Program TV

PONIEDZIAŁEK 9.12
14:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (624)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
zdjęciePrzysięga (67)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Polsat
Pierwsza miłość (2969)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (906)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (249)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (179)
17:00serial paradokumentalny
TVN
Ugotowani (10)
14:00reality show
Szpital (493)
15:00serial paradokumentalny
Szkoła (460)
16:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
zdjęcieTelezakupy
od 6:00
Niesamowite tajemnice
16:05serial grozy
Kabaretowy Szał
17:05program rozrywkowy
TV 4
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (564)
15:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (76)
16:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (80)
16:30serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (48)
17:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (49)
17:30serial obyczajowy
TV 6
Bumerang (25)
od 13:40serial komediowy
Żona dla milionera (13)
14:15reality show
Żona dla milionera (14)
15:15reality show
Gliniarz i prokurator (38)
16:15serial kryminalny
Gliniarz i prokurator (39)
17:15serial kryminalny
TVN 7
Ukryta prawda (437)
15:15serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (3/52)
16:15serial fabularno-dokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (54/60)
17:20serial paradokumentalny
TVP Kultura
Ikony muzyki: John Lennon
od 13:20cykl dokumentalny
Niedziela z...: Ireną Santor
14:20program kulturalny
Patrząc pod słońce
15:05dramat psychologiczny
Poznań '56
16:00dramat społeczny
TVP Polonia
Teatr Telewizji: Blizny pamięci
od 13:45spektakl teatralny
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Korona królów (281)
15:55telenowela historyczna
Supełkowe ABC (151)
16:55program dla dzieci
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
WP
Kupmy sobie dom (11)
15:00serial dokumentalny
Kupmy sobie dom (12)
15:25serial dokumentalny
Wariaci za kierownicą (1)
16:45film dokumentalny
Top Gear (7-ost.)
17:45magazyn motoryzacyjny

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Poszukiwanie
14:00blok filmów krótkometrażowych
Dwie kobiety
15:25dramat obyczajowy
Psy gończe
17:30film krótkometrażowy
AXN
Zła kobieta
od 13:50komedia
S.W.A.T. Jednostka specjalna
15:50film sensacyjny
CANAL+
Wieczna młodość
14:05film dokumentalny
Dziewczyna we mgle
14:30thriller
Łapu-capu
16:35chochliki telewizyjne
Polska z góry: Dolina Bugu (8)
17:05serial dokumentalny
Prawdziwe kłamstwa
17:30komedia sensacyjna
CANAL+ 1
Hitchcock
od 13:30dramat biograficzny
Wieczna młodość
15:05film dokumentalny
Dziewczyna we mgle
15:30thriller
Łapu-capu
17:35chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Ekstremalny czas wolny (5)
14:00serial dokumentalny
Ekstremalny czas wolny (6)
14:45serial dokumentalny
Nowa Tonacja
15:30magazyn muzyczny
zdjęcieSerce nie sługa
16:00komedia romantyczna
Łapu-capu
17:40chochliki telewizyjne
Nie przegap
17:55magazyn informacyjny
CANAL+ Film
Pracująca dziewczyna
od 13:55komedia obyczajowa
Nie przegap
15:45magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
15:55chochliki telewizyjne
Miłość, szmaragd i krokodyl
16:25film przygodowy
CANAL+ Seriale
Instynkt 2 (1)
14:10serial kryminalny
Przyjaciółki
14:55film krótkometrażowy
Obserwowani (6)
15:05serial kryminalny
Łapu-capu
15:50chochliki telewizyjne
Zwyczajna kobieta (6)
15:55serial kryminalny
Nie przegap
16:40magazyn informacyjny
Łapu-capu
17:35chochliki telewizyjne
Bull (11)
17:40serial kryminalny
CBS Europa
Żona dla Mikołaja
od 12:50film familijny
Amerykańska marzycielka
14:25komedia przygodowa
Szogun (11/12)
16:25serial przygodowy
Szogun (12-ost.)
17:25serial przygodowy
HBO
Medium
od 12:35dramat obyczajowy
zdjęcieBiały kruk
14:45film biograficzny
Premiera: Na planie
16:50magazyn filmowy
Ocean's 8
17:20komedia kryminalna
HBO 2
Bumblebee
od 12:40film SF
zdjęcieMroczne materie (5)
14:35serial fantasy
Potwory i spółka
15:35film animowany
Uniwersytet Potworny
17:05film animowany
HBO 3
Ralph Demolka w internecie
od 12:20film animowany
Na plaży Chesil
16:05melodramat
Roman J. Israel
17:55dramat kryminalny
Kino Polska
Kocie ślady
od 12:55film kryminalny
Polowanie na muchy
14:40komedia
Kino TV
Bella i Bell
od 13:15komedia romantyczna
Wykrętasy
15:10komedia romantyczna
Polsat Film
Smerfy
od 12:45film familijny
Grzanie ławy
14:50komedia
G.I. Joe: Odwet
16:40film sensacyjny
Stopklatka TV
Chicago Fire: Moja miłość (2)
15:05serial obyczajowy
Castle: Vodun (6)
16:00serial kryminalny
Scena śmiechu (32)
17:00program rozrywkowy
Wojny kontenerowe (5)
17:55serial dokumentalny
TNT
Ludzie honoru
od 11:45dramat sensacyjny
Roxanne
14:35komedia romantyczna
U progu sławy
16:45dramat obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 13:10mecz: CA Osasuna - Sevilla FC
O co biega?
15:55magazyn sportowy
Sport+
16:30magazyn sportowy
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
nSport+
Siatkówka kobiet: Liga włoska
od 13:00mecz: Golden Tulip Volalto 2.0 Caserta - Zanetti Bergamo
Planeta Ekstraklasa (17)
15:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga+ Extra
16:00magazyn ligi polskiej
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 13:30mecz: Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Ślepsk Malow Suwałki
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
15:30mecz: Trefl Gdańsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 12:10mecz: SBV Vitesse - Feyenoord
Cafe Futbol
14:20magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga holenderska
17:30mecz: AFC Ajax - Willem II
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 12:07mecz: Vero Volley Monza - Globo Banca Popolare del Frusinate Sora
Piłka nożna: Liga czeska
14:30mecz: AC Sparta Praga - FK Mlada Boleslav
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
17:00mecz: Leo Shoes Modena - Calzedonia Werona

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!