Ojciec Mateusz 22: Stalkerka (290)

Ojciec Mateusz 22: Stalkerka (290)

serial kryminalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Piotr Polk, Hanna Śleszyńska, Michał Piela
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:Dziubak znów spotyka Gabi. Dziewczyna prosi o spotkanie nad Wisłą. Wkrótce zostaje znaleziona martwa, a ślady wskazują na to, że mordercą jest Antoni. Matka oskarżonego zwraca się o pomoc do księdza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów sandomierskiego proboszcza (Artur Żmijewski), który z wrodzonym zmysłem detektywistycznym podejmuje się rozwikłania zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Dziubak znów spotyka Gabi, z którą niegdyś próbowała go swatać matka. Dziewczyna prosi o spotkanie nad Wisłą. Wkrótce zostaje znaleziona martwa, a ślady wskazują na to, że mordercą jest Antoni. Nikt z policjantów nie wierzy jednak w winę kolegi. Na posterunku zjawia się matka oskarżonego i przyznaje się Możejce i Kobylickiej, że to ona wysyłała Gabi SMS-y w imieniu syna. Potem udaje się na plebanię, by prosić o noclegi i pomoc księdza Mateusza w oczyszczeniu Antoniego z zarzutów. Nocul donosi księdzu, że ofiara mieszkała w nieodległej Koprzywnicy. Proboszcz jedzie tam z Natalią. W szkole, w której pracowała Gabi, dowiaduje się, że często przyjeżdżał po nią młody mężczyzna. Tymczasem w komendzie trwa dyskusja na temat sprawy. Morus jest przekonany o winie Dziubaka, Możejko zaś twierdzi, że ktoś się na nim mści.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)