Program TV na piątek 03.05.2024
POPULARNE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Rolnik szuka żony 11
17:30telenowela dokumentalna
Jaka to melodia?
18:40teleturniej muzyczny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Reporterzy
20:15magazyn reporterów
Miłość jest blisko
20:35komedia romantyczna
TVP 2
Tak to leciało! (37)
od 16:15teleturniej muzyczny
Uciekająca panna młoda
17:15komedia romantyczna
Przepis dnia (66)
19:15magazyn kulinarny
Barwy szczęścia (2994)
19:25serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2995)
20:10serial obyczajowy
Anna Wyszkoni na dobry wieczór
20:50widowisko muzyczne
Polsat
Bruce Wszechmogący
od 16:40komedia
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:25program publicystyczny
Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi! (203)
20:05program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
Tele 5
Prehistoryczne bestie: Największy drapieżnik Ameryki (5)
od 16:00serial dokumentalny
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Młodych Panów (44)
17:10program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Ani Mru-Mru
18:10program rozrywkowy
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Moralnego Niepokoju (45)
19:05program rozrywkowy
Wymyśleni bohaterowie
20:00komediodramat
TV 4
Przypadkowy mąż
od 15:30komedia romantyczna
Diabeł
17:25horror
Policjantki i Policjanci (1155)
19:00serial obyczajowy
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (798)
20:00serial kryminalny
TV 6
Kobra - oddział specjalny (5)
od 16:05serial sensacyjny
Magnum: Detektyw z Hawajów (7)
17:15serial sensacyjny
Ace Ventura: Psi detektyw
18:20komedia
CSI: Kryminalne zagadki Miami (36)
20:00serial kryminalny
TVN 7
Karol. Papież, który pozostał człowiekiem (1/2)
od 16:00film biograficzny
Karol. Papież, który pozostał człowiekiem (2-ost.)
18:00film biograficzny
Walentynki
20:00komedia romantyczna
TVP Kultura
Opole na bis - 80 lat Polskiego Radia (1)
od 16:40koncert
Opole na bis - 80 lat Polskiego Radia (2)
17:35koncert
Klasyczna literatura i kino: Zbrodnia i kara (3)
18:40serial dokumentalny
Portrety: Stefan Kamasa
19:40magazyn kulturalny
Wieczór kinomana: Wstęp do filmu "Nebraska"
20:00magazyn filmowy
Wieczór kinomana: Nebraska
20:05dramat obyczajowy
TVP Polonia
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Trzeci maja, czyli dziś
17:20film dokumentalny
Ziemia obiecana
18:25serial obyczajowy
Pytanie dnia
19:25program publicystyczny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn informacyjny
Na dobre i na złe: Dla twojego dobra (918)
20:25serial obyczajowy
WP
Policjanci z sąsiedztwa 4 (8)
17:00serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 4 (9)
18:00serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 2 (3)
19:00serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 2 (4)
20:00serial dokumentalny
FILMOWE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
ale kino+
Keanu Reeves. Mesjasz popkultury
od 16:05film dokumentalny
Obława (1/3)
17:15serial kryminalny
Obława (2)
18:10serial kryminalny
Obława (3-ost.)
