Program TV na czwartek 09.05.2024
POPULARNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
TVP 1
Jeden z dziesięciu
19:00teleturniej
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Korona królów. Jagiellonowie (165)
20:30telenowela historyczna
TVP 2
Akacjowa 38 (372)
od 18:45telenowela
Barwy szczęścia (2998)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2999)
20:10serial obyczajowy
Postaw na milion (339)
20:50teleturniej
Na sygnale: Zosia samosia (572)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Lepsza Polska (9)
19:15program publicystyczny
Nasz nowy dom (320)
20:05reality show
Przyjaciółki (276)
21:10serial obyczajowy
Moja dziewczyna wychodzi za mąż
22:10komedia romantyczna
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Doradca smaku (38/40)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3816)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (740)
20:55teleturniej
Kuchenne rewolucje (10/12)
21:35program rozrywkowy
Ikar. Legenda Mietka Kosza
22:40dramat biograficzny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (23)
19:00program rozrywkowy
Jezioro tajemnic
20:00thriller
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (24)
21:55program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Smile (25)
22:50program rozrywkowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (1159)
19:00serial obyczajowy
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (802)
20:00serial kryminalny
Wojna Harta
21:05dramat wojenny
TV 6
Strażnik Teksasu (21)
19:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles (1)
20:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles (2)
21:00serial sensacyjny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (713)
22:00serial kryminalny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (764)
19:00serial obyczajowy
Gliniarz z Beverly Hills
20:00komedia sensacyjna
Straszny film 5
22:05horror komediowy
TVN 7
Ukryta prawda (1205)
od 18:55serial paradokumentalny
Hotel Paradise 8 (38/40)
20:00reality show
Strażnicy cnoty
21:00komedia
TVP Kultura
Legendy opery: Jessye Norman (8)
19:00serial dokumentalny
Hala odlotów
20:00talk-show
Czwartkowy klub filmowy: Wstęp do filmu "Belle"
21:05magazyn filmowy
Czwartkowy klub filmowy: Belle
21:10film SF
TVP Polonia
W obiektywie Polonii: Wschód
od 18:50magazyn
Wilnoteka
19:10magazyn
Pytanie dnia
19:25program publicystyczny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Ekstradycja 2 (4/9)
20:05serial sensacyjny
WP
Policjanci z sąsiedztwa 2 (7)
19:05serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 2 (8)
20:05serial dokumentalny
Premiera: CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (1)
21:05serial kryminalny
Mistrzowie Kabaretu 10: Ani Mru-Mru, Jurki (7)
22:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
ale kino+
Grantchester 8 (3)
od 18:10serial kryminalny
Grantchester 8 (4)
19:10serial kryminalny
Premiera. Kino Mówi: Z Cannes: Natura miłości
20:10komedia romantyczna
Obietnica
22:30thriller
AXN
Agenci NCIS 17 (1)
od 18:20serial kryminalny
MacGyver (5)
19:20serial akcji
MacGyver (6)
20:05serial akcji
Premiera: Agenci NCIS: Hawaje (10)
21:05serial kryminalny
Premiera: Agenci NCIS 18 (9/16)
22:00serial sensacyjny
CANAL+ 1
Towarzysze broni
19:00film wojenny
Duff i Wazowski 3 (10)
21:15serial kryminalny
Premiera: Superposition
22:00thriller
CANAL+ Family
Polska z góry 7: Śląskie drogi (2)
19:05serial dokumentalny
Polska z góry 7: W sercu kraju (3)
19:30serial dokumentalny
Miss '89 (7)
20:05serial obyczajowy
Miss '89 (8-ost.)
20:55serial obyczajowy
Terapia par 3 (16)
21:50reality show
Terapia par 3 (17)
22:25reality show
CANAL+ Film
Wiek Adaline
od 18:00melodramat
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Święto ognia
20:00komedia obyczajowa
Powodzenia, Leo Grande!
