Program TV

WTOREK 26.02
23:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Kompania X 3 (3/10)
od 22:35serial wojenny
Żyj i pozwól umrzeć
23:30film sensacyjny
Śmierć jak kromka chleba
1:40dramat społeczny
TVP 2
Rodzinka.pl: Nasza klasa (249)
0:10serial komediowy
Rodzinka.pl: Ping-pong (250)
0:35serial komediowy
Rozbite marzenia. 1918-1939 (8-ost.)
1:10serial fabularno-dokumentalny
Godziny grozy (7/8)
2:15serial sensacyjny
Polsat
Ślad (30)
od 22:35serial kryminalny
Aż do śmierci
23:45thriller
TVN
Superwizjer
23:30magazyn reporterów
Ciężarówką przez Wietnam (4)
0:05serial dokumentalny
Strzelec (7)
1:05serial sensacyjny
Uwaga!
2:00magazyn reporterów
Moc magii
2:20interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Stracona cnota
0:40film erotyczny
Nieźle kliknięci
2:40program rozrywkowy
TV 4
Tuż przed tragedią (7)
od 22:55serial dokumentalny
Tuż przed tragedią (8)
0:00serial dokumentalny
STOP Drogówka
1:00magazyn policyjny
Polityka na ostro
2:05program publicystyczny
TV 6
Pod nadzorem
23:00film sensacyjny
Niesamowite rekordy (9)
1:00program rozrywkowy
STOP Drogówka
1:40magazyn policyjny
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
TVN 7
Ostatni bastion
od 22:10film sensacyjny
Moc magii
0:50interaktywny program rozrywkowy
TVP Kultura
Lekkie obyczaje: Czworo do pary
od 22:55dramat obyczajowy
Nocny dokument: Neon
0:35film dokumentalny
Kino nocne: Córy szczęścia
1:40dramat obyczajowy
TVP Polonia
Halo Polonia
od 22:20magazyn
Focus on Poland (45)
23:10program informacyjny
zdjęcieOcaleni
23:30reality show
Korona królów (161)
0:30telenowela historyczna
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn informacyjny
Ojciec Mateusz 16: Antyk (203)
2:35serial kryminalny
WP
Genialne i autystyczne
23:00film dokumentalny
Mój koszmarny tatuaż 2 (6)
1:00serial dokumentalny
W afekcie
1:35komediodramat

FILMOWE

ale kino+
Przemytnik
od 21:50dramat kryminalny
Ja, Olga Hepnarova
23:30film biograficzny
Płynące wieżowce
1:25film obyczajowy
AXN
S.W.A.T. (20)
0:00serial sensacyjny
Designated Survivor (8)
1:00serial kryminalny
Rekrut (8)
2:00serial kryminalny
MacGyver 3 (3)
2:45serial akcji
CANAL+
Jej twarz
od 21:00dramat obyczajowy
Omen
23:10horror
zdjęcieCicha noc
1:00dramat obyczajowy
Dzikie róże
2:40dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Jej twarz
od 22:00dramat obyczajowy
Omen
0:10horror
Cicha noc
2:00dramat obyczajowy
CANAL+ Family
zdjęcieAch śpij, kochanie
23:55film kryminalny
Mrówka wychodzi za mąż
1:30film krótkometrażowy
Tam i z powrotem
1:50film obyczajowy
CANAL+ Film
Złe psy
od 22:25thriller
Wielbicielka
0:00thriller
Uwięzieni
1:25film krótkometrażowy
Persona non grata
1:35dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Płacz (4)
23:00serial kryminalny
Nielegalni (7)
0:00serial sensacyjny
Nielegalni (8)
0:50serial sensacyjny
Łapu-capu extra
2:10chochliki telewizyjne
Materiał nieemisyjny (1)
2:40film krótkometrażowy
CBS Europa
Chinatown
1:10dramat kryminalny
HBO
Czarna Pantera
od 22:50film sensacyjny
Proud Mary
1:05film sensacyjny
Niewidoczni
2:35dramat obyczajowy
HBO 2
To nie jest kraj dla starych ludzi
od 22:55dramat sensacyjny
Pokot
1:00dramat kryminalny
HBO 3
Opowiedz mi bajkę (8)
od 22:45serial sensacyjny
Dunkierka
23:35film wojenny
Sztanga i cash
1:25komedia kryminalna
Kino Polska
Cudowne lato
od 22:30czarna komedia
Być jak Kazimierz Deyna
0:30film obyczajowy
Wiedźmin: Falwick (12)
2:35serial fantasy
Kino TV
Gothika
23:00thriller
Superhero
1:05komedia SF
Pełny krąg
2:40thriller
Polsat Film
Wesoły wtorek: Bezwstydny Mortdecai
od 21:00komedia sensacyjna
Miasto odkupienia
23:15film sensacyjny
Gliniarze (75)
1:20serial paradokumentalny
Gliniarze (76)
2:15serial paradokumentalny
Stopklatka TV
Air Force One
od 22:10thriller
Ojciec
0:50film obyczajowy
Futro
2:15komedia
TNT
Jak to się robi w Chicago
1:10dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
23:00mecz: Newcastle United FC - Burnley FC
Premiera: Sport News+
0:00magazyn sportowy
1 na 1 Extra: Marcin Gortat
1:40magazyn sportowy
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
2:25serial dokumentalny
nSport+
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
23:00mecz fazy grupowej: Minchanka Mińsk - Grot Budowlani Łódź
La Liga Highlights Show
1:30magazyn piłkarski
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Acapulco
23:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Acapulco
1:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00mecz: PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Sporty walki: KSW 27: Cage Time
1:00walka: Mamed Khalidov - Maiquel Falcao
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
od 20:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
Puncher Extra Time
23:10magazyn sportów walki
Magazyn koszykarski
0:00koszykówka
Atleci
0:30magazyn sportowy
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Włoch
od 20:55mecz półfinałowy: SS Lazio - AC Milan
Sportowy wieczór
23:10program informacyjny
Hokej: NHL
1:00mecz: Boston Bruins - San Jose Sharks

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!