Prawo Agaty 3 (7)

Prawo Agaty 3 (7)

7.2/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Leszek Lichota, Daria Widawska, Michał Mikołajczak
W skrócie:Agata, Dorota i Dębski jadą do Krynicy, by prowadzić sprawę przeciwko Rodzinnemu Funduszowi Pożyczkowemu oszukującemu klientów. Ale nie wszyscy poszkodowani są tymi, za których się podają.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie trojga prawników, którzy prowadzą własną kancelarię. Agata Przybysz (Agnieszka Dygant), Dorota Gawron (Daria Widawska) i Marek Dębski (Leszek Lichota) angażują się w nowe skomplikowane sprawy. Muszą walczyć o przetrwanie swojej kancelarii, która pogrąża się w kryzysie. Kłopoty zawodowe wystawiają na próbę ich przyjaźń.

W tym odcinku

Agata, Dorota i Dębski jadą do Krynicy, by prowadzić sprawę przeciwko Rodzinnemu Funduszowi Pożyczkowemu. Instytucja oszukiwała i naciągała swoich klientów, wyłudzając od nich wysokie sumy pieniędzy. Osoby, które zwróciły całą kwotę zadłużenia, wciąż dostawały wezwania do zapłaty kolejnych rat. Inni spłacali pożyczki, których nigdy nie otrzymali. Sprawa komplikuje się, gdy wychodzi na jaw, że nie wszyscy spośród poszkodowanych są tym, za kogo się podają. Tymczasem w kancelarii Bartek usiłuje sprostać wymaganiom ważnej klientki, pani Bylińskiej. Kobieta prosi o fachową poradę w kwestii umowy, którą negocjuje z łotewską firmą. Nie przepuszcza przy tym żadnej okazji, by prowokować młodego prawnika.

Występują (pokaż wszystkich)