Program TV

WTOREK 22.10
6:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
od 5:40teleturniej muzyczny
Przysięga (34)
6:20telenowela
zdjęcieElif (591)
7:05serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Korona królów (270)
8:40telenowela historyczna
Ranczo 4: Polityka i czary (44)
9:20serial obyczajowy
Polsat
Nowy dzień z Polsat News
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (148)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (149)
9:30serial fabularno-dokumentalny
TVN
Doradca smaku (29)
7:20magazyn kulinarny
zdjęcieDzień Dobry TVN
7:30magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Buffy, postrach wampirów (16)
6:00serial przygodowy
Nasz nowy dom (43)
8:00reality show
Nasza klasa (13)
9:00program rozrywkowy
Nasza klasa (14)
9:30program rozrywkowy
TV 6
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
Buffy, postrach wampirów (8)
7:00serial przygodowy
Drużyna A (9)
8:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (343)
9:00serial obyczajowy
TV Puls
112 - na każde wezwanie (96)
6:00serial sensacyjny
112 - na każde wezwanie (97)
6:30serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (18)
7:00serial sensacyjny
Rodzinny interes 2 (66)
9:00serial obyczajowy
TVN 7
Mango
6:00telezakupy
Sędzia Anna Maria Wesołowska (221)
7:35serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (434)
8:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (435)
9:35serial paradokumentalny
TVP Kultura
Teledyski - muzyka klasyczna
7:00program muzyczny
Ja gorę!
8:40komedia
Tatarak
9:20dramat obyczajowy
WP
Premiera: WP Raport (159)
6:00program informacyjny
Premiera: Tłit (127)
6:20program publicystyczny
Sześć sióstr (13)
6:50serial obyczajowy
B&B Słowa i słówka (2)
8:05serial obyczajowy
Kocham, ale kłamię 2 (2)
9:05serial fabularno-dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Protokolantka (2/3)
8:00film kryminalny
Ale krótkie po polsku: Przemijanie
9:50blok filmów krótkometrażowych
AXN
MacGyver 3 (17)
6:15serial akcji
Rekrut (3)
8:05serial kryminalny
Rekrut (4)
9:00serial kryminalny
CANAL+
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Sofia
8:00dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Sofia
9:00dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Marc, zielony pluszak 2 (1)
6:35serial dla młodzieży
Marc, zielony pluszak 2 (2)
6:40serial dla młodzieży
Marc, zielony pluszak 2 (3)
6:45serial dla młodzieży
Marc, zielony pluszak 2 (4)
6:50serial dla młodzieży
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Lato
7:10dramat biograficzny
Larp
9:15etiuda filmowa
Nie przegap
9:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Hollywood Buzz
6:40magazyn filmowy
Persona non grata
7:05dramat obyczajowy
Łapu-capu
9:00chochliki telewizyjne
Miłość na safari
9:05melodramat
CANAL+ Seriale
A.B.C. (3)
6:00serial kryminalny
A.B.C. (4)
6:45serial kryminalny
Instynkt (7)
7:30serial kryminalny
Instynkt (8)
8:15serial kryminalny
CBS Europa
Szogun (10/12)
6:00serial przygodowy
Ogród czarownicy
7:05film familijny
Strażnik opowieści (1/2)
8:50dramat obyczajowy
HBO
Krzysiu, gdzie jesteś?
6:00komedia przygodowa
Ralph Demolka w internecie
7:45film animowany
Puzzle
9:35dramat obyczajowy
HBO 3
Jerry Maguire
6:00dramat obyczajowy
zdjęcieDrużyna A
8:20komedia sensacyjna
Kino Polska
Jak zostałem Rosjaninem (13)
6:00serial komediowy
Jak zostałem Rosjaninem (14)
6:40serial komediowy
Komediantka
7:50film obyczajowy
Kino TV
Miłość w Indiach
od 5:25komedia romantyczna
List dla króla
7:00film przygodowy
Mali pogromcy duchów
9:45film familijny
Polsat Film
Stołeczna drogówka (45)
6:00serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (46)
6:30serial dokumentalny
Nasz nowy dom (88)
7:00reality show
Przyjaciółki (87)
8:00serial obyczajowy
Przyjaciółki (88)
9:00serial obyczajowy
Stopklatka TV
Wojny kontenerowe (13)
6:00serial dokumentalny
Złotopolscy (218)
6:25telenowela
Złotopolscy (219)
6:55telenowela
Plebania (96)
7:25serial obyczajowy
Plebania (97)
8:00serial obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Ekstraklasa po godzinach
6:20magazyn piłkarski
Witaj w klubie: Piast Gliwice
7:25serial dokumentalny
LaLiga Highlights Show
8:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Sheffield United FC - Arsenal FC
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: Atletico Madryt - Valencia CF
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
9:45mecz: Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
6:00mecz: Miedź Legnica - Stomil Olsztyn
zdjęcieCafe Futbol
8:00magazyn piłkarski
Siatkówka mężczyzn
9:30mecz towarzyski: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Polonia Londyn
Polsat Sport Extra
zdjęcieKOTV Classics
6:00magazyn bokserski
Piłka nożna: Liga czeska
7:00mecz: SK Slavia Praga - 1.FK Příbram
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
9:00mecz: Grot Budowlani Łódź - Energa MKS Kalisz
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Bazylei
6:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Sport flesz
7:00program informacyjny
Tenis: Turniej ATP w Bazylei
7:07mecz 1. rundy gry pojedynczej
Sport flesz
8:00program informacyjny
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
8:07mecz: WKS Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia
Sport flesz
9:00program informacyjny
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
9:07mecz: WKS Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!