Program TV

SOBOTA 14.12
22:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jej twarz
23:50dramat obyczajowy
Polsat
Sara
23:20film sensacyjny
Bez bagażu
1:55komedia
TVN
Pitch Perfect 2
23:05komedia muzyczna
MasterChef (1/14)
1:25program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Dziewczyny chcą się bawić
od 21:50komedia obyczajowa
Zawsze gotowy
23:40film erotyczny
Bezwstydna zdrada
1:50film erotyczny
TV 4
Punisher
0:00film sensacyjny
Interwencja
1:50magazyn reporterów
TV Puls
Tokarev. Zabójca z przeszłości
od 21:55dramat kryminalny
Kickboxer 2: Godzina zemsty
23:50film sensacyjny
Zobacz to!: Taki jest świat 4 (50)
1:55program informacyjny
TVN 7
Posejdon
od 21:00film katastroficzny
Geneza nienawiści (2/6)
23:10serial dokumentalny
zdjęcieChłopaki z Jersey
0:10film biograficzny

FILMOWE

ale kino+
zdjęcieBez skazy
22:00dramat obyczajowy
Sny wędrownych ptaków
23:50dramat sensacyjny
AXN
Azyl
od 20:00thriller
Pociąg z forsą
22:25film sensacyjny
Sekstaśma
0:45komedia
CANAL+
Premiera: W domu innego
od 21:00melodramat
zdjęcieGotti
22:50film biograficzny
Predator
0:35film SF
CANAL+ 1
zdjęcieGotti
23:50film biograficzny
Predator
1:35film SF
CANAL+ Family
The World is Yours
od 21:10komedia kryminalna
Dorwać Gunthera
22:50komedia sensacyjna
Historie miłosne
0:20film obyczajowy
Łapu-capu extra
1:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Kickboxer: Odwet
22:00dramat sensacyjny
Wiedźma
1:45thriller
CANAL+ Seriale
Premiera: Mr. Robot 4 (7)
22:00serial kryminalny
Dziki Bill (1)
23:00serial kryminalny
zdjęcieŻmijowisko (6/7)
23:55serial kryminalny
Juliusz
1:00komedia
CBS Europa
Za horyzontem
od 21:00film przygodowy
Kształt rzeczy
23:40komediodramat
Venus
1:35komedia obyczajowa
HBO
Rodzina od zaraz
od 20:10komedia
W cieniu 3 (5/7)
22:10serial obyczajowy
zdjęcieBiały kruk
23:15film biograficzny
Spacer po linie
1:25dramat biograficzny
HBO 2
300: Początek imperium
od 21:00dramat historyczny
Watchmen (8/9)
22:45serial przygodowy
Castle Rock 2 (1/10)
23:45serial grozy
Pani Fletcher (7-ost.)
0:45serial komediowy
Mecz ostatniej szansy
1:25komediodramat
Kino Polska
Samowolka
od 21:50dramat obyczajowy
Drogówka
23:05dramat kryminalny
Szpital Przemienienia
1:50dramat psychologiczny
Kino TV
Ludzie honoru
od 21:00dramat sensacyjny
Stopklatka TV
Psy
od 20:00dramat sensacyjny
Narcos: Wielkie kłamstwo (8)
23:15serial sensacyjny
Largo Winch 2. Spisek
0:20film przygodowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga+
22:00magazyn ligi polskiej
Premiera: Sport News+
23:15magazyn sportowy
Premiera: Piłka nożna: Premier League+
23:25magazyn ligi angielskiej
Premiera: Bundesliga+
0:10magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
0:55mecz: Athletic Bilbao - SD Eibar
nSport+
Siatkówka kobiet: Liga włoska
od 20:25mecz: Pomi Casalmaggiore - Bosca S.Bernardo Cuneo
Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:00mecz: Real Sociedad - FC Barcelona
Piłka nożna: Liga+
1:00magazyn ligi polskiej
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 20:30mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Trefl Gdańsk
Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie
22:30waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Tamas Lodi
Sporty walki: Gala Babilon Fight Night 1
1:00walki: Michał Cieślak - Olanrewaju Durodola, Michał Kita - Łukasz Brzeski
Polsat Sport Extra
Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Lake Placid
od 21:352. przejazd dwójek kobiet
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
22:40mecz: Gas Sales Piacenza - Consar Rawenna
Sporty walki: KSW
1:00sporty walki
Polsat Sport News
Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie
od 19:00waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Tamas Lodi
Piłka nożna: Liga czeska
23:00mecz: FC Banik Ostrawa - AC Sparta Praga
Piłka nożna: Liga holenderska
1:00mecz: FC Twente - SBV Vitesse
TVP Sport
Sportowy wieczór
23:00program informacyjny
Piłka nożna: Klubowe Mistrzostwa Świata
23:35mecz ćwierćfinałowy: Al-Hilal - Espérance de Tunis
Hokej: NHL
1:40skróty

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!