Program TV

SOBOTA 27.07
11:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Pogoda
11:10magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:15magazyn poradnikowy
Familiada
14:00teleturniej
Koło fortuny (495)
14:35teleturniej
Polsat
Ramona i Beezus
od 10:45film familijny
Sekrety rodziny (41)
12:55serial paradokumentalny
Świat według Kiepskich (172)
13:55serial komediowy
Świat według Kiepskich (182)
14:25serial komediowy
TVN
Na Wspólnej (2913)
11:00serial obyczajowy
Na Wspólnej (2914)
11:25serial obyczajowy
Na Wspólnej (2915)
11:50serial obyczajowy
Na Wspólnej (2916)
12:25serial obyczajowy
MasterChef Junior (9)
12:50program rozrywkowy
Top Model (8)
14:25reality show

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Nieźle kliknięci
od 10:40program rozrywkowy
Extra Mocne Light
11:10program rozrywkowy
Na osi (237)
11:45magazyn motoryzacyjny
Na osi (238)
12:20magazyn motoryzacyjny
Wielka księżna Zofia (6)
13:00serial historyczny
Wielka księżna Zofia (7)
14:05serial historyczny
TV 4
Policjantki i Policjanci (530)
od 10:30serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (531)
11:30serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (532)
12:30serial obyczajowy
STOP Drogówka
13:30magazyn policyjny
Czarna ryba
14:40film dokumentalny
TV 6
Klan urwisów
od 9:50film familijny
Małe dzikusy
11:35film przygodowy
Columbo: Wróbel w garści
13:40film kryminalny
TVN 7
Zakochani po uszy (28/120)
od 10:40telenowela
Z zaskoczenia
11:15komedia
TVP Kultura
Żywot Mateusza
11:30dramat psychologiczny
Syberiada polska
13:00dramat historyczny
WP
Mistrz remontu (7)
12:00serial dokumentalny
Zjawiska nadprzyrodzone (3)
13:00serial dokumentalny
Zjawiska nadprzyrodzone (4)
14:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Ciemna strona Księżyca
od 10:10film dokumentalny
Kochankowie
11:20dramat obyczajowy
Witamy w Mooseport
13:20komedia
AXN
Gęsia skórka
od 9:50komedia
Kości 11 (3)
11:55serial kryminalny
Kości 11 (4)
12:50serial kryminalny
The Brave (8)
13:45serial kryminalny
The Brave (9)
14:40serial kryminalny
CANAL+
W blasku nocy
od 9:50melodramat
Kokon
11:20komedia SF
Łapu-capu
13:15chochliki telewizyjne
Lot "Feniksa"
13:30dramat sensacyjny
CANAL+ 1
W blasku nocy
od 10:50melodramat
Kokon
12:20komedia SF
Łapu-capu
14:15chochliki telewizyjne
Lot "Feniksa"
14:30dramat sensacyjny
CANAL+ Family
Życie plaży (3)
od 10:55serial dokumentalny
Szklany zamek
11:50dramat biograficzny
Nie przegap
13:55magazyn informacyjny
Łapu-capu
14:05chochliki telewizyjne
Ta jedyna
14:10komedia romantyczna
CANAL+ Film
Muzyka ciszy
od 10:10film biograficzny
Nie przegap
12:05magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:15chochliki telewizyjne
60 kilo niczego
12:20film krótkometrażowy
Żegnaj, Christopher Robin
12:50dramat biograficzny
Łapu-capu extra
14:35chochliki telewizyjne
CBS Europa
Romeo i Julia
od 10:30melodramat
Proch, zdrada i spisek (1/2)
13:10dramat historyczny
HBO
Gentleman z rewolwerem
od 10:50komediodramat
zdjęcieExodus: Bogowie i królowie
12:25dramat przygodowy
Paweł, apostoł Chrystusa
14:55dramat historyczny
HBO 2
Pajęczyna Charlotty
od 9:35film familijny
Terminal
14:50komedia romantyczna
HBO 3
Bękarty
12:10komedia przygodowa
W głowie się nie mieści
14:05film animowany
Kino Polska
Con amore
od 10:25melodramat
Hrabina Cosel: Upadek (3-ost.)
12:45film historyczny
Orzeł
13:45dramat wojenny
Kino TV
Herkules (1/2)
13:00film przygodowy
Przygody Merlina 5 (7)
14:50serial fantasy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 9:00mecz: Toronto Raptors - Golden State Warriors
O co biega?
11:15magazyn sportowy
Super Piątek
11:50magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
12:15mecz: Lech Poznań - Wisła Płock
Super Piątek
14:20magazyn piłkarski
Eurosport 1
Tour de France dziś
12:15magazyn kolarski
Kolarstwo: Tour de France
13:2520. etap: Albertville - Val Thorens
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:00mecz: Real Betis Balompie - Real Madryt CF
Motocross: AMA Motocross
12:55podsumowanie połowy sezonu
Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
11:00mecz: PGE FKS Stal Mielec - Warta Poznań
Piłka nożna: International Champions Cup
13:30mecz: Real Madryt CF - Atletico Madryt
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Gstaad
11:001. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
13:301. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Sport flesz
11:00program informacyjny
Piłka nożna: International Champions Cup
11:07mecz: Real Madryt CF - Atletico Madryt
Sport flesz
12:00program informacyjny
Piłka nożna: International Champions Cup
12:07mecz: Real Madryt CF - Atletico Madryt
Tenis: Turniej ATP w Gstaad
13:002. mecz półfinałowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!