Program TV

POPULARNE

TVP 1
Elif (848)
6:00serial obyczajowy
Agape
7:30magazyn religijny
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Kasta: Diler wyroków (16)
8:40serial paradokumentalny
Ranczo 9: Gambit geniusza (108)
9:20serial obyczajowy
Polsat
Nowy dzień
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (747)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (748)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny (174)
9:40serial paradokumentalny
TVN
Mango
od 5:35telezakupy
Doradca smaku (36)
7:50magazyn kulinarny
Dzień Dobry TVN
8:00magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Strażnik Teksasu (65)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (66)
7:00serial sensacyjny
Nasz nowy dom (30)
8:00reality show
Sędzia Judy (90)
9:00reality show
Sędzia Judy (91)
9:25reality show
Sędzia Judy (42)
9:55reality show
TV 6
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
MacGyver (125)
7:00serial sensacyjny
MacGyver (126)
8:00serial sensacyjny
Galileo (688)
9:00program popularnonaukowy
TVN 7
Mango
od 5:55telezakupy
Przepis na życie 2 (7)
7:35serial obyczajowy
Ukryta prawda (702)
8:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (703)
9:35serial paradokumentalny
TVP Polonia
Polonia 24
6:10magazyn informacyjny
Pożyteczni.pl
6:35magazyn
Zrób to ze smakiem
7:25magazyn kulinarny
WP
Premiera: WP Raport (361)
6:00program informacyjny
Premiera: Tłit (320)
6:20program publicystyczny

FILMOWE

ale kino+
Transfer kosmicznej energii
8:00film krótkometrażowy
Zaczęło się w środę (3)
8:30serial sensacyjny
Zaczęło się w środę (4)
9:35serial sensacyjny
AXN
Designated Survivor 2 (5)
7:10serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (1)
8:05serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (2)
9:00serial kryminalny
CANAL+ 1
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Jumpin' Jack Flash
7:05komedia sensacyjna
O co biega?
8:50magazyn sportowy
CANAL+ Family
Księga dżungli 3 (13)
6:00serial animowany
Księga dżungli 3 (14)
6:10serial animowany
Dolina Muminków (12)
7:20serial animowany
Wyprawa Magellana
8:15film animowany
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Moda na "Króla" (1)
6:30cykl felietonów
Moda na "Króla" (2)
6:40cykl felietonów
Moda na "Króla" (3)
6:50cykl felietonów
Moda na "Króla" (4)
7:00cykl felietonów
Tam i z powrotem
7:10film obyczajowy
Łapu-capu
8:50chochliki telewizyjne
Hollywood Buzz
8:55magazyn filmowy
Hitchcock
9:20dramat biograficzny
CANAL+ Premium
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Jumpin' Jack Flash
6:05komedia sensacyjna
O co biega?
7:50magazyn sportowy
Podwodne cuda Atlantyku
9:55film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Materiał nieemisyjny (1)
7:15film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
7:30chochliki telewizyjne
Wszystko, co lśni (3)
8:00serial przygodowy
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
CBS Europa
Urzędowanie
6:00komediodramat
Zatańcz ze mną
7:50komedia romantyczna
Klucz do Rebeki (1/2)
9:55film sensacyjny
HBO
Czarownica
6:00film fantasy
W oddali
8:45film dokumentalny
HBO 2
zdjęcieJack Ryan: Teoria chaosu
7:50film sensacyjny
Wbrew regułom
9:35dramat psychologiczny
Kino Polska
Spotkanie ze szpiegiem
7:45film sensacyjny
Cała naprzód
9:55komedia przygodowa
Polsat Film
Nasz nowy dom (112)
7:00reality show
Przyjaciółki (96)
8:00serial obyczajowy
Skradziona kolekcja
9:00komedia kryminalna
Stopklatka
Scena śmiechu (15)
6:00program rozrywkowy
Złotopolscy (336)
6:55telenowela
Złotopolscy (337)
7:35telenowela
Plebania (175)
8:00serial obyczajowy
Plebania (176)
8:30serial obyczajowy
Klara i wszystko jasne 3 (3)
9:05serial kryminalny
TNT
Cudotwórcy 2: Staż (4)
6:00serial komediowy
MacGyver (3)
6:24serial sensacyjny
Doktor Quinn 3 (26)
7:25serial obyczajowy
Doktor Quinn 3 (27)
8:23serial obyczajowy
Domek na prerii 4 (3)
9:22serial obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
zdjęciePremier League Review
6:00magazyn piłkarski
zdjęcieJej Wysokość Premier League
7:00magazyn piłkarski
Sport News+
8:25magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Leeds United FC - Leicester City FC
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
8:3012. etap: La Pola Llaviana - Alto de l'Angliru
nSport+
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Wysoki Pressing
6:30magazyn sportowy
Sport News+
7:30magazyn sportowy
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Polsat Sport
Boks
6:00boks
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
8:00mecz 1/16 finału: Znicz Pruszków - Lech Poznań
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
6:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Piłka nożna: Liga szkocka
8:30mecz: Kilmarnock FC - Rangers FC
Polsat Sport News
Pro Bull Riding
6:00magazyn sportowy
Sport flesz
7:00program informacyjny
KOTV Weekly
7:07magazyn bokserski
Sport flesz
8:00program informacyjny
Magazyn koszykarski
8:07koszykówka
Sport flesz
9:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!