Program TV na sobotę 04.05.2024
POPULARNE
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
TVP 1
Gwiazdy w południe: Muły siostry Sary
od 12:30western
Okrasa łamie przepisy: Wiosenne pędy chmielu
14:25magazyn kulinarny
Miłość i medycyna 4 (19)
15:00serial obyczajowy
Sanatorium miłości 6 (8)
15:55reality show
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Ojciec Mateusz 31: Droga na skróty (397)
17:35serial kryminalny
TVP 2
Familiada
14:00teleturniej
Koło fortuny (1631)
14:35teleturniej
Szansa na sukces. Opole 2024 2: Papa D. (7)
15:15widowisko
no... wiadomo (8)
16:20magazyn
Footloose
17:10film muzyczny
Polsat
Gliniarze: Nigdy ci nie odpuszczę (898)
od 13:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Bułgarska konsola (899)
15:45serial paradokumentalny
Więzienie (158)
16:45serial dokumentalny
Więzienie (159)
17:15serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (367)
17:45serial dokumentalny
TVN
Niezwykłe Stany Prokopa (2/10)
14:00program rozrywkowy
Wredne dziewczyny
14:30komedia
MasterChef Nastolatki (8)
16:30program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
Tele 5
Prehistoryczne bestie: Ptak terrorysta (1)
od 13:35serial dokumentalny
Jurajscy wojownicy: Dinozaur kanibal (1)
14:40serial popularnonaukowy
Rozbitkowie (1)
15:35serial przygodowy
Rozbitkowie (2)
16:30serial przygodowy
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (1)
17:25program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki (15)
17:40program rozrywkowy
TV 4
Twoja Twarz Brzmi Znajomo (185)
od 13:55program rozrywkowy
13 posterunek 2 (30)
16:00serial komediowy
13 posterunek 2 (31)
16:50serial komediowy
13 posterunek 2 (26)
17:25serial komediowy
TV 6
Magnum: Detektyw z Hawajów (3)
14:05serial sensacyjny
Magnum: Detektyw z Hawajów (4)
15:05serial sensacyjny
Columbo (1)
16:00serial kryminalny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (759)
od 13:50serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (760)
14:50serial obyczajowy
Niania w Nowym Jorku
15:55komedia romantyczna
TVN 7
Detektywi (94)
od 13:50serial fabularno-dokumentalny
Razem odNowa (8)
14:45reality show
Wakacje Jasia Fasoli
15:45komedia
Pacific Rim
17:30film SF
TVP Kultura
Zmruż oczy
od 13:15komediodramat
Słowobranie
14:55program publicystyczny
Szarada
15:30komedia sensacyjna
Szpakowski - odkrywając linie
17:35reportaż
TVP Polonia
Na dobre i na złe: Dla twojego dobra (918)
od 13:25serial obyczajowy
Forum
14:25program publicystyczny
Okrasa łamie przepisy: Podkarpacka cebula
15:25magazyn kulinarny
Kulturalni PL
16:00magazyn
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
M jak miłość (1787)
17:20serial obyczajowy
WP
Ambulans 9 (5)
od 13:55serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (23)
15:10serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (24)
16:05serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (25)
17:00serial dokumentalny
FILMOWE
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
CANAL+ 1
Łapu-capu
15:50chochliki telewizyjne
Klub wtorkowy
16:05komediodramat
Golda
17:45film biograficzny
CANAL+ Family
Grunt to ogród (5)
14:00magazyn poradnikowy
Grunt to ogród (6)
14:25magazyn poradnikowy
Komfort po australijsku 3 (2)
15:00serial dokumentalny
Komfort po australijsku 3 (3)
15:30serial dokumentalny
Najpiękniejsze rzeki świata 2 (3)
16:05serial dokumentalny
Superskały. Historia wykuta w kamieniu (1)
17:00serial dokumentalny
CANAL+ Film
Blisko
od 12:20dramat obyczajowy
Georgie ma się dobrze
14:10komediodramat
Pierwszy dzień mojego życia
15:40komediodramat
Premiera: Aktualności filmowe+
17:40magazyn filmowy
