Pitbull. Ostatni pies

Pitbull. Ostatni pies

6.7/10 6.3/10
FILM SENSACYJNY Polska 2018   od 16 lat
Występują:Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Rafał Mohr, Dorota Rabczewska
Reżyseria:Władysław Pasikowski
W skrócie:Policjanci wyjaśniają sprawę zabójstwa kolegi. Despero wnika w szeregi zaufanych ludzi gangstera Gawrona. Gangi z Pruszkowa i Wołomina rywalizują o wpływy. Żona Gawrona dołącza do wojny przestępców.
Władysław Pasikowski wraca do korzeni gatunku - "Pitbulla" Patryka Vegi i swoich "Psów". Ostatni sprawiedliwi z policji mobilizują się do walki z pozostającymi w konflikcie grupami mafijnymi.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ginie Soczek, partner Majamiego. Policjanci z wydziału antyterrorystycznego rozpoczynają śledztwo, które ma bardziej osobisty wymiar, niż pozostałe sprawy. Funkcjonariusze są gotowi zrobić wszystko, by ukarać zabójcę kolegi. Jednocześnie pracownicy stołecznej komendy zamierzają raz na zawsze rozwiązać problem gangów z Pruszkowa i Wołomina, które rywalizują o dominację nad miastem. Metyl (Krzysztof Stroiński) oraz Nielat (Rafał Mohr), obecnie zwany Quantico, sprowadzają Desperskiego (Marcin Dorociński). Despero wnika w szeregi zaufanych ludzi gangstera Gawrona (Cezary Pazura) i jego brata Juniora (Adam Woronowicz). Wkrótce żona Gawrońskiego, Mira (Dorota Rabczewska), dołącza do tej wojny przestępców. Kontynuację kultowego "Pitbulla" tym razem wyreżyserował Władysław Pasikowski. Debiut piosenkarki Dody na wielkim ekranie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)