Program TV

WTOREK 2.04
15:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Leśniczówka (107)
15:35telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Klan (3461)
18:00telenowela
Korona królów (199)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
TVP 2
Koło fortuny (466)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Sport telegram
18:30magazyn sportowy
Polsat
Dlaczego ja? (899)
od 14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (322)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (312)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2856)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
TVN
Szkoła (669)
15:30serial paradokumentalny
19+ (370)
16:30serial paradokumentalny
Szpital (906)
17:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1017)
18:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Pieska miłość (16)
16:00telenowela
Corleone (5)
17:00serial sensacyjny
Heheszki na całego (17)
18:00program rozrywkowy
Wojna z mafią 2 (5)
18:50serial kryminalny
TV 4
zdjęciePolicjantki i Policjanci (515)
15:00serial obyczajowy
Gliniarz i prokurator (20)
16:00serial kryminalny
Joker (52)
17:00teleturniej
Septagon (55)
18:00serial kryminalny
TV 6
MacGyver (43)
od 14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (61)
15:15serial kryminalny
Drużyna A (9)
16:15serial sensacyjny
Paulina (54)
17:15telenowela
TVN 7
Szpital (244)
15:50serial paradokumentalny
Przyjaciele (5/25)
17:50serial komediowy
Singielka (21/57)
18:20telenowela
Singielka (22/57)
18:55telenowela
TVP Kultura
Wędrujący cień
od 14:50dramat obyczajowy
Wróżby kumaka
16:10film obyczajowy
Fabryka hitów: Rytm (4-ost.)
18:00serial dokumentalny

FILMOWE

AXN
Grimm 5 (2)
15:00serial fantasy
S.W.A.T. (16)
16:00serial sensacyjny
S.W.A.T. (17)
17:00serial sensacyjny
CSI: Kryminalne zagadki Miami (3)
18:00serial kryminalny
CANAL+
Wolta
15:00film krótkometrażowy
Podatek od miłości
15:15komedia romantyczna
W blasku nocy
16:55melodramat
Nie przegap
18:25magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:35chochliki telewizyjne
Prawdziwe kłamstwa
18:40komedia sensacyjna
CANAL+ 1
Siostry przyrodnie
od 14:15komedia
Wolta
16:00film krótkometrażowy
Podatek od miłości
16:15komedia romantyczna
W blasku nocy
17:55melodramat
CANAL+ Family
Jak rozbić bank
od 14:20komedia kryminalna
zdjęcieAbdel i hrabina
15:55komedia
Czas mroku
17:30dramat historyczny
CANAL+ Film
Księgarnia z marzeniami
od 13:45dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
15:35chochliki telewizyjne
Ucieczka
16:05dramat obyczajowy
Nie przegap
17:45magazyn informacyjny
LBJ
17:55dramat biograficzny
CANAL+ Seriale
Volta
od 14:10komedia
Łapu-capu extra
15:55chochliki telewizyjne
Obława (3)
16:25film kryminalny
Piknik pod Wiszącą Skałą (1)
18:10serial obyczajowy
CBS Europa
Daltry Calhoun
od 13:25komediodramat
Babka z zakalcem
15:15komedia
List miłosny
17:10komedia obyczajowa
Ostatni Mohikanin
18:55film przygodowy
HBO
Figurantka 7 (1)
16:00serial komediowy
Barry 2 (1)
16:30serial komediowy
Czarny poniedziałek (9)
17:05serial komediowy
Powiedzmy sobie wszystko
17:40komediodramat
HBO 2
Kraina Jane Austen
od 14:25komedia romantyczna
SMILF 2 (4)
16:05serial komediowy
Lepsze życie 3 (4)
16:35serial obyczajowy
Snowfall 2 (3/10)
17:00serial kryminalny
Snowfall 2 (4/10)
17:45serial kryminalny
Avengers: Wojna bez granic
18:30film przygodowy
HBO 3
Jednakowo inni
od 13:35dramat obyczajowy
Heathers (3/10)
15:35serial komediowy
Kino Polska
Constans
od 14:25film psychologiczny
Papierowe małżeństwo
16:20komedia obyczajowa
Kabaretowy rejs Deluxe (3)
18:00program rozrywkowy
Polsat Film
Jeźdźcy Apokalipsy
od 14:15komediodramat
Hitchcock
16:30dramat biograficzny
TNT
Rain Man
od 13:55dramat psychologiczny
Podniebny horror
16:30film sensacyjny
Wyspa
18:15thriller SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga niemiecka
od 13:20mecz: Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg
Premiera: La Liga Show
15:30magazyn piłkarski
Premiera: Magazyn Velux EHF
17:00magazyn piłki ręcznej
Premiera: Basket+
17:30newsy sportowe
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
17:40mecz: Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
nSport+
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 14:45mecz: Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
16:55magazyn piłki ręcznej
Polsat Sport
Boks: Walka o mistrzowski pas WBC World w Filadelfii
17:00waga półciężka: Aleksander Gwozdyk - Doudou Ngumbu
Polsat Sport Extra
Curling: Mistrzostwa Świata w Lethbridge
od 14:00mecz: Holandia - Japonia
zdjęcieCurling: Mistrzostwa Świata w Lethbridge
17:00mecz: Japonia - Korea Południowa
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
od 13:30mecz: AZ Alkmaar - FC Groningen
Piłka nożna: MLS
15:30mecz: Chicago Fire - New York Red Bulls
Atleci
17:30magazyn sportowy
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
18:10mecz: Odra Opole - GKS Katowice
TVP Sport
4-4-2 (2)
od 14:55magazyn piłkarski
Gol Ekstra
15:30magazyn piłkarski
Gol po Golu
17:05magazyn archiwalny
Hokej: Polska Hokej Liga
17:45mecz finałowy fazy play-off

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!