Program TV

ŚRODA 26.06
16:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:30teleturniej muzyczny
Jeden z dziesięciu
18:25teleturniej
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Koło fortuny (410)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Sport telegram
18:30magazyn sportowy
Polsat
Wydarzenia
od 15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Gliniarze (248)
16:40serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (72)
17:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (484)
19:30serial komediowy
TVN
Szkoła (425)
16:00serial paradokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (17)
17:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (682)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
16:00program rozrywkowy
Wojna z mafią 2 (16-ost.)
16:25serial kryminalny
Wojna z mafią 3 (1)
17:30serial kryminalny
Wojna z mafią 3 (2)
18:40serial kryminalny
TV 4
Gliniarz i prokurator (3)
16:00serial kryminalny
Joker (30)
17:00teleturniej
Septagon (4)
18:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (512)
19:00serial obyczajowy
TV 6
Diagnoza: Morderstwo (36)
od 15:15serial kryminalny
Detektyw Monk (8)
16:15serial kryminalny
Medicopter 117 (11)
17:15serial przygodowy
Miodowe lata: Kanalersi (80)
19:00serial komediowy
TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska (139)
od 15:20serial fabularno-dokumentalny
Szpital (300)
16:20serial paradokumentalny
Milionerzy (11/113)
17:20teleturniej
Żony Hollywood 2 (9/11)
19:00program rozrywkowy
TVP Kultura
Awatar, czyli zamiana dusz
od 15:30film obyczajowy
Szczęśliwy człowiek
16:40dramat obyczajowy
Trzeci punkt widzenia
19:20program publicystyczny
WP
Kocham, ale kłamię 2 (9)
16:00serial fabularno-dokumentalny
Światowe kraksy (2)
19:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Komedia pomyłek
od 15:25blok filmów krótkometrażowych
Cannes - festiwal wolności
16:50film dokumentalny
Kino Mówi: Norma: Przez ścianę
17:50komedia romantyczna
AXN
Hawaii Five-0 (15)
od 15:55serial kryminalny
Hawaii Five-0 (16)
16:50serial kryminalny
Terminator: Ocalenie
17:50thriller SF
CANAL+
zdjęcieMcQueen
16:00film dokumentalny
Nie przegap
17:55magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:05chochliki telewizyjne
Pomiędzy nami góry
18:10dramat przygodowy
CANAL+ 1
Kobieta sukcesu
od 15:15komedia romantyczna
zdjęcieMcQueen
17:00film dokumentalny
Nie przegap
18:55magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:05chochliki telewizyjne
Pomiędzy nami góry
19:10dramat przygodowy
CANAL+ Family
Miłość, szmaragd i krokodyl
od 14:45film przygodowy
Paryż i dziewczyna
16:30dramat obyczajowy
Larp
18:05etiuda filmowa
U2: Live in London
18:35koncert
Łapu-capu
19:25chochliki telewizyjne
Hot Shots!
19:30komedia sensacyjna
CANAL+ Film
Kobieta pracująca
od 15:25dramat obyczajowy
Nie przegap
17:00magazyn informacyjny
Szpieg
17:10dramat sensacyjny
Premiera: Hollywood Buzz
19:30magazyn filmowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Zrobione na czysto (5)
od 15:50serial obyczajowy
Zrobione na czysto (6)
16:40serial obyczajowy
The Village (7)
17:30serial obyczajowy
The Village (8)
18:15serial obyczajowy
Płacz (1)
19:00serial kryminalny
HBO
Gęsia skórka 2
od 15:25komedia
Durrellowie 4 (3)
16:55serial biograficzny
Tully
18:30komediodramat
HBO 2
Wiktoria 3 (2)
18:10serial kostiumowy
Kryptonim HHhH
19:00thriller
HBO 3
Jerry Maguire
od 15:00dramat obyczajowy
zdjęcieAnt-Man i Osa
17:15film sensacyjny
All American (10)
19:15serial obyczajowy
Kino Polska
Złote Koło
16:00dramat kryminalny
Nowy Kabaretowy Rejs (4)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (2)
19:00program rozrywkowy
Kino TV
Miłość w Indiach
od 15:05komedia romantyczna
Next
17:55thriller SF
Poirot: Niewiarygodna kradzież
19:55serial kryminalny
Polsat Film
Rok pierwszy
16:00komedia przygodowa
Karate Kid
18:00film przygodowy
Stopklatka TV
Wojny kontenerowe (11)
16:35serial dokumentalny
Scena śmiechu (5)
17:00program rozrywkowy
TNT
Cena honoru
od 14:50dramat wojenny
Mary Poppins
17:30musical

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Witaj w klubie: Górnik Zabrze
od 15:45serial dokumentalny
Witaj w klubie: Wisła Płock
16:20serial dokumentalny
Boks: Walka o pas WBC w Minneapolis
16:55waga lekkopółśrednia: Anthony Dirrell - Avni Yildirim
nSport+
Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
16:00rewanżowy mecz finałowy fazy play-off
Rayo - więcej niż klub
18:10film dokumentalny
Motocross: AMA Motocross
19:00zawody w Lakewood
Polsat Sport
Igrzyska Europejskie - Mińsk 2019: Lekkoatletyka
16:30półfinał zawodów w formule Dynamic New Athletics
Igrzyska Europejskie - Mińsk 2019: Lekkoatletyka
19:00półfinał zawodów w formule Dynamic New Athletics
TVP Sport
zdjęcieTenis: Turniej WTA w Eastbourne
od 15:50mecz 2. rundy gry pojedynczej
zdjęcieTenis: Turniej WTA w Eastbourne
17:45mecz 2. rundy gry pojedynczej
Z kamerą TVP Sport
19:35magazyn sportowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!