich pól (47)
5:05serial dokumentalny
TVP Polonia
Forum
4:05program publicystyczny
Na sygnale: Na zimno (446)
5:05serial fabularno-dokumentalny
Na sygnale: Tu i teraz (447)
5:35serial fabularno-dokumentalny
Kabaret Moralnego Niepokoju - "Galaktikos"
6:00program rozrywkowy
Balans bieli
6:30program religijny
Operacja zdrowie: Stomatologia zachowawcza (2)
7:00magazyn medyczny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret pod Wyrwigroszem, część 2 (8)
4:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 10: Kabaret Młodych Panów, Ewa Błachnio (8)
5:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 12: Smile, część 2 (4)
6:00program rozrywkowy
Morderstwa w Midsomer (2)
6:55serial kryminalny
FILMOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
ale kino+
Kruk. Szepty słychać po zmroku (5)
4:00serial kryminalny
Kruk. Szepty słychać po zmroku (6-ost.)
4:55serial kryminalny
Polska z góry 3: Małopolska - region UNESCO (7)
6:30serial dokumentalny
Maskarada
7:00film krótkometrażowy
Transfer kosmicznej energii
7:30film krótkometrażowy
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (14)
od 3:50serial sensacyjny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (21)
4:50serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (10)
6:20serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (11)
7:10serial sensacyjny
CANAL+ 1
Lombard
od 3:30film dokumentalny
W kogo ja się wrodziłem?
4:50film obyczajowy
Miasta rytm: Warszawa
5:50serial dokumentalny
O co biega?
7:00magazyn sportowy
Łapu-capu extra
7:30chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek 2 (7)
od 3:50magazyn kulinarny
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek 2 (8)
4:15magazyn kulinarny
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek 2 (9)
4:50magazyn kulinarny
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek 2 (10)
5:15magazyn kulinarny
Tomek i przyjaciele (1)
6:00serial animowany
Tomek i przyjaciele (2)
6:10serial animowany
Bob Budowniczy 21: Stary wiadukt (25)
6:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Spychacz w operze (26)
6:35serial animowany
Marta mówi! (13)
6:50serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (12)
7:20serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (13)
7:30serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (14)
7:40serial animowany
CANAL+ Film
Anatomia
od 3:25dramat obyczajowy
Tylko do świtu
5:15film krótkometrażowy
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Latająca maszyna
6:35film familijny
CANAL+ Premium
W kogo ja się wrodziłem?
od 3:50film obyczajowy
Miasta rytm: Warszawa
4:50serial dokumentalny
O co biega?
6:00magazyn sportowy
Łapu-capu extra
6:30chochliki telewizyjne
Premierowa Jazda: Masza Wągrocka
7:00magazyn
Serce dębu
7:15film dokumentalny
CBS Europa
Najlepszy strzał
6:00film familijny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 15: Niepoprawna dr Ogden (7)
od 3:45serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Rywalizacja (11)
4:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 15: Koszmar minionej jesieni (6)
5:15serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Faworyt (7)
6:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Chatka w lesie (8)
7:20serial kryminalny
HBO 2
Życie na talerzu
od 2:50komedia
Lewy sercowy
4:20komedia
Mroczna Wieża
6:00film fantasy
Historia Gabby Petito
7:35dramat obyczajowy
HBO 3
Gran Turismo
6:00dramat przygodowy
Kino Polska
Panie Dulskie
od 3:50komedia obyczajowa
Masza
5:40film krótkometrażowy
Nikt nie woła
6:00dramat psychologiczny
Giuseppe w Warszawie
7:30komedia wojenna
Polsat Film
Ślad: Ostatni raz (108)
od 3:40serial kryminalny
Ślad: Faraon (109)
4:40serial kryminalny
Twoja Twarz Brzmi Znajomo (159)
6:00program rozrywkowy
Byli sobie wynalazcy: Maria Skłodowska-Curie (22)
7:55serial animowany
Stopklatka
Mała wielka miłość
od 2:45komedia romantyczna
Żmijowisko (5/7)
5:05serial kryminalny
Przygody Merlina 4: Lancelot z Jeziora (48)
6:00serial fantasy
Komisarz Rex 11: Na wysokich obrotach (142)
7:00serial kryminalny
Warner TV
Toast za Nowy Jork
od 3:50film biograficzny
Kochane kłopoty (10)
4:35serial obyczajowy
Chojrak - tchórzliwy pies (1)
4:55serial animowany
Chojrak - tchórzliwy pies (1)
4:58serial animowany
Cudotwórcy 2: Wakacje (5)
6:00serial komediowy
Willy Wonka i fabryka czekolady
6:25film familijny
SPORTOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
CANAL+ Sport
Premiera: Basket+
6:00newsy sportowe
La Liga Preview Show
6:15magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
6:45mecz: Cracovia - Górnik Zabrze
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 3:00mecz półfinałowy
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
5:00cross country olympic mężczyzn
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
6:006. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
7:00mecz półfinałowy
Eurosport 2
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
4:006. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
5:00mecz półfinałowy
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
7:006. etap
Polsat Sport
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
6:00mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia
Polsat Sport Extra
Strzelnica Navala: Karabiny precyzyjne (7)
6:00magazyn sportowy
Strzelnica Navala: Tadeusz Michalik (7)
7:00magazyn sportowy
Strzelnica Navala: Katarzyna Zdanowicz (8)
7:30magazyn sportowy
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
6:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:50program informacyjny
Retro TVP Sport: Sztafety lekkoatletyczne (64)
6:30magazyn sportowy
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!