Program TV

NIEDZIELA 17.02
17:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Sanatorium miłości (4)
17:35reality show
Jaka to melodia?
18:35teleturniej muzyczny
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:00magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn sportowy
Blondynka 7: Trudne wybory (90)
20:15serial obyczajowy
TVP 2
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Sport telegram
18:25magazyn sportowy
Rodzinka.pl: Nasza klasa (249)
19:30serial komediowy
Rozgrywka
20:05film sensacyjny
Polsat
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Specjal
od 15:50odcinek specjalny
Nasz nowy dom (105)
17:50reality show
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Państwo w państwie
19:30program publicystyczny
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
Tu się gotuje! (10)
20:00magazyn kulinarny
Non-Stop
20:05thriller

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Rosyjska piękność (5)
18:05serial kostiumowy
W poszukiwaniu echa
19:00dramat obyczajowy
TV 4
Siła i honor
od 16:30dramat obyczajowy
Galileo (711)
19:00program popularnonaukowy
Gangi Nowego Jorku
20:00dramat sensacyjny
TV 6
Policjantki i Policjanci (232)
17:00serial obyczajowy
Galileo (118)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
Lawina
od 16:00film katastroficzny
zdjęcieZłote dziecko
18:00komedia przygodowa
Superseans: Pretty Woman
20:00komedia romantyczna
TVP Kultura
Mata Hari
od 15:05balet do muzyki Tarika O'Regana
Niedziela z...: Kazimierzem Kutzem
17:15program kulturalny
TVP Polonia
Leśniczówka (32)
od 16:55telenowela
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
Pensjonat nad rozlewiskiem (9/13)
20:45serial obyczajowy
WP
Kabaret na żądanie (11)
18:00program rozrywkowy
Ucho Prezesa 4 (12)
19:25serial komediowy
Ucho Prezesa 4 (13)
19:40serial komediowy
Ucho Prezesa 4 (15)
20:00serial komediowy
Mistrzowie Kabaretu (15)
20:20program rozrywkowy
Najbardziej ekstremalne... (3)
20:55program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Chór
od 15:40dramat obyczajowy
Kino Mówi: Scenariusz: Egzamin
17:35dramat obyczajowy
Premiera: Fortitude 3 (2)
20:10serial sensacyjny
AXN
Premiera: Grimm 6 (7)
od 16:45serial fantasy
Faceci w czerni 3
19:50komedia SF
CANAL+
Hot Dog
od 15:35komedia sensacyjna
Nie przegap
17:20magazyn informacyjny
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
17:30mecz: Legia Warszawa - Cracovia
Piłka nożna: Liga+ Extra
20:00magazyn ligi polskiej
CANAL+ 1
Hot Dog
od 16:35komedia sensacyjna
Nie przegap
18:20magazyn informacyjny
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
18:30mecz: Legia Warszawa - Cracovia
CANAL+ Film
LBJ
od 16:15dramat biograficzny
Nie przegap
17:50magazyn informacyjny
Kolacja
18:00dramat kryminalny
Uczciwi ludzie
20:00film krótkometrażowy
Zawierucha w Hollywood
20:25film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Zrobione na czysto (3)
od 16:45serial obyczajowy
Zrobione na czysto (4)
17:35serial obyczajowy
Uprowadzona 2 (7)
18:30serial sensacyjny
Uprowadzona 2 (8)
19:15serial sensacyjny
Bulletproof (5)
20:00serial kryminalny
Bulletproof (6)
20:50serial kryminalny
CBS Europa
Pokojówka na Manhattanie
19:00komedia romantyczna
HBO
Moja kolacja z Hervé
od 16:25dramat biograficzny
Kryptonim HHhH
18:10thriller
HBO 2
Avatar
od 16:35film SF
Coco
19:15film animowany
HBO 3
zdjęcieOdpowiednik 2 (3/10)
17:05serial SF
Odpowiednik 2 (4/10)
18:00serial SF
Czarny poniedziałek (3)
18:55serial komediowy
Na wylocie 3 (4)
19:25serial komediowy
Detektyw 3 (6)
20:00serial kryminalny
Kino TV
Odrobina nieba
od 16:45komediodramat
Pójdę twoim śladem
18:55dramat obyczajowy
Stopklatka TV
Dwa światy
od 15:55komedia fantasy
Centralne biuro uwodzenia
18:00komedia sensacyjna
Idy marcowe
20:00dramat polityczny
TNT
Godziny szczytu 3
od 16:10komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 15:10mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Miedź Legnica
Piłka nożna: Liga niemiecka
17:50mecz: Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf
O co biega?
20:00magazyn sportowy
Boks: Walka o pas WBA Super World w Nowym Jorku
20:30waga półśrednia: Keith Thurman - Josesito Lopez
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 16:10mecz: FC Barcelona - Real Valladolid
O co biega?
18:20magazyn sportowy
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
18:55mecz fazy grupowej: Paris Saint-Germain HB - HC PPD Zagrzeb
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 14:45mecz: Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel
Boks
20:30boks
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Rotterdamie
od 15:30mecz finałowy gry pojedynczej
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin
Cafe Futbol
20:30magazyn piłkarski
Polsat Sport News
Cafe Futbol
od 16:30magazyn piłkarski
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Soldier Hollow
18:00pojedyncza sztafeta mieszana
Tenis: Turniej ATP w Rotterdamie
19:00mecz finałowy gry pojedynczej
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
20:30mecz: Cucine Lube Civitanova - Azimut Leo Shoes Modena

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!