19:05serial kryminalny
Premiera: Wróg doskonały
20:10thriller
AXN
W ciemność. Star Trek
od 14:40film SF
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (13)
17:20serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (14)
18:15serial sensacyjny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (21)
19:10serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (22)
20:05serial kryminalny
CANAL+ 1
Mój sąsiad Adolf
od 16:00komediodramat
Towarzysze broni
17:35film wojenny
Dla niej wszystko
19:50dramat kryminalny
CANAL+ Family
The Office PL: No to szkło (3)
od 16:25serial komediowy
Patagonia. Życie na krańcu świata (2)
17:10serial dokumentalny
Polska z góry 5: Nadodrze (6)
18:10serial dokumentalny
Polska z góry 5: Od Legnicy do Trzebnicy (7)
18:35serial dokumentalny
Polska z góry 5: Góry Sowie (8)
19:05serial dokumentalny
Polska z góry 5: Rudawski Park Krajobrazowy (9)
19:30serial dokumentalny
Maria Antonina (7)
20:05serial biograficzny
CANAL+ Film
Fabelmanowie
od 15:55dramat obyczajowy
Na pełen etat
18:30dramat obyczajowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
John Wick
20:00film sensacyjny
CANAL+ Seriale
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (1)
od 16:40serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (2)
17:10serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (3)
17:45serial komediowy
Mały Grand Hotel: Patryk Warga (1)
18:20serial komediowy
Dyżur (1)
18:35serial obyczajowy
Dyżur (2)
19:15serial obyczajowy
Leopard Skin (5)
20:00serial kryminalny
Leopard Skin (6)
20:35serial kryminalny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 17: Świąteczna lista (9)
od 16:50serial kryminalny
Panna Marple: Tajemnica rezydencji Chimneys
17:45film kryminalny
Agenci NCIS 13: Szarada (20)
19:40serial kryminalny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Sąsiedztwo pani Crabtree (10)
20:30serial kryminalny
HBO
Mamma Mia! Here We Go Again
od 15:45komedia muzyczna
Premiera: Na planie 21 (18)
17:40magazyn filmowy
Zadzwoń do Jane
18:10dramat obyczajowy
Premiera: Gniew Becky
20:10thriller
HBO 2
Bracia przyrodni
od 16:15komedia
Lewy sercowy
17:50komedia
Mrówka Z
19:30film animowany
Terminator 3: Bunt maszyn
20:55film SF
HBO 3
Spider-Man Uniwersum
od 16:00film animowany
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 11 (5)
18:00talk-show
Premiera: Prawo ulicy 4: That's Got His Own (12)
18:40serial kryminalny
Premiera: Prawo ulicy 4: Final Grades (13)
19:40serial kryminalny
Kino Polska
C.K. Dezerterzy (2-ost.)
od 16:00komedia
Stawka większa niż życie: Edyta (14)
17:25serial wojenny
Stawka większa niż życie: Spotkanie (17)
18:50serial wojenny
PolandJa
20:00komedia
Kino TV
Kto pierwszy, ten lepszy
od 16:00komedia
Stój, bo mamuśka strzela
18:10komedia sensacyjna
Mocny piątek: Ostatnia misja USS Indianapolis
20:00dramat wojenny
Stopklatka
Różowa Pantera
od 16:05komedia sensacyjna
Hudson Hawk
18:00komedia sensacyjna
Fuks
20:00komedia sensacyjna
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (20)
od 16:40serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (21)
17:30serial sensacyjny
Alf: Szukając Szczęściarza (3)
18:30serial komediowy
Alf: Trzeba wierzyć (5)
18:55serial komediowy
Alf: Tylko dla twoich oczu (6)
19:25serial komediowy
Akademia policyjna 5: Misja w Miami Beach
20:00komedia
SPORTOWE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
CANAL+ Sport
Liga+ Extra
od 16:10magazyn piłkarski
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Piłka nożna: Liga angielska
18:00mecz: Chelsea FC - Tottenham Hotspur FC
Super Piątek
20:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:25mecz: Ruch Chorzów - Lech Poznań
CANAL+ Sport 5
Speedway+
17:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:40wstęp do meczu
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:55mecz: Cracovia - Górnik Zabrze
Premiera: La Liga Preview Show
20:00magazyn piłkarski
Boxing World Weekly - Wokół ringu
20:30magazyn bokserski
Piłka nożna: Liga francuska
20:55mecz: RC Lens - FC Lorient
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 15:15mecz półfinałowy
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
18:30mecz półfinałowy
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
19:45mecz półfinałowy
Eurosport 2
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
od 15:306. etap
Kolarstwo: Wyścig Eschborn-Frankfurt
17:30kolarstwo
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
18:30cross country olympic mężczyzn
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
19:00cross country olympic kobiet
Kolarstwo: Giro d'Italia
20:00best of
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
od 16:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
18:30mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
20:20mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 15:00mecz finałowy fazy play-off: Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
17:30mecz finałowy: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
20:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Hiszpanii
17:00podsumowanie
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
18:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
20:25koszykówka
TVP Sport
Piłka ręczna kobiet: PGNiG Puchar Polski
od 16:55mecz półfinałowy: Młyny Stoisław Koszalin - MKS FunFloor Lublin
Piłka ręczna kobiet: PGNiG Puchar Polski
18:40studio
Hokej
19:30mecz towarzyski: Słowacja - Polska
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!