Lombard. Życie pod zastaw 2 (91)

Lombard. Życie pod zastaw 2 (91)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Błażej Wolny
W skrócie:Siedemnastoletnia Arnika robi sobie tatuaż z imieniem ukochanego. Jej ojciec Szymon chce zastawić należące do córki przedmioty w lombardzie i w ten sposób zmusić córkę do usunięcia tatuażu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) i jego rodzina prowadzą lombard, w którym pojawiają się ludzie w różnym wieku i reprezentujący rozmaite grupy społeczne. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni drogie elektroniczne gadżety. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje, jak również policjanci.

W tym odcinku

Siedemnastoletnia Arnika robi sobie tatuaż z imieniem ukochanego. Jej ojciec Szymon chce zastawić należące do córki przedmioty w lombardzie i w ten sposób zmusić córkę do usunięcia tatuażu. Wkrótce jednak chłopak zrywa z Arniką, a wtedy i ona chce pozbyć się ozdoby. Lolek dowiaduje się o porwaniu Marty i idzie do domu Barskich. Odkrywa to Lilka. Kazimierz dowiaduje się od Darka, że Martę porwano przy okazji - prawdziwym celem był syn Korynta. Wojtek oświadcza się Marcie, a ona go przyjmuje. Alina wprowadza się do Adka. W jego mieszkaniu pojawia się jednak Patrycja, która oznajmia, że spodziewa się jego dziecka. Maciek załatwił niezbędne formalności i otwiera własny lombard. Dostaje na start trochę przedmiotów od Kazimierza. Cezary tłumaczy Andżeli, że nie odzywał się do niej, bo groził mu Jacek. Podczas ich spotkania pojawia się były mąż kobiety i rzuca na rywala. Nagle Cezary wyjmuje broń. Jacek zostaje aresztowany. Andżelika czuje się wykorzystana i nie chce więcej widzieć ukochanego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)