Program TV na piątek 24.05.2024
POPULARNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
TVP 1
Złoty chłopak (184)
6:05serial obyczajowy
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Agape blisko Ciebie
7:30magazyn religijny
Wydział kryminalny Kitzbühel: Samosąd (79)
8:00serial kryminalny
Ranczo 7: Ciężka ręka prawa (87)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex: Cel: Alex (13)
9:45serial kryminalny
TVP 2
M jak miłość (1581)
od 5:30serial obyczajowy
Anna Dymna - spotkajmy się: Katarzyna Krzyżanowska
6:20talk-show
Rodzinka.pl: Lepiej dobrze żyć z teściową (204)
6:55serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Nowy dzień z Polsat News
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Zaraźliwa miłość (779)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Dawne grzechy (780)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Zielony skarb (149)
9:40serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (945)
od 5:55serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Olsztyn, Pirat (5/13)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
Tele 5
Jurajscy wojownicy: Rzeka śmierci (10)
6:00serial popularnonaukowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ciach (19)
6:55program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (21)
7:10program rozrywkowy
Trucker Club (13)
7:30magazyn motoryzacyjny
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (41)
8:05program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Smile
9:05program rozrywkowy
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (235)
6:00reality show
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (302)
7:00reality show
Bogaty dom - biedny dom (16)
8:00reality show
Dlaczego ja?: Ta przeklęta kreska (879)
9:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (20)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (21)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1169)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (15)
9:00serial sensacyjny
TV Puls
Nash Bridges: Glina z Chicago (28)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Ruchomy cel (29)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Obrońca (15)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Ostatni wyścig (1)
9:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (707)
od 5:15serial paradokumentalny
Szkoła (434)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (756)
7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1129)
8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (877)
9:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00magazyn muzyczny
Szpakowski - odkrywając linie
8:30reportaż
Ogniem i mieczem (1/4)
9:00serial historyczny
TVP Polonia
Panorama
6:00magazyn informacyjny
Zakochaj się w Polsce: Sławno (325)
6:30magazyn
Makłowicz w podróży: Słowacja - Liptów
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret Skeczów Męczących (3)
6:00program rozrywkowy
Premiera: Tłit (1019)
6:55program publicystyczny
Wielka historia: Świt mięsożerców (7)
7:30serial dokumentalny
Wielka historia: Wpływ gór (8)
8:00serial dokumentalny
Morderstwa w Midsomer 4 (3)
8:30serial kryminalny
FILMOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
ale kino+
Polska z góry 5: Na południe od Warszawy (1)
6:30serial dokumentalny
Premierowa Jazda
7:00magazyn
Rozmowa kwalifikacyjna
7:20film krótkometrażowy
Ali i Ava
7:40dramat obyczajowy
Rachel nie biega
9:25film krótkometrażowy
Matki równoległe
9:55dramat obyczajowy
AXN
Znaki (3)
6:05serial kryminalny
Rekrut 2 (15)
7:05serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (21)
8:00serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (22)
9:00serial sensacyjny
Rekrut 2 (15)
9:55serial kryminalny
CANAL+ 1
Georgie ma się dobrze
8:40komediodramat
CANAL+ Family
Siostry 2 (14)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (26)
6:55serial animowany
Polly Pocket 5 (27)
7:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Akweduktowe kaczki (19)
7:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Człowiek śniegu (20)
7:35serial animowany
Bob Budowniczy 21: Słyszeć głośno i wyraźnie (21)
7:45serial animowany
Marta mówi! (25)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
M jak mięso 4: Brazylia (5)
9:00serial dokumentalny
M jak mięso 4: Belgia (6)
9:25serial dokumentalny
CANAL+ Film
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Moje pieczone kurczaki
6:30film obyczajowy
Hollywood Buzz
7:35magazyn filmowy
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Zadziwiający kot Maurycy
8:05film animowany
Pan Tadeusz
9:40film kostiumowy
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Gliniarze na Gibraltarze (8)
9:50serial dokumentalny
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe 4: Carpe diem (2)
6:10serial obyczajowy
Grantchester 3 (5)
7:00serial kryminalny
Inspektor George Gently 2: Niewinni (1)
8:00serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Na dobre i na złe (10)
9:55serial sensacyjny
HBO
Kuchmistrz Jack: Gotowanie z przygodami
6:00film animowany
Mamma Mia!
7:25komedia muzyczna
Dalíland
9:15dramat biograficzny
HBO 2
Celeste i Jesse - na zawsze razem
6:00komediodramat
Aquaman i Zaginione Królestwo
7:30film SF
Dunkierka
9:30film wojenny
HBO 3
Wszystko stracone
6:00dramat przygodowy
Piotruś Królik
7:45film familijny
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Benefactor Factor (15)
9:20serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Cohabitation Formulation (16)
9:40serial komediowy
Kino Polska
W rytmie wolności (6)
6:00serial dokumentalny
W rytmie wolności (7)
6:55serial dokumentalny
Kabaretowy rejs (126)
7:50program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (127)
8:45program rozrywkowy
Królewskie sny (1)
9:35serial historyczny
Kino TV
Bonanza: Młyn
od 5:45serial obyczajowy
Fame
6:45film muzyczny
I tak Cię kocham
8:55komedia romantyczna
Polsat Film
Jedziemy na ryby! (21)
6:00serial dokumentalny
Na ratunek 112: Zdrada (751)
7:00serial paradokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Odliczanie (9)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (73)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (74)
9:30serial obyczajowy
Stopklatka
Kabaretowe hity (5)
6:00program rozrywkowy
Scena śmiechu (74)
6:10program rozrywkowy
Złoty interes (5)
7:00program rozrywkowy
Komisarz Rex 3: W hipnozie (7)
8:00serial kryminalny
Hubal
9:10film wojenny
Warner TV
Poniedziałki na chirurgii: Upadek legendy (5)
6:17serial obyczajowy
Alf 2: Coś jest ze mną nie tak (8)
7:25serial komediowy
Alf 2: Nocy pociąg (9)
7:55serial komediowy
Kochane kłopoty (17)
8:30serial obyczajowy
Kochane kłopoty (18)
9:25serial obyczajowy
SPORTOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
CANAL+ Sport
Ekstrapaka: 33. kolejka
6:00magazyn piłkarski
Polska Liga Żeglarska: 1. liga, Sztynort
7:00magazyn sportowy
Polska Liga Żeglarska: 1. liga, Sopot
7:25magazyn sportowy
Kroniki LaLiga
7:45magazyn piłkarski
NBA Action
8:15magazyn koszykarski
Basket+
8:45newsy sportowe
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz fazy play-off
CANAL+ Sport 5
Tenis: Turniej WTA w Strasburgu
6:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Telesprzedaż
8:00
Speedway+
9:45magazyn sportowy
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:0018. etap: Fiera di Primiero - Padwa
Igrzyska olimpijskie: XXI
8:30magazyn
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
8:00mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn
Kolarstwo: ORLEN Wyścig Narodów
9:00podsumowanie
Polsat Sport 1
Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
6:00mecz: Kanada - Polska
Boks: Polsat Boxing Promotions 7 w Lublinie
8:30waga półciężka: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022
Polsat Sport 3
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
6:00mecz finałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Sportowy wieczór
od 5:30program informacyjny
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!