Program TV

SOBOTA 31.08
9:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Studio Raban
od 8:50magazyn dla młodzieży
Rodzinny ekspres
9:20magazyn religijny
zdjęcieKoszykówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Chiny 2019
9:50mecz fazy grupowej: Polska - Wenezuela
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Pogoda
11:10magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:15magazyn poradnikowy
Polsat
Scooby-Doo! Wakacje z duchami
od 8:40film animowany
Ewa gotuje (364)
10:15magazyn kulinarny
Sekrety rodziny (119)
12:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:30magazyn
Na Wspólnej (2930)
11:00serial obyczajowy
Na Wspólnej (2931)
11:25serial obyczajowy
Na Wspólnej (2932)
11:50serial obyczajowy
Na Wspólnej (2933)
12:25serial obyczajowy
Znów mam 17 lat
12:50komedia

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Uliczni magicy
9:30program rozrywkowy
Wkręcające małolaty
10:35program rozrywkowy
Extra Mocne Light
11:10program rozrywkowy
Na osi (242)
11:45magazyn motoryzacyjny
Na osi (243)
12:20magazyn motoryzacyjny
TV 4
Superpsiaki
9:05film familijny
Policjantki i Policjanci (555)
10:50serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (556)
11:50serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (557)
12:50serial obyczajowy
TV 6
Jaś Fasola (9)
9:00serial komediowy
Harry i Hendersonowie
9:40film familijny
Głos serca
11:55melodramat
TV Puls
13 posterunek 2 (19)
9:00serial komediowy
13 posterunek 2 (20)
9:30serial komediowy
TVN 7
Przyjaciele (1/24)
od 8:55serial komediowy
Kurczak Mały
11:40film animowany

FILMOWE

ale kino+
Romantik
10:40film krótkometrażowy
Wybór króla
12:10dramat historyczny
AXN
Castle 8 (16)
od 8:20serial kryminalny
Castle 8 (17)
9:10serial kryminalny
1000 lat po Ziemi
10:05film SF
CANAL+
Imiennik
od 7:15komediodramat
Polska z góry (5)
9:40serial dokumentalny
zdjęcieCo w trawie piszczy
10:05film animowany
Dr Dolittle 2
11:30komedia
CANAL+ 1
Imiennik
od 8:15komediodramat
Polska z góry: Park Mużakowski (4)
10:15serial dokumentalny
Polska z góry (5)
10:40serial dokumentalny
zdjęcieCo w trawie piszczy
11:05film animowany
Dr Dolittle 2
12:30komedia
CANAL+ Family
Hitchcock
od 8:15dramat biograficzny
Nie przegap
9:50magazyn informacyjny
Morze Arabskie (5)
10:00serial dokumentalny
Sztuka kłamania
11:40komedia historyczna
CANAL+ Film
Dziennik maszynisty
od 8:05komediodramat
Wbić flagę
9:30film krótkometrażowy
Hollywood Buzz
11:30magazyn filmowy
Nie przegap
11:55magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:05chochliki telewizyjne
Status: Singiel
12:10komedia
CANAL+ Seriale
Płacz (3)
od 8:50serial kryminalny
Płacz (4)
9:50serial kryminalny
Łapu-capu extra
10:50chochliki telewizyjne
New York Taxi
11:20komedia sensacyjna
CBS Europa
Klucz do Rebeki (2-ost.)
od 7:55film sensacyjny
Dreamgirls
9:50musical
Bezpieczny port (1/2)
12:20dramat obyczajowy
HBO
Terminal
od 7:55komedia romantyczna
zdjęciePlayer One
10:05film SF
Złap mnie, jeśli potrafisz
12:25komedia kryminalna
HBO 2
Kraina lodu
od 8:00film animowany
Krzysiu, gdzie jesteś?
9:45komedia przygodowa
Hotel Transylwania 3
11:30film animowany
HBO 3
zdjęcieBezsenność w Seattle
9:05komedia romantyczna
Doom Patrol (7)
11:25serial przygodowy
Break
12:15komedia
Kino Polska
Pola
11:25film krótkometrażowy
Zaduma
11:50film dokumentalny
Zaklęte rewiry
12:30dramat obyczajowy
Kino TV
Ich własna liga
od 8:40komediodramat
Dwóch facetów w jednym
11:15komedia fantasy
Polsat Film
Riko prawie bocian
od 8:30film animowany
Szeregowiec Dolot
10:20film animowany
Wyobraź sobie
12:00komedia fantasy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Żużel: Grand Prix Niemiec
9:00sesja treningowa
Witaj w klubie: Legia Warszawa
10:20serial dokumentalny
Planeta Ekstraklasa (7)
12:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:30mecz: Athletic Bilbao - Real Sociedad
Eurosport 2
Kolarstwo: Vuelta a Espana
9:157. etap: Onda - Mas de la Costa
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
11:30skrót meczu fazy grupowej
Watts
11:40magazyn sportowy
nSport+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 8:50mecz: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
11:00mecz: Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Polsat Sport
Hokej: Liga Mistrzów
od 8:30mecz: GKS Tychy - Djurgarden IF
Magazyn żużlowy
11:00magazyn sportowy
Sporty walki: UFC Fight Night: Andrade vs. Zhang
12:00waga słomkowa: Jessica Andrade - Weili Zhang
Polsat Sport News
Sport flesz
9:00program informacyjny
Piłka nożna
9:07piłka nożna
Sport flesz
11:00program informacyjny
Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski
12:00mecz półfinałowy kobiet

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!