21:40komediodramat
CANAL+ Premium
Towarzysze broni
od 18:00film wojenny
Duff i Wazowski 3 (10)
20:15serial kryminalny
Premiera: Superposition
21:00thriller
Fałszerz
22:40dramat biograficzny
CANAL+ Seriale
Yellowjackets (5)
20:00serial grozy
Yellowjackets: Saints (6)
20:55serial grozy
Yellowjackets: No Compass (7)
21:55serial grozy
Yellowjackets: Flight of the Bumblebee (8)
22:50serial grozy
Epic Drama
Panna Marple: Szaleństwa Greenshawa
od 17:40film kryminalny
Agenci NCIS 13: Rodzina przede wszystkim (24-ost.)
19:35serial kryminalny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Kaznodzieja (16)
20:35serial kryminalny
Zagadki kryminalne nowej panny Fisher 2: Umrzyjmy razem (2)
21:30serial kryminalny
Premiera: Komisarz Maigret: Maigret w kabarecie (2)
22:30film kryminalny
HBO
Gran Turismo
od 17:55dramat przygodowy
Premiera: Taksówkarze
20:10komediodramat
Premiera: Amerykański zamach: Droga do Oklahoma City
21:45film dokumentalny
HBO 3
Premiera: Prawo ulicy 5: Took (7)
19:00serial kryminalny
Premiera: Prawo ulicy 5: Clarifications (8)
20:00serial kryminalny
Wielka 2: Heads It's Me (1)
21:40serial komediowy
Barry 3: starting now (8)
22:30serial komediowy
Kino Polska
Czterej pancerni i pies: Gdzie my - tam granica (3)
od 18:50serial wojenny
Joanna
20:00dramat psychologiczny
Jak pies z kotem
22:20komediodramat
Kino TV
Poirot: Sen
od 18:55serial kryminalny
Policja
20:00dramat sensacyjny
Wieczór z horrorem: Kryjówka diabła
22:40horror
Polsat Film
Jak stracić chłopaka w 10 dni
od 18:35komedia romantyczna
Romantyczny czwartek: Szczęścia chodzą parami
21:00komedia romantyczna
Stopklatka
Komisarz Rex 2: Śmiertelna dawka (12)
19:00serial kryminalny
Fuks
20:00komedia sensacyjna
Snajper
21:50film sensacyjny
Warner TV
Alf: Powrót matki (13)
od 18:55serial komediowy
Alf: Odrobina mydła (14)
19:25serial komediowy
Szalona wyprawa
20:00komedia
Akademia policyjna 5: Misja w Miami Beach
21:40komedia
SPORTOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
CANAL+ Sport
Basket Office
19:00magazyn koszykarski
Basket+
20:35newsy sportowe
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
20:55mecz: Barca - Unicaja Malaga
CANAL+ Sport 5
Żużel: PGE Ekstraliga
od 18:00mecz: NovyHotel Falubaz Zielona Góra - ebut.pl Stal Gorzów
Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska
21:00zawody Ekstraklasy w Sztynorcie
LaLiga World
21:30magazyn piłkarski
Premiera: Boxing World Weekly - Wokół ringu
22:00magazyn bokserski
Kroniki LaLiga
22:30magazyn piłkarski
Eurosport 1
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
od 18:30finały wspinaczki na czas kobiet
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
19:15mecz finałowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Węgier
20:002. etap
Żeglarstwo: SailGP w Bermudach
21:00żeglarstwo
Kolarstwo: Giro d'Italia
22:006. etap: Viareggio - Rapolano Terme
Eurosport 2
Breakdance: Zawody World Series w Montpellier
od 18:45sporty ekstremalne
Golf: Wells Fargo Championship
20:001. runda
TVP Sport
Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje mistrzostw świata
od 17:55mecz: Polska - Słowacja
Boks: KnockOut Boxing Night 34 we Wrocławiu
20:10waga junior ciężka: Michał Cieślak - Juan Diaz
Boks: KnockOut Boxing Night 34 we Wrocławiu
21:05waga junior ciężka: Mateusz Masternak - Jean Jacques Olivier
Ring TVP Sport
22:05magazyn bokserski
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!