Program TV

PIĄTEK 12.06
22:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
72 godziny
od 21:40dramat sensacyjny
zdjęcieŻywa tarcza
23:45film sensacyjny
TVP 2
Jeden dzień
od 21:50melodramat
Sztorm
23:45dramat przygodowy
Głowa rodziny
1:55dramat obyczajowy
Polsat
Wkręceni
od 20:05komedia
Lara Croft: Tomb Raider
22:15film przygodowy
TVN
Colombiana
od 20:05dramat sensacyjny
Doskonały świat
22:20dramat sensacyjny
Niewierni (10-ost.)
1:20serial obyczajowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Ben Hur (2)
22:00film kostiumowy
Zawsze gotowy (2)
23:50film erotyczny
Nieźle kliknięci bez filtra (9)
1:40program rozrywkowy
TV 4
Jerozolima
23:05horror
STOP Drogówka
1:05magazyn policyjny

FILMOWE

ale kino+
Znajdź mnie
od 20:10thriller
Norskov (9)
22:10serial kryminalny
Norskov (10)
23:15serial kryminalny
zdjęcieDrapieżnik
0:10thriller
AXN
2012
od 20:00film katastroficzny
Bez litości
22:55film sensacyjny
Witajcie w dżungli
1:30film przygodowy
CANAL+ Film
Legiony
od 20:00film historyczny
Chrzest ogniem
22:15film biograficzny
Zatrute pióro
0:15dramat kostiumowy
CANAL+ Premium
Smakosz 3
23:45horror
Faworyta
1:25film biograficzny
CANAL+ Seriale
Odwet (3/10)
od 21:30serial kryminalny
Odwet (4/10)
22:20serial kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (2)
23:15serial komediowy
Zbrukana (5)
23:20serial kryminalny
Zbrukana (6)
23:50serial kryminalny
Zbrukana (7)
0:20serial kryminalny
Zbrukana (8)
0:45serial kryminalny
Wbić flagę
1:10film krótkometrażowy
Dług
1:25dramat sensacyjny
CBS Europa
Duma i uprzedzenie
od 21:00film kostiumowy
zdjęcieAnna Karenina
23:25dramat kostiumowy
Pokuta
1:55melodramat
HBO
Droga śmierci
0:05film kryminalny
Kraina jutra
1:40film fantasy
HBO 2
Green Book
od 21:00dramat obyczajowy
We're Here (1/6)
23:10serial dokumentalny
I młodzi pozostaną
0:15film dokumentalny
Axios 3 (5)
1:55serial dokumentalny
HBO 3
Premiera: Dave (5/10)
22:00serial komediowy
15:17 do Paryża
22:30thriller
Somalijscy piraci
0:05dramat biograficzny
Kino Polska
zdjęciePitBull
23:05film kryminalny
Bejbi Blues
1:00dramat obyczajowy
Kino TV
Mocne piątki: Pan i pani Smith
od 21:00komedia sensacyjna
Straszny film
23:20horror komediowy
TNT
Straszny film
od 21:00horror komediowy
Straszny film 2
22:40horror komediowy
Siła magnum
0:10film sensacyjny

SPORTOWE

Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 20:00mecz: Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała
FEN 28 News
22:25program informacyjny
Boks: Polsat Boxing Night: Głowacki vs Usyk
1:00waga junior ciężka: Krzysztof Głowacki - Oleksander Usyk 17.09.2016
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
23:00mecz: GKS 1962 Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz
Sporty walki: KSW
1:00sporty walki

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!