CANAL+ Premium
Gambit
od 13:20komedia kryminalna
Łapu-capu
14:50chochliki telewizyjne
Klub wtorkowy
15:05komediodramat
Golda
16:45film biograficzny
CANAL+ Seriale
Nowe życie 3 (9)
od 13:55serial obyczajowy
Nowe życie 3 (10)
14:35serial obyczajowy
Nowe życie 3 (11)
15:20serial obyczajowy
Nowe życie 3 (12)
16:00serial obyczajowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (4)
16:45serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (5)
17:15serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (6)
17:50serial komediowy
CBS Europa
Powrót do Edenu (1/6)
14:00serial obyczajowy
Powrót do Edenu (2/6)
15:00serial obyczajowy
Powrót do Edenu (3/6)
16:00serial obyczajowy
Gamoń
17:00komedia
Epic Drama
Panna Marple: Morderstwo to nic trudnego
od 12:50film kryminalny
Panna Marple: Strzały w Stonygates
14:50film kryminalny
Agenci NCIS 13: Nieobliczalni (16)
16:50serial kryminalny
Agenci NCIS 13: Po godzinach (17)
17:40serial kryminalny
HBO
CJ7
od 12:45komedia
Mój romans z małżeństwem
14:15film animowany dla dorosłych
2012
16:05film katastroficzny
HBO 2
Hotel Transylwania
14:00film animowany
Policja zastępcza
15:35komedia sensacyjna
Syn
17:25dramat obyczajowy
Kino Polska
Do widzenia, do jutra
od 13:40dramat obyczajowy
Wiosna, panie sierżancie!
15:30komedia obyczajowa
Zezowate szczęście
17:40komedia obyczajowa
Polsat Film
Dobra wróżka
od 12:15film familijny
Ewolucja
14:20komedia SF
Epoka lodowcowa
16:30film animowany
Stopklatka
Stawka większa niż życie: Genialny plan pułkownika Krafta (9)
od 13:05serial wojenny
Stawka większa niż życie: W imieniu Rzeczypospolitej (10)
14:25serial wojenny
Premiera: Gang Olsena w potrzasku
15:45komedia sensacyjna
SPORTOWE
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 13:25mecz: Arsenal FC - AFC Bournemouth
Witaj w akademii: Cracovia
15:40serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
16:10mecz: Getafe CF - Athletic Club
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 13:55mecz: Getafe CF - Athletic Club
Sędziowie 2: Piotr Lasyk (4/9)
16:05serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga francuska
16:55mecz: AS Monaco - Clermont Foot 63
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 13:301. etap: Venaria Reale - Turyn
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
17:457. etap
Eurosport 2
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
14:00mecz półfinałowy
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
15:15mecz półfinałowy
Polsat Sport
Strzelnica Navala: Strzelby (6)
od 13:30magazyn sportowy
Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga
14:452. mecz finałowy fazy play-off
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
17:20mecz: Lechia Gdańsk - GKS Tychy
Polsat Sport Extra
Rugby: Challenge Cup
od 13:25mecz półfinałowy: Hollywoodbets Sharks - ASM Clermont Auvergne
Rugby: Challenge Cup
15:55mecz półfinałowy: Gloucester Rugby - Benetton Rugby
Polsat Sport News
Boks: Rocky Boxing Night w Koszalinie
od 13:00waga ciężka: Kacper Meyna - Adam Kownacki 02.03.2024
Boks: Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach
15:00waga superśrednia: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy 09.12.2022
TVP Sport
Piłka nożna: 2. liga
od 13:25mecz: Lech II Poznań - KKS 1925 Kalisz
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Puchar Polski
15:35studio
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Puchar Polski
15:55mecz półfinałowy: Chrobry Głogów - ORLEN Wisła Płock
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Puchar Polski
17:40studio
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!