Program TV

ŚRODA 24.04
17:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Klan (3475)
18:00telenowela
Korona królów (211)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Piłka nożna: Puchar Włoch
20:40rewanżowy mecz półfinałowy: AC Milan - SS Lazio
TVP 2
Familiada
od 16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Sport telegram
18:30magazyn sportowy
Barwy szczęścia (2049)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2050)
20:10serial obyczajowy
Polsat
Gliniarze (327)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2871)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (61)
19:30serial komediowy
Świat według Kiepskich (548)
20:00serial komediowy
TVN
Szpital (921)
17:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1032)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Doradca smaku (30)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (2863)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (261)
20:55teleturniej

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Rosyjska piękność (6)
17:00serial kostiumowy
Wojna z mafią 2 (16)
18:00serial kryminalny
Straż graniczna
19:05serial dokumentalny
TV 4
Joker (67)
17:00teleturniej
Septagon (65)
18:00serial kryminalny
zdjęciePolicjantki i Policjanci (532)
19:00serial obyczajowy
TV 6
Drużyna A (24)
od 16:15serial sensacyjny
Paulina (69)
17:15telenowela
Miodowe lata: Safari (43)
18:15serial komediowy
Galileo (183)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Król Artur
20:00film przygodowy
TVN 7
Szpital (259)
od 16:20serial paradokumentalny
Prawo Agaty (11/15)
17:25serial obyczajowy
Ugotowani: Olsztyn (7/12)
18:25program kulinarno-rozrywkowy
Big Brother (29/65)
20:00reality show
TVP Kultura
Pora umierać
od 16:00dramat obyczajowy
Portrety: Tadeusz Różewicz
18:00film dokumentalny
Chuligan literacki
19:25magazyn o książkach
TVP Polonia
Barwy szczęścia (1963)
18:55serial obyczajowy
Wilnoteka
19:25magazyn
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
Londyńczycy 2 (7/16)
20:45serial obyczajowy
WP
Giganci komunikacji (1)
18:00serial dokumentalny
Loty z piekła rodem
19:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Polonez
17:00film krótkometrażowy
16.03.
17:15film krótkometrażowy
Świetne wieści
17:30film krótkometrażowy
Historia pewnego życia
18:00dramat obyczajowy
Premiera: Półmrok
20:10thriller
AXN
Castle 8 (1/22)
17:00serial kryminalny
Agenci NCIS 12 (20)
20:00serial sensacyjny
CANAL+
Dotknij nieba
od 16:30dramat biograficzny
Nie przegap
18:20magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:30chochliki telewizyjne
Synalek
18:35komedia
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
20:00mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
CANAL+ 1
Zieleńsza nie będzie
od 15:25komediodramat
Odciąć pępowinę
17:20film krótkometrażowy
Dotknij nieba
17:30dramat biograficzny
Nie przegap
19:20magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:30chochliki telewizyjne
Synalek
19:35komedia
CANAL+ Family
Łapu-capu extra
od 16:55chochliki telewizyjne
Zieleńsza nie będzie
17:25komediodramat
Odciąć pępowinę
19:20film krótkometrażowy
Taxi 5
19:30komedia sensacyjna
CANAL+ Film
Chyba kocham swoją żonę
od 15:55komedia romantyczna
Nie przegap
17:25magazyn informacyjny
Letnia szkoła życia
17:35dramat obyczajowy
Premiera: Hollywood Buzz
19:25magazyn filmowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Lot z przygodami
20:00komedia
CANAL+ Seriale
Biuro szpiegów 4 (2)
19:00serial szpiegowski
Nielegalni (9)
20:00serial sensacyjny
Nielegalni (10)
20:50serial sensacyjny
CBS Europa
Gdy miłość to za mało
od 16:55dramat biograficzny
Trzy życzenia
18:50film obyczajowy
HBO
Spacer po linie
od 15:00dramat biograficzny
Gentleman Jack (1)
17:10serial obyczajowy
Superfly
18:10film sensacyjny
Mission: Impossible - Fallout
20:10film sensacyjny
HBO 2
Diabeł ubiera się u Prady
od 15:30komediodramat
The Act (1)
17:20serial obyczajowy
zdjęcieWampiry: Dziedzictwo (16)
18:20serial fantasy
Znaki
19:10thriller SF
HBO 3
Speed Racer
od 16:55film przygodowy
Castle Rock (5)
20:10serial grozy
Kino Polska
Wesela nie będzie
od 16:20dramat psychologiczny
Kabaretowy rejs Deluxe (18)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs Deluxe (19)
19:00program rozrywkowy
Bejbi Blues
20:00dramat obyczajowy
Kino TV
Mistrzyni kierownicy
od 15:35film obyczajowy
Nasz bezlitosny świat
18:00komediodramat
Stopklatka TV
Wojny kontenerowe (1)
od 16:45serial dokumentalny
Wygrać, przegrać albo polec (2)
17:10program rozrywkowy
Wygrać, przegrać albo polec (3)
17:35program rozrywkowy
Komisarz Rex 4: Ostatni mecz (54)
18:00serial kryminalny
Cop Land
20:00film sensacyjny
TNT
Cop Land
od 16:40film sensacyjny
Bardzo Dziki Zachód
18:50western komediowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: O co biega?
17:00magazyn sportowy
Premiera: Basket+
17:30newsy sportowe
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
17:40mecz: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
1 na 1 Extra: Alonzo Mourning
20:10magazyn sportowy
Bitwa o Anglię
20:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
20:55mecz: Manchester United FC - Manchester City FC
Eurosport 1
Wiadomości Eurosportu
19:25magazyn informacyjny
Piłka nożna: Puchar Niemiec
20:30mecz półfinałowy: Werder Brema - FC Bayern Monachium
Eurosport 2
EWC All Access
19:00magazyn sportów motocyklowych
Wiadomości Eurosportu
20:55magazyn informacyjny
nSport+
Premiera: Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 16:00mecz: Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin
Piłka z góry
18:15magazyn piłkarski
O co biega?
19:15magazyn sportowy
La Liga World
19:50magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:25mecz: CD Leganes - Athletic Bilbao
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
od 15:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz półfinałowy fazy play-off: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz półfinałowy fazy play-off: ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel
Polsat Sport Extra
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
od 15:00mecz finałowy fazy play-off: ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
17:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
19:45mecz: GKS Katowice - Stomil Olsztyn
Polsat Sport News
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 15:00mecz: PGE FKS Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
17:15mecz: Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piłka nożna: Liga holenderska
20:40mecz: NAC Breda - Feyenoord
TVP Sport
Legia TV (4)
17:00magazyn piłkarski
Coppa Italia (10)
17:35magazyn piłkarski
Piłka nożna: Puchar Włoch
20:40rewanżowy mecz półfinałowy: AC Milan - SS Lazio

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!