Ogólnotematyczne

od 8:40telenowela dokumentalna
9:10program popularnonaukowy
9:35magazyn popularnonaukowy
10:15serial obyczajowy
11:10serial kryminalny
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
12:30program informacyjny
od 8:00magazyn
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:50magazyn informacyjny
11:05serial obyczajowy
12:40serial obyczajowy
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
11:00serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
od 8:00magazyn
10:55magazyn kulinarny
zdjęcie
11:00serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
od 8:15serial fantasy
9:10serial komediowy
9:45serial komediowy
10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
9:00serial sensacyjny
10:00serial obyczajowy
11:00serial fabularny
12:00serial fabularny
9:00program popularnonaukowy
10:00program rozrywkowy
12:00serial komediowy
12:50serial komediowy
od 8:00magazyn
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
11:10film historyczny
12:35magazyn informacyjny
12:50serial obyczajowy

Filmowe

9:00serial kryminalny
10:00dramat obyczajowy
12:15komedia
od 8:20serial kryminalny
9:20serial kryminalny
10:15serial kryminalny
11:10serial kryminalny
12:05serial sensacyjny
od 8:20komediodramat
10:05magazyn muzyczny
10:25film dokumentalny
11:20dramat biograficzny
od 8:50magazyn sportowy
9:20komediodramat
11:05magazyn muzyczny
11:25film dokumentalny
12:20dramat biograficzny
od 8:55magazyn muzyczny
9:15film krótkometrażowy
9:25film krótkometrażowy
9:35dramat obyczajowy
11:00dramat przygodowy
12:35chochliki telewizyjne
od 8:35dramat obyczajowy
10:45dramat obyczajowy
12:40magazyn informacyjny
12:50chochliki telewizyjne
12:55komediodramat
10:50serial kryminalny
11:40serial kryminalny
12:30serial kryminalny
od 8:35dramat katastroficzny
10:20komedia
od 7:30film fantasy
9:30dramat SF
11:30komedia
12:55komedia
od 7:15komediodramat
9:10film animowany
10:30melodramat
12:00film familijny
od 8:10dramat obyczajowy
9:45dramat obyczajowy
11:20serial obyczajowy
11:50serial obyczajowy
12:25serial historyczny
od 8:45dramat kryminalny
10:45komediodramat
12:25komedia obyczajowa
od 7:45komedia
10:40dramat obyczajowy
9:00film kostiumowy
12:55film kostiumowy
od 8:15dramat szpiegowski
11:50dramat wojenny

Sportowe

9:00mecz: Tottenham Hotspur FC - Southampton FC
11:15magazyn sportowy
11:30magazyn ligi angielskiej
12:15mecz: Manchester United FC - Burnley FC
od 8:20mecz: myCicero Volley Pesaro - Lardini Filottrano
10:50program dowolny par sportowych
od 7:00mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Roger Federer - Marin Cilic
9:30mecz finałowy drużyn mieszanych: Kolumbia - USA
11:401. mecz finałowy fazy play-off w sezonie 2016/17: PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
od 7:00magazyn piłkarski
11:20mecz: Stelmet BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
12:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!