Prawo Agaty 3 (12)

Prawo Agaty 3 (12)

7.2/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Robert Gonera, Leszek Lichota, Anna Dereszowska
W skrócie:Agata reprezentuje Jerzego Czerwińskiego, który chce pozwać wydawnictwo za artykuł zniesławiający jego córkę. Dębski dowiaduje się, że będzie orzekał w sprawie Agaty w Radzie Adwokackiej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie trojga prawników, którzy prowadzą własną kancelarię. Agata Przybysz (Agnieszka Dygant), Dorota Gawron (Daria Widawska) i Marek Dębski (Leszek Lichota) angażują się w nowe skomplikowane sprawy. Muszą walczyć o przetrwanie swojej kancelarii, która pogrąża się w kryzysie. Kłopoty zawodowe wystawiają na próbę ich przyjaźń.

W tym odcinku

Mecenas Przybysz reprezentuje Jerzego Czerwińskiego (Robert Gonera), który chce pozwać wydawnictwo za artykuł zniesławiający jego 17-letnią córkę. Mężczyzna twierdzi, że po jego publikacji dziewczyna próbowała popełnić samobójstwo. Agata wyjawia Dorocie i Markowi, że Bitner był pracownikiem Marczaka, teraz jednak działa na dwa fronty. Mówi wspólnikom o tym, co zrobiła, by w końcu szemrany mecenas zostawił ich kancelarię w spokoju. Dębski dowiaduje się przez przypadek od doświadczonego prawnika, że będzie orzekał w sprawie dyscyplinarnej Agaty w Radzie Adwokackiej. Zaangażowana w nią jest również Czerska. Rzecznik dyscyplinarny wnioskuje o pozbawienie mecenas Przybysz prawa do wykonywania zawodu. Bartek w tym czasie dowiaduje się od Justyny, że telefon Agaty jest na podsłuchu.

Występują (pokaż wszystkich)