Ogólnotematyczne

17:00magazyn informacyjny
17:15magazyn informacyjny
17:25teleturniej muzyczny
18:00telenowela
zdjęcie
18:40serial kryminalny
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
od 16:30teleturniej
17:10serial obyczajowy
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
18:50teleturniej
zdjęcie
19:25serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
20:40program rozrywkowy
17:00serial paradokumentalny
18:00serial obyczajowy
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
20:10film muzyczny
17:00serial paradokumentalny
18:00serial paradokumentalny
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:55teleturniej
od 16:55serial fantasy
zdjęcie
17:55serial komediowy
18:30serial komediowy
19:00serial paradokumentalny
17:00serial obyczajowy
18:00serial fabularny
19:00serial obyczajowy
od 16:15serial obyczajowy
17:15serial kryminalny
20:15program popularnonaukowy
od 16:55program edukacyjny
17:30magazyn informacyjny
18:25program publicystyczny
18:55serial obyczajowy
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
20:45serial kryminalny
18:05program rozrywkowy
18:25magazyn motoryzacyjny
19:00serial fantasy
20:00dramat obyczajowy

Filmowe

17:00serial kryminalny
18:00serial sensacyjny
19:00serial kryminalny
20:00serial kryminalny
od 15:30dramat wojenny
18:05magazyn informacyjny
18:25dramat katastroficzny
20:10serial kryminalny
od 16:30dramat wojenny
19:05magazyn informacyjny
19:25dramat katastroficzny
17:00komedia
18:30film krótkometrażowy
18:40dramat obyczajowy
20:00dramat katastroficzny
od 15:40dramat biograficzny
17:15chochliki telewizyjne
17:45dramat biograficzny
19:50magazyn informacyjny
20:00dramat wojenny
od 16:55serial sensacyjny
17:40serial sensacyjny
18:30serial kryminalny
19:15serial kryminalny
20:00serial kryminalny
20:45serial kryminalny
17:05komedia
19:00dramat obyczajowy
od 15:50dramat obyczajowy
17:20dramat obyczajowy
zdjęcie
19:20serial kostiumowy
19:00komedia sensacyjna
od 15:50dramat obyczajowy
17:30film kryminalny
19:10serial obyczajowy
19:35serial obyczajowy
20:05serial kryminalny
od 15:40dramat sensacyjny
18:00program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy
20:00dramat obyczajowy
od 16:55komedia sensacyjna
zdjęcie
18:55komedia romantyczna
18:15film przygodowy

Sportowe

od 16:40magazyn sportowy
17:45newsy sportowe
20:00magazyn koszykarski
20:30mecz: Orlen Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze
17:00mecz: Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
19:00mecz: Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz
od 15:40mecz: AFC Ajax - PSV Eindhoven
17:30mecz fazy grupowej: Shanghai Volleyball Club - Personal Bolivar
20:30mecz fazy grupowej: Cucine Lube Civitanova - Sarmayeh Bank Teheran VC
17:00mecz fazy grupowej: VakifBank Stambuł - Galatasaray SK Stambuł
19:30magazyn sportowy
20:40mecz: AFC Ajax - SBV Excelsior

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!