Program TV

PIĄTEK 25.09
14:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (822)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
zdjęciePrzysięga (263)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Polsat
Trudne sprawy (971)
od 13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (1017)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (472)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (482)
17:00serial paradokumentalny
TVN
Szpital (955)
od 13:15serial paradokumentalny
Detektywi: Całkiem sama (699)
14:15serial fabularno-dokumentalny
Detektywi: Nie wrócimy (700)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Milionerzy (369)
15:25teleturniej
Szpital (956)
16:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Wzór (39)
14:00serial kryminalny
Wzór (40)
15:00serial kryminalny
Ryzykanci (5)
16:00reality show
Sekrety sąsiadów (37)
17:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (38)
17:30serial obyczajowy
TV 6
Święty (20)
od 13:40serial komediowy
Policjantki i Policjanci (574)
14:15serial obyczajowy
Detektywi w akcji (78)
15:15serial fabularno-dokumentalny
Septagon (20)
16:15serial kryminalny
Hawaje 5-0 (20)
17:15serial kryminalny
TV Puls
Rodzinny interes 3 (109)
16:00serial obyczajowy
Rodzinny interes 3 (110)
17:00serial obyczajowy
TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska (514)
od 13:50serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (708)
14:50serial paradokumentalny
Szkoła (816)
15:50serial paradokumentalny
19+ (528)
16:50serial paradokumentalny
Szpital (557)
17:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Ślepa Vaysha
14:40film krótkometrażowy
Opowieść wiosenna
14:55film obyczajowy
Kamizelka
16:50film obyczajowy
Co dalej?: Chaos nowej normalności (56)
17:45program publicystyczny
TVP Polonia
Tego się nie wytnie (2)
od 13:40program rozrywkowy
Uzdrowisko: Biust (14)
15:00telenowela dokumentalna
Ostoja
15:30magazyn przyrodniczy
Czy wiesz, że... (15)
16:50program edukacyjny
Dziennik regionów
17:30program informacyjny

FILMOWE

ale kino+
To wszystko zmienia
od 13:30film dokumentalny
Wolne pokoje
15:15film krótkometrażowy
Blask
15:50dramat obyczajowy
Odprawa
17:35film krótkometrażowy
AXN
The Good Doctor 2 (17)
od 13:45serial obyczajowy
NCIS: Los Angeles 11 (15)
14:40serial kryminalny
NCIS: Los Angeles 11 (16)
15:40serial kryminalny
S.W.A.T. 3 (16)
16:30serial sensacyjny
S.W.A.T. 3 (17)
17:25serial sensacyjny
CANAL+ 1
Słodki koniec dnia
od 12:35dramat obyczajowy
Happy End
15:05komedia romantyczna
Tajniak 2
16:35komedia sensacyjna
CANAL+ Family
Polacy z wyboru 2 (10)
14:00serial dokumentalny
Bazary Europy: Zakopane (10)
15:00serial dokumentalny
Yesterday
17:20komedia
CANAL+ Film
Serce nie sługa
od 13:20komedia romantyczna
Szalona mamuśka
14:55komedia
Colette
16:20film biograficzny
CANAL+ Premium
Happy End
14:05komedia romantyczna
Tajniak 2
15:35komedia sensacyjna
Dzień jak co dzień
17:00film krótkometrażowy
CANAL+ Seriale
Strefa mroku (5)
od 13:35serial grozy
Strefa mroku (6)
14:25serial grozy
W matni (8)
17:15serial kryminalny
HBO
World Trade Center
od 13:00dramat społeczny
Sztokholm
15:10komedia kryminalna
Na planie
16:45magazyn filmowy
Whiplash
17:15film muzyczny
HBO 2
Kopciuszek
od 13:00baśń filmowa
Giganci ze stali
14:50film SF
HBO 3
Pokémon: Detektyw Pikachu
od 13:00film fantasy
4 Blocks (2/6)
14:45serial kryminalny
Owieczki boże (3/4)
15:45serial obyczajowy
Owieczki boże (4-ost.)
16:45serial obyczajowy
Nocna jazda
17:45komedia
Kino Polska
Śmierć prezydenta
od 12:10dramat polityczny
Obywatel Piszczyk
15:10komediodramat
Nie ma jak Polska: Wielkopolskie
17:20magazyn turystyczny
Kino TV
Ostatni Mohikanin
15:00film przygodowy
Hellboy
17:15horror SF
Polsat Film
Most do Terabithii
od 12:30film familijny
Krok do sławy
14:30film muzyczny
TNT
Doktor Quinn 2 (2)
od 13:55serial obyczajowy
MacGyver (19)
14:55serial sensacyjny
MacGyver (20)
15:55serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (18)
17:00serial sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Ekstrapaka: 4. kolejka
od 13:30magazyn piłkarski
Kroniki LaLiga
14:30magazyn piłkarski
Bundesliga Highlights Show
15:00magazyn piłkarski
Liga gra
16:00zapowiedź 5. kolejki
Premiera: LaLiga Show
16:30magazyn piłkarski
Premiera: Premier League MatchPack
17:00magazyn piłkarski
Premiera: Basket+
17:30newsy sportowe
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:55mecz: Wisła Płock - Warta Poznań
nSport+
Żużel: eWinner 1. liga żużlowa
od 13:15mecz: Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów
FIM enduro: Grand Prix Francji
15:30magazyn sportów motorowych
Kroniki LaLiga
16:00magazyn piłkarski
LaLiga Highlights Show
16:35magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:55mecz: Wisła Płock - Warta Poznań
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
od 13:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
15:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
7. strefa
16:00magazyn siatkarski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga chińska
14:00mecz: Shanghai SIPG FC - Beijing Sinobo Guoan FC
zdjęcieSiatkówka mężczyzn: Eliminacje Ligi Mistrzów
16:00mecz: Jastrzębski Węgiel - Draisma Dynamo Apeldoorn
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
17:30mecz: GKS 1962 Jastrzębie - Widzew Łódź
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 13:00mecz: Enea Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
17:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!