Program TV

PIĄTEK 5.07
14:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (519)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:30teleturniej muzyczny
Polsat
Sekrety rodziny (78)
od 13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (408)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Gliniarze (255)
16:40serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (79)
17:40serial paradokumentalny
TVN
W-11 - Wydział Śledczy: Dziwna śmierć (1125)
od 13:30serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Scenariusz zbrodni (1126)
14:15serial fabularno-dokumentalny
Szkoła (432)
16:00serial paradokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (24)
17:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
zdjęcieSTOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (518)
15:00serial obyczajowy
Gliniarz i prokurator (10)
16:00serial kryminalny
Joker (37)
17:00teleturniej
TV 6
Sekrety sąsiadów (69)
od 13:40serial obyczajowy
MacGyver (110)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (43)
15:15serial kryminalny
Detektyw Monk (15)
16:15serial kryminalny
Medicopter 117 (18)
17:15serial przygodowy
TV Puls
zdjęcieŁowcy skarbów (10)
14:00serial przygodowy
Rodzinny interes: Za długi (35)
16:00serial obyczajowy
TVN 7
Ukryta prawda (370)
od 13:25serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (109)
14:25serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (146)
15:20serial fabularno-dokumentalny
Szpital (307)
16:20serial paradokumentalny
Milionerzy (18/113)
17:20teleturniej
Kryminalni 2: Egzekucja (11/13)
17:55serial kryminalny
WP
Mistrz remontu (1)
15:00serial dokumentalny
Kocham, ale kłamię 2 (1)
16:00serial fabularno-dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Grzechy przeszłości (2)
od 13:15serial kryminalny
Korek
14:20film krótkometrażowy
Marjorie Prime
14:50dramat SF
Ale krótkie po polsku: Rozrachunek
16:40blok filmów krótkometrażowych
AXN
Święta Last Minute
od 13:20komedia przygodowa
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (7)
15:15serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (8)
16:10serial kryminalny
Spider-Man
17:05film przygodowy
CANAL+
Dr Dolittle
od 13:15komedia
Nowa Tonacja
14:40magazyn muzyczny
Co ludzie powiedzą
15:10dramat obyczajowy
Granice wytrzymałości
16:55film krótkometrażowy
Robin Hood
17:15film przygodowy
CANAL+ 1
Nowa Tonacja
15:40magazyn muzyczny
Co ludzie powiedzą
16:10dramat obyczajowy
Granice wytrzymałości
17:55film krótkometrażowy
CANAL+ Family
Granice wytrzymałości
15:30film krótkometrażowy
Życie Pi
15:50dramat przygodowy
Rodzinne zdjęcie
17:55komedia
CANAL+ Film
Dziennik maszynisty
od 12:55komediodramat
Za linią wroga
14:20film sensacyjny
Nie przegap
16:05magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
16:15chochliki telewizyjne
Kataklizm
16:45film SF
CANAL+ Seriale
Listy miłosne
od 13:15dramat psychologiczny
Larp
15:00etiuda filmowa
Nieznajomi (5)
15:30serial sensacyjny
Spitsbergen
16:15film krótkometrażowy
Potwory to tacy interesujący ludzie
16:40film krótkometrażowy
Zaczęło się w środę (1)
17:00serial sensacyjny
Zaczęło się w środę (2)
17:55serial sensacyjny
CBS Europa
zdjęcieZatańcz ze mną
16:00komedia romantyczna
HBO
Genialny klan
14:00dramat obyczajowy
Odpowiednik 2 (3/10)
15:50serial SF
Odpowiednik 2 (4/10)
16:45serial SF
Premiera: Filmy i gwiazdy
17:40magazyn filmowy
HBO 2
Król Artur: Legenda miecza
od 13:05film przygodowy
Niepokój
15:10thriller
Angie Tribeca 4 (2)
16:55serial komediowy
Współczesna rodzina 10 (20)
17:20serial komediowy
Kino TV
Królowa
od 13:10film biograficzny
zdjęcieMistrzyni kierownicy
15:30film obyczajowy
Tajna agentka
17:55komedia sensacyjna
Polsat Film
Elmo
od 13:15film familijny
Stuart Malutki
14:45film familijny
TNT
Buntownik z wyboru
od 12:10dramat psychologiczny
zdjęcieArmageddon
14:40film SF
Wyspa
17:40thriller SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Golf: European Tour
od 13:30Dubai Duty Free Irish Open - 2. runda
Golf: European Tour
16:00Dubai Duty Free Irish Open - 2. runda
nSport+
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 13:45mecz: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Motocross: AMA Motocross
16:15zawody w Mount Morris
Motocross: AMA Motocross
17:15zawody w Jacksonville
TVP Sport
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
od 12:10mecz półfinałowy: Ekwador - Korea Południowa
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
14:15mecz finałowy: Ukraina - Korea Południowa
Opowieści o mundialu
16:25film dokumentalny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!