Program TV na czwartek 25.04.2024
POPULARNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
TVP 1
Wydział kryminalny Kitzbühel: Dobre towarzystwo (58)
8:00serial kryminalny
Ranczo 5: Przymus rekreacji (62)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 20: Zamiana (243)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 29: Nowy dom (369)
10:40serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie - taka historia (2)
11:35serial dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
W kotle historii: Bolesław Rozrzutny. Polityka i pieniądze (27)
11:15magazyn kulinarny
Barwy szczęścia (2989)
11:50serial obyczajowy
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: W pogoni za ojcem (741)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Pechowy romans (742)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Niedokończona miłość (130)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Matka chce uratować swoją córkę ze środowiska prostytutek (817)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Zbieg (724)
11:40serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów, część 1 (4)
od 7:15program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 2 (5)
8:15program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Łowcy.B (11)
9:10program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (13)
9:35program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_2 (32)
9:50program rozrywkowy
Remont na 5 (1)
10:00program rozrywkowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
E-miłość (7)
11:00program rozrywkowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
TV 4
Dlaczego ja?: Młoda fryzjerka wprowadza się do domu jak z horroru (843)
8:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Fotografka ślubna przeżywa koszmar po zleceniu (844)
9:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Menager (988)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Michał zgadza się udawać chłopaka swojej koleżanki, po czym w niej się zakochuje (989)
11:00serial paradokumentalny
TV 6
Policjantki i Policjanci (1148)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (6)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (7)
10:00serial sensacyjny
Więzienie (49)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (50)
11:35serial dokumentalny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny: Zemsta (12)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Wielki powrót (13)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (193)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (194)
11:00telenowela
TVN 7
Ukryta prawda (1108)
od 7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (838)
8:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (839)
10:00serial paradokumentalny
Detektywi (91)
11:00serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00magazyn muzyczny
Wydarzenie aktualne
8:15program informacyjny
Ukraińska czytanka: Sofija Andruchowycz
8:40cykl felietonów
Komediantka (6/9)
9:05serial obyczajowy
Niech żyje wolność
10:10komedia
Rzecz Polska: System lamp ART
11:45cykl dokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Nad Niemnem (534)
11:10magazyn Polaków na Białorusi
Barwy szczęścia (2945)
11:30serial obyczajowy
WP
Wariaci za kierownicą 3 (5)
od 7:35program rozrywkowy
Porzucone budowle 4 (5)
8:35serial dokumentalny
Porzucone budowle 4 (6)
9:35serial dokumentalny
Wymazane z historii (3)
10:35serial dokumentalny
Nowy aranż z Olą Ziarek (2)
11:30program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (818)
11:50program informacyjny
FILMOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
ale kino+
Maski
8:00film krótkometrażowy
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (3)
8:30serial sensacyjno-komediowy
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (4)
9:30serial sensacyjno-komediowy
Numery
10:30dramat obyczajowy
AXN
Seal Team 5 (9)
od 7:55serial sensacyjny
Seal Team 5 (10)
8:55serial sensacyjny
Rekrut (17)
10:00serial kryminalny
Seal Team 5 (11)
10:55serial sensacyjny
Seal Team 5 (12)
11:50serial sensacyjny
CANAL+ 1
Papierowe gody
od 7:05komedia
MTV Unplugged - Margaret
8:40koncert
Mała mama
9:40dramat obyczajowy
Mavka i strażnicy lasu
10:55film animowany
CANAL+ Family
Marta mówi! (4)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
Czy na pewno umiesz gotować? 8 (9)
9:00reality show
Czy na pewno umiesz gotować? 8 (10)
9:25reality show
Czy na pewno umiesz gotować? 8 (11)
10:00reality show
Czy na pewno umiesz gotować? 8 (12)
10:25reality show
Remont w 48h 12 (3)
11:00magazyn poradnikowy
Remont w 48h 12 (4)
11:25magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Łapu-capu
8:05chochliki telewizyjne
Na tronie Kserksesa
8:10film krótkometrażowy
