Program TV

NIEDZIELA 8.03
16:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
18:30teleturniej muzyczny
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Lepsza połowa (3/16)
16:50serial komediowy
Lepsza połowa (4/16)
17:20serial komediowy
Zainwestuj w marzenia 2 (21)
17:50serial obyczajowy
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Na dobre i na złe: Gloria (770)
18:30serial obyczajowy
Na sygnale: Skutki uboczne (261)
19:25serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 (1/12)
od 15:40program rozrywkowy
Nasz nowy dom (170)
17:40reality show
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Państwo w państwie
19:30program publicystyczny
TVN
Avengers: Czas Ultrona
od 15:00film SF
Dorota inspiruje (1/8)
18:00reality show
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Raport smogowy
19:44program informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Dziewczyny chcą się bawić
od 15:00komedia obyczajowa
zdjęcieKabaretowy Szał
17:00program rozrywkowy
zdjęcieKabaretowy Szał
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał
19:00program rozrywkowy
TV 4
Hellboy
od 14:05horror SF
Kung Fu Yoga
16:45komedia przygodowa
Galileo (793)
19:00program popularnonaukowy
TV 6
Policjantki i Policjanci (431)
16:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (432)
17:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (433)
18:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (434)
19:00serial obyczajowy
TV Puls
Kariera frajera
od 15:55komedia
Dzień Matki
17:45komedia
TVP Polonia
Powroty (10)
od 15:50magazyn
Lajk!
16:10magazyn kulturalny
Leśniczówka (137)
16:30telenowela
Leśniczówka (138)
16:55telenowela
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
M jak miłość (1491)
17:55serial obyczajowy
Polskie ślady (8)
18:50cykl reportaży

FILMOWE

ale kino+
Premiera: Norma Rae
od 14:15dramat obyczajowy
Premiera: Pracująca dziewczyna
16:20komedia obyczajowa
Premiera: Druga połowa kadru
18:25film dokumentalny
AXN
Policja zastępcza
od 15:45komedia sensacyjna
Jack i Jill
18:00komedia
CANAL+
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 14:30mecz: Wisła Kraków - Lech Poznań
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:00mecz: Legia Warszawa - Piast Gliwice
Piłka nożna: Liga+ Extra
19:30magazyn ligi polskiej
CANAL+ 1
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 15:30mecz: Wisła Kraków - Lech Poznań
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:00mecz: Legia Warszawa - Piast Gliwice
CANAL+ Family
Dolina Muminków (7)
17:40serial animowany
Dolina Muminków (8)
18:05serial animowany
CANAL+ Film
zdjęcieWszyscy wiedzą
16:00film kryminalny
Iron Sky. Inwazja
18:15film SF
Łapu-capu
19:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Mały Grand Hotel: Murzyn (3)
16:00serial komediowy
Łapu-capu
16:15chochliki telewizyjne
Wyznanie (4)
16:20serial kryminalny
Wyznanie (5)
17:05serial kryminalny
Wyznanie (6)
17:50serial kryminalny
Pamiętnik kierowcy Ubera (4)
18:40serial komediowy
Pamiętnik kierowcy Ubera (5)
19:05serial komediowy
Pamiętnik kierowcy Ubera (6)
19:30serial komediowy
CBS Europa
Wymarzona pogoda na ślub
od 14:45komediodramat
Uśmiech Mony Lizy
16:35komediodramat
Elizabeth: Złoty wiek
18:50dramat kostiumowy
HBO
Kopciuszek
od 14:25baśń filmowa
Piękna i Bestia
16:10film familijny
Księga dżungli
18:20film przygodowy
HBO 2
Dowód
od 15:30dramat obyczajowy
Puzzle
17:15dramat obyczajowy
Czas próby
19:00film sensacyjny
HBO 3
Venom
od 15:15film SF
Pohamuj entuzjazm 10 (7/10)
17:10serial komediowy
Avenue 5 (7/9)
17:50serial komediowy
Ray Donovan 7 (8/10)
18:20serial obyczajowy
Nowy papież (8/9)
19:05serial obyczajowy
Kino Polska
Kabaretowy rejs Deluxe (13)
od 15:50program rozrywkowy
Kabaretowy rejs Deluxe (14)
16:50program rozrywkowy
Nigdy nie mów nigdy
17:50komedia obyczajowa
Kino TV
Wyspa skarbów
16:05film przygodowy
Agent z przypadku
18:05komedia sensacyjna
Stopklatka
Szeregowiec Benjamin
od 15:30komedia
System
17:45dramat sensacyjny
TNT
Legalna blondynka
od 14:40komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 14:55mecz: Chelsea FC - Everton FC
Bitwa o Anglię
17:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
17:25mecz: Manchester United FC - Manchester City FC
Bitwa o Anglię
19:30magazyn piłkarski
nSport+
Koszykówka mężczyzn: NBA
16:00mecz: Charlotte Hornets - Houston Rockets
Boks: Gala we Frisco
18:00waga półśrednia: Mikey Garcia - Jessie Vargas
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Puchar Polski
od 14:45mecz finałowy
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
18:00mecz: Trefl Gdańsk - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:30mecz: PGE Spójnia Stargard - Start Lublin
TVP Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 14:50mecz: Wisła Kraków - Lech Poznań
Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet
18:00mecz: Energa MKS Kalisz - Zagłębie Lubin

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!