Ranczo 3: Radio interaktywne (31)

Ranczo

sezon 3 odc. 31: Radio interaktywne

serial obyczajowy Polska 2008   od 12 lat
Występują:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Jacek Kawalec
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Jola, pomoc sklepowa, zjawia się u Więcławskiej. Robi duże wrażenie na Pietrku. Bywalcy ławeczki muszą sami zabrać się do remontu klubu. Pewna kobieta twierdzi, że wójt ją wykorzystał.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne losy młodej Amerykanki Lucy Wilskiej (Ilona Ostrowska), która zamieszkała w podlaskiej wsi Wilkowyje. Zderzenie jej poglądów i przyzwyczajeń z mentalnością jej nowych sąsiadów ma nieoczekiwane, często zabawne skutki. Lucy propaguje wśród mieszkańców Wilkowyj idee typowe dla lokalnych społeczności amerykańskich. Przyjaźni się z malarzem Kusym. W trzeciej serii pojawia się nowy wikary (Bartosz Kasprzykowski) oraz Sylwia Gliwa jako córka Więcławskich.

W tym odcinku

Jola, pomoc sklepowa, zjawia się u Więcławskiej. Mimo swojej nieporadności, robi duże wrażenie na Pietrku. Po tym, jak bywalcy ławeczki zniechęcili ekipę do remontu klubu, sami muszą zabrać się do pracy. Z Brukseli przybywa kobieta, która twierdzi w obecności żony wójta, że ten ją wykorzystał. Wówczas wychodzi na jaw, że ktoś posłużył się danymi Kozioła. Winnym okazuje się Czerepach, który musi uciekać z Wilkowyj. Tymczasem jego radiostacja informuje o związku Kusego i Lucy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)