Program TV

WTOREK 30.07
15:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:30teleturniej muzyczny
Jeden z dziesięciu
18:25teleturniej
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
TVP 2
Koło fortuny (504)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Sport telegram
18:30magazyn sportowy
Polsat
Dlaczego ja? (425)
od 14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Gliniarze (272)
16:40serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (96)
17:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
TVN
Szkoła (449)
16:00serial paradokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (41)
17:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (706)
18:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Heheszki na całego
16:10program rozrywkowy
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
17:05program rozrywkowy
Rosyjska piękność (4)
18:00serial kostiumowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (535)
15:00serial obyczajowy
Gliniarz i prokurator (27)
16:00serial kryminalny
Przeklęta (14)
17:00telenowela
Septagon (28)
18:00serial kryminalny
TV 6
MacGyver (127)
od 14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (60)
15:15serial kryminalny
Detektyw Monk (16)
16:15serial kryminalny
Medicopter 117 (35)
17:15serial przygodowy
TVN 7
Szpital (324)
od 14:55serial paradokumentalny
Kości (6/21)
15:55serial kryminalny
Dr House (17/22)
16:55serial obyczajowy
Kryminalni: Wampir (3/14)
17:55serial kryminalny
TVP Kultura
Niedziela z...: rolami Jana Himilsbacha
od 14:20program kulturalny
Godzina "W"
15:15film wojenny
Ucieczka z kina "Wolność"
16:45dramat społeczny
WP
Luksusowe rezydencje 4 (8)
15:00serial dokumentalny
Luksusowe rezydencje 4 (10)
15:30serial dokumentalny
Wiadomość z zaświatów (5)
17:00serial dokumentalny
Wiadomość z zaświatów (6)
17:30serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Komedia pomyłek
16:35blok filmów krótkometrażowych
Dwie kobiety
18:00dramat obyczajowy
AXN
Stuart Malutki
od 14:10film familijny
Designated Survivor (16)
15:50serial kryminalny
Designated Survivor (17)
16:45serial kryminalny
Designated Survivor (18)
17:35serial kryminalny
CANAL+
Mrówka wychodzi za mąż
od 14:55film krótkometrażowy
Robin Hood
15:15film przygodowy
Łapu-capu
16:55chochliki telewizyjne
Nie przegap
18:50magazyn informacyjny
CANAL+ 1
Mąż czy nie mąż?
od 14:30komedia
Mrówka wychodzi za mąż
15:55film krótkometrażowy
zdjęcieRobin Hood
16:15film przygodowy
Łapu-capu
17:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Ekstremalny czas wolny (4)
od 14:45serial dokumentalny
zdjęcieKlejnot Nilu
15:35film przygodowy
Łapu-capu extra
17:20chochliki telewizyjne
Podatek od miłości
17:50komedia romantyczna
CANAL+ Film
Dziewczyna we mgle
od 14:00thriller
Łapu-capu extra
16:05chochliki telewizyjne
Nie przegap
16:35magazyn informacyjny
Cud
18:25komediodramat
CANAL+ Seriale
Medyceusze: Władcy Florencji 2 (3)
od 14:45serial historyczny
Pisarze. Serial na krótko (1)
16:35serial komediowy
Pisarze. Serial na krótko (3)
16:45serial komediowy
Łapu-capu
16:50chochliki telewizyjne
Instynkt (13)
16:55serial kryminalny
Zaczęło się w środę (1)
17:40serial sensacyjny
Bull (13)
18:35serial kryminalny
CBS Europa
Ogród czarownicy
od 14:30film familijny
Córka Russellów
18:10film obyczajowy
HBO
Ant-Man i Osa
od 13:50film sensacyjny
Troja
15:50dramat historyczny
Wiktoria 3 (7)
18:35serial kostiumowy
HBO 2
Gwiazdkowa miłość
od 14:05komedia romantyczna
Pierwsza gwiazdka
15:30film animowany
Hook
16:55film przygodowy
Kino Polska
Zazdrość i medycyna
od 13:50film psychologiczny
zdjęcieBlizna
15:55dramat społeczny
Kabaretowy rejs (6)
18:00program rozrywkowy
Kino TV
Ukryta kamera
15:00thriller
Pójdę twoim śladem
17:45dramat obyczajowy
Polsat Film
Jak długo jeszcze?
od 14:45komedia
zdjęcie28 dni
16:35komediodramat
TNT
Ocean's 13
od 14:10komedia sensacyjna
Ostatni Mohikanin
16:35film przygodowy
Bardzo Dziki Zachód
18:50western komediowy

SPORTOWE

Eurosport 1
Power of One
15:00magazyn igrzysk olimpijskich
Watts Top 10
17:55magazyn sportowy
Wiadomości Eurosportu
18:25magazyn informacyjny
Horse Excellence
18:30magazyn jeździecki
nSport+
Piłka nożna: Liga austriacka
od 14:00mecz: SK Rapid Wiedeń - FC Red Bull Salzburg
Ekstraklasa po godzinach
16:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
17:00mecz: Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 13:30mecz: Radomiak Radom - GKS Tychy
Siatkówka kobiet
15:30mecz towarzyski: Polska - Holandia
Magazyn Fortuna 1. ligi
17:30magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: MLS
od 14:00mecz: Chicago Fire - D.C. United
Atleci
16:30magazyn sportowy
Piłka nożna: MLS
17:00mecz: Los Angeles FC - Atlanta United
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn
od 14:00mecz towarzyski: Polska - Holandia
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
16:30mecz: Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
TVP Sport
4-4-2 (1)
17:00magazyn piłkarski
4-4-2 (2)
17:30magazyn piłkarski
Gol Ekstra
18:00magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!