Program TV

ŚRODA 26.06
9:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Barwy szczęścia (2045)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (409)
12:30teleturniej
Polsat
Malanowski i partnerzy (799)
od 8:45serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (800)
9:15serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (15)
9:45serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (648)
10:45serial paradokumentalny
Gliniarze (209)
11:45serial paradokumentalny
Trudne sprawy (530)
12:40serial paradokumentalny
TVN
W-11 - Wydział Śledczy: Wypad za miasto (1116)
10:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Nożownicy (1118)
10:45serial fabularno-dokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (16)
11:30serial paradokumentalny
Ukryta prawda (681)
12:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Septagon (3)
9:00serial kryminalny
Anatomia głupoty (2)
10:00serial dokumentalny
Anatomia głupoty (3)
10:30serial dokumentalny
Sekrety sąsiadów (42)
11:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (44)
11:30serial obyczajowy
Galileo (727)
12:00program popularnonaukowy
TV 6
Policjantki i Policjanci (287)
9:00serial obyczajowy
Galileo (548)
10:00program popularnonaukowy
V.I.P. (22)
11:00serial sensacyjny
TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska (138)
9:05serial fabularno-dokumentalny
zdjęcieMango
10:05telezakupy
19+ (149/165)
11:45serial paradokumentalny
Kryminalni 2: Skok (3/13)
12:15serial kryminalny
TVP Kultura
Kapitan
9:35film krótkometrażowy
Płoty
9:40film krótkometrażowy
Wakacje z Madonną
9:50film obyczajowy
Jan Serce: Zgryzoty (5/10)
11:30serial obyczajowy
Jan Serce: Chłopaki (6/10)
12:45serial obyczajowy
WP
Kocham, ale kłamię 2 (8)
od 8:50serial fabularno-dokumentalny
Nowe życie starych domów (5)
10:00program rozrywkowy
Premiera: Kupmy sobie dom (14)
11:00serial dokumentalny
Kupmy sobie dom (1)
11:30serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Tajny dziennik
od 8:00dramat obyczajowy
Co kryje prawda (3)
10:00serial kryminalny
Co kryje prawda (4)
11:00serial kryminalny
Ale krótkie po polsku: Dorastanie
12:00blok filmów krótkometrażowych
AXN
Rex Special Unit (9)
od 8:55serial kryminalny
Ghost Rider
10:00thriller
CANAL+
Nowa Tonacja
od 8:40magazyn muzyczny
O co biega?
10:50magazyn sportowy
CANAL+ 1
Pianista
od 7:15dramat wojenny
Nowa Tonacja
9:40magazyn muzyczny
O co biega?
11:50magazyn sportowy
CANAL+ Family
Świrnięty Mikołaj
od 8:35komedia
Nie przegap
9:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:50chochliki telewizyjne
Małe zwierzaki i przyjaciele (5)
10:00serial dokumentalny
Świat w skali makro (1)
10:50film dokumentalny
Pianista
11:40dramat wojenny
CANAL+ Film
Wino truskawkowe
od 8:00dramat obyczajowy
Cena sukcesu
9:50komediodramat
Nie przegap
11:20magazyn informacyjny
Łapu-capu
11:30chochliki telewizyjne
Jak chłopaki
11:35komedia
CANAL+ Seriale
Biuro szpiegów 4 (9)
9:45serial szpiegowski
Biuro szpiegów 4 (10)
10:40serial szpiegowski
Instynkt (9)
11:35serial kryminalny
Instynkt (10)
12:20serial kryminalny
CBS Europa
Evita Peron (2-ost.)
od 8:55film biograficzny
Niebiosa mogą zaczekać
10:50komedia romantyczna
Miłości wieczna radość
12:50dramat obyczajowy
HBO
Kroniki Spiderwick
od 7:40film fantasy
Kubuś i Hefalumpy
9:15film animowany
Sztuka dorastania
10:20dramat obyczajowy
Pierwsza gwiazdka
11:45film animowany
HBO 2
Mój przyjaciel delfin
od 8:35film familijny
zdjęcieObrońcy skarbów
10:25dramat wojenny
Newsroom (5/10)
12:20serial obyczajowy
Kino Polska
Jak zostałem Rosjaninem (5)
od 8:55serial komediowy
Jak zostałem Rosjaninem (6)
9:35serial komediowy
Wichry Kołymy
10:00dramat biograficzny
Sekret Enigmy
12:40film historyczny
Polsat Film
Kung-fu
od 8:00dramat psychologiczny
zdjęcieSkradziona kolekcja
10:20komedia kryminalna
TNT
Odlotowcy
12:55komedia muzyczna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Siatkówka mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów
9:30mecz finałowy: Zenit Kazań - Cucine Lube Civitanova
nSport+
FIM enduro: Grand Prix Grecji
9:30magazyn sportów motorowych
Żużel: PGE Ekstraliga
10:00mecz: BETARD Sparta Wrocław - forBET Włókniarz Częstochowa

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!