Komisarz Alex: Pozdrowienia z Łodzi (1)

Komisarz Alex: Pozdrowienia z Łodzi (1)

serial kryminalny Polska 2012   od 12 lat
Występują:Jakub Wesołowski, Magdalena Walach, Marek Kalita, Ireneusz Czop
Reżyseria:Robert Wichrowski
W skrócie:W centrum miasta wybucha bomba. Komisarz Bromski ratuje życie owczarka alzackiego Alexa. Okazuje się, że jego dotychczasowy opiekun zginął. Komisarz rozpoczyna śledztwo, a pomaga mu Alex.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy trojga pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne śledztwa. Z pomocy czworonoga korzysta głównie jego partner, komisarz Bromski (Kuba Wesołowski), który gotów jest zrezygnować z regulaminu i procedur, aby schwytać poszukiwanych sprawców przestępstw. Pomagają mu policjanci, zasadnicza Lucyna (Magdalena Walach) i specjalista od wyszukiwania informacji, Puchała (Ireneusz Czop). Serial jest polską wersją popularnej na całym świecie austriackiej serii kryminalnej "Komisarz Rex", która pojawiła się na ekranie po raz pierwszy w 1994 roku.

W tym odcinku

W centrum Łodzi wybucha bomba. Podczas akcji komisarz Bromski w ostatniej chwili ratuje życie owczarka alzackiego Alexa. Okazuje się, że jego dotychczasowy opiekun zginął. Policji udaje się schwytać zamachowca, który trafia do szpitala. Mężczyzna niedługo później zostaje w tajemniczych okolicznościach zamordowany. Komisarz rozpoczyna śledztwo. Trop prowadzi go do właścicieli firmy budowlanej, przebiegłego Lewandowskiego i niepełnosprawnej bogatej wdowy. W rozwiązaniu zagadki pomaga mu Alex.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)