Lassie. Nowe przygody
8:30film familijny
Papusza
10:00dramat biograficzny
CANAL+ Premium
MTV Unplugged - Margaret
od 7:40koncert
Mała mama
8:40dramat obyczajowy
Mavka i strażnicy lasu
9:55film animowany
Premierowa Jazda: Masza Wągrocka
11:35magazyn
Niebieska linia
11:50dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
9:50serial dokumentalny
Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
10:15serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (1)
10:40serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (2)
11:20serial dokumentalny
CBS Europa
Książę szuka żony
od 7:45komedia romantyczna
Miłosna wyprawa
9:35komedia romantyczna
Przyjęcie w ogrodzie
11:20komedia romantyczna
Epic Drama
Inspektor George Gently 3: Łagodne zło (1)
8:05serial kryminalny
Agenci NCIS 13: Déja vu (13)
10:00serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Murdoch i Mona Lisa (3)
10:50serial kryminalny
Panna Marple: Nemezis
11:50film kryminalny
HBO
Zakochany Szekspir
od 7:50komedia romantyczna
Sir Alex Ferguson: Never Give In
9:55film dokumentalny
Whitney Houston: I Wanna Dance With Somebody
11:50film biograficzny
HBO 2
Książę Egiptu
od 7:50film animowany
Supernowa
9:30dramat obyczajowy
Pępek świata 7: The Lanai (21)
11:10serial komediowy
Pępek świata 7: Not Mother's Day (22)
11:30serial komediowy
Szkoła jest nasza
11:55komedia
HBO 3
Blue Beetle
od 7:30film SF
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 2: The Hofstadter Isotope (20)
9:40serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 2: The Vegas Renormalization (21)
10:00serial komediowy
Hotel Transylwania
10:25film animowany
Hotel Transylwania 2
11:55film animowany
Kino Polska
Nowy kabaretowy rejs 3 (7)
od 7:25program rozrywkowy
Nowy kabaretowy rejs 3 (8)
8:35program rozrywkowy
Filip z konopi
9:35komedia obyczajowa
Orzeł
11:10dramat wojenny
Kino TV
Prześladowca
od 6:55thriller
Celnicy (1)
8:40serial dokumentalny
Celnicy (2)
9:10serial dokumentalny
Poirot: Wigilia Wszystkich Świętych
9:50serial kryminalny
W kręgu zdrady
11:55thriller
Polsat Film
Kobra - oddział specjalny: Bracia wrogowie (4)
od 7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (35)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (36)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Rachunek sumienia (62)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Ręka wisielca (63)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Lepsza połowa (200)
11:30serial komediowy
Stopklatka
Hudson i Rex 5 (11)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 7: Kiedy dzieci pragną śmierci (101)
9:00serial kryminalny
Komisarz Rex 7: Śmiertelny upadek (102)
10:00serial kryminalny
Komisarz Rex 7: Klątwa mumii (103)
11:00serial kryminalny
Warner TV
Alf 4: Miłość na lodzie (15)
od 7:55serial komediowy
Alf 4: Barwy prawdy (16)
8:25serial komediowy
Kochane kłopoty (18)
8:55serial obyczajowy
Kochane kłopoty (19)
9:50serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (7)
10:40serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (8)
11:35serial sensacyjny
SPORTOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 6:15mecz: Warta Poznań - PGE FKS Stal Mielec
LaLiga World
8:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Everton FC - Liverpool FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:15mecz: Celta Vigo - UD Las Palmas
CANAL+ Sport 5
Telesprzedaż
8:00
LaLiga World
9:45magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
10:15magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:15mecz: ŁKS Łódź - Lech Poznań
Eurosport 1
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
od 7:45cross country olympic mężczyzn
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
8:305. dzień
Igrzyska olimpijskie
10:30magazyn sportowy
Kolarstwo: Tour de Romandie
11:001. etap
Eurosport 2
Kolarstwo: Tour de Romandie
8:001. etap
FIM World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Le Mans
9:00wyścigi motocyklowe
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
10:305. dzień
Polsat Sport
Boks
od 6:00boks
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
9:00mecz fazy play-off
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
11:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Sporty walki: FEN
od 7:30sporty walki
KOTV Classics
8:30magazyn bokserski
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
10:00podsumowanie
Boks
11:00boks
Polsat Sport News
Piłka nożna z archiwum
od 6:00
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
8:30piłka ręczna
TVP Sport
Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-19 - Malta 2023
od 7:45mecz finałowy: Portugalia - Włochy
Futsal: FOGO Futsal Ekstraklasa
10:30mecz 1. rundy fazy play-off
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!