Ogólnotematyczne

17:00magazyn informacyjny
17:15magazyn informacyjny
17:25teleturniej muzyczny
18:00telenowela
zdjęcie
18:45serial kryminalny
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
od 16:30teleturniej
17:10serial obyczajowy
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:35magazyn informacyjny
18:50teleturniej
19:30serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
20:40program rozrywkowy
17:00serial paradokumentalny
18:00serial obyczajowy
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
20:10komedia romantyczna
17:00serial paradokumentalny
18:00serial paradokumentalny
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:55teleturniej
od 16:55serial fantasy
17:55serial komediowy
18:30serial komediowy
19:00serial paradokumentalny
17:00serial obyczajowy
18:00serial fabularny
19:00serial obyczajowy
od 16:15serial obyczajowy
17:15serial kryminalny
20:00program popularnonaukowy
od 16:55program edukacyjny
17:30magazyn informacyjny
18:25program publicystyczny
18:55serial obyczajowy
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
18:05program rozrywkowy
18:25magazyn motoryzacyjny
19:00serial fantasy
20:00dramat kryminalny

Filmowe

17:05serial kryminalny
18:00serial sensacyjny
19:00serial kryminalny
20:00serial kryminalny
od 16:15thriller
17:45magazyn informacyjny
17:55chochliki telewizyjne
18:00komediodramat
20:10serial kryminalny
od 16:45chochliki telewizyjne
17:15thriller
18:45magazyn informacyjny
18:55chochliki telewizyjne
19:00komediodramat
od 16:00komediodramat
zdjęcie
17:45dramat katastroficzny
19:50komedia
od 16:00thriller
17:30dramat biograficzny
19:50magazyn informacyjny
20:00thriller
od 16:55serial sensacyjny
17:40serial sensacyjny
18:30serial kryminalny
19:15serial kryminalny
20:00serial kryminalny
20:45serial kryminalny
od 15:05film muzyczny
19:00dramat historyczny
od 15:15film familijny
17:55serial kryminalny
18:55serial kryminalny
od 15:30dramat obyczajowy
19:15serial kostiumowy
od 16:20serial biograficzny
17:10melodramat
19:10film animowany
od 15:35dramat obyczajowy
19:15serial obyczajowy
19:40serial obyczajowy
20:10serial kryminalny
od 16:00dramat obyczajowy
18:00program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy
20:00komedia obyczajowa
od 15:25western
18:35komedia romantyczna
od 16:55serial komediowy
17:25serial komediowy
19:00serial kryminalny
20:00komedia sensacyjna
17:00komedia
19:05horror komediowy

Sportowe

17:15magazyn sportowy
17:45newsy sportowe
18:30magazyn piłkarski
20:00magazyn koszykarski
18:30program krótki par tanecznych
20:30waga półśrednia: Jessie Vargas - Aaron Herrera
od 16:55mecz fazy grupowej: Zenit Kazań - Berlin Recycling Volleys
19:20waga ciężka: Mike Tyson - Mike Jameson
19:55mecz fazy grupowej: Grot Budowlani Łódź - Dinamo Moskwa
od 15:25mecz fazy grupowej: Halkbank Ankara - PAOK Saloniki
17:50magazyn piłkarski
19:55mecz fazy grupowej: Cucine Lube Civitanova - Knack Roeselare
17:00program informacyjny
17:07magazyn sportowy
17:55mecz 1/8 finału
20:20mecz: Valencia Basket - Żalgiris Kowno
od 15:35mecz: FC Barcelona - Deportivo La Coruna
18:10magazyn piłkarski
zdjęcie
18:45mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - Borussia Dortmund
20:55podsumowanie meczów 1/8 finału

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!