Program TV

WTOREK 21.07
22:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Sanatorium miłości 2 (6)
od 21:30reality show
Ocaleni
22:35reality show
Fisher King
23:40dramat obyczajowy
TVP 2
Ja wam pokażę!
od 20:10film obyczajowy
Siostry (7/12)
22:15serial obyczajowy
Defekt 2 (8/9)
0:55serial sensacyjny
Polsat
Blade Runner 2049
od 20:00film SF
S.W.A.T. Jednostka specjalna
23:40film sensacyjny
TVN
Operacja Argo
od 21:00dramat sensacyjny
Egzekutor
0:35film sensacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Czas zemsty
od 21:00film sensacyjny
zdjęcie12 rund 3
22:55dramat kryminalny
Włatcy móch: Piure dla słonia (38)
0:50serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Jasełki (39)
1:20serial animowany dla dorosłych
Galileo (799)
1:50program popularnonaukowy
TVN 7
Kino oldschool: Nieśmiertelny
od 20:00film fantasy
Batman i Robin
22:35film przygodowy
Kości 2 (16/21)
1:10serial kryminalny

FILMOWE

ale kino+
W ułamku sekundy
22:15dramat kryminalny
Granica
0:10dramat fantasy
AXN
Premiera: Absentia 3 (3)
22:00serial kryminalny
The Good Doctor 2 (16)
22:55serial obyczajowy
Seal Team 3 (1/20)
23:50serial akcji
Absentia 3 (3)
0:50serial kryminalny
Ciężar prawdy (5)
1:45serial sensacyjny
CANAL+ 1
Wilcze echa
22:00thriller
Godzina wilka
23:55dramat psychologiczny
Dochodzenie
1:30dramat kryminalny
CANAL+ Family
Alita: Battle Angel
od 21:10film SF
Ani słowa więcej
23:15komediodramat
Wilkołak
1:00horror
CANAL+ Film
Szpieg, który mnie rzucił
22:00komedia sensacyjna
Kler
23:55dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Wilcze echa
od 21:00thriller
Godzina wilka
22:55dramat psychologiczny
Dochodzenie
0:30dramat kryminalny
CANAL+ Seriale
Premiera: Rada ojców (5)
22:00serial fabularny
Premiera: Rada ojców (6)
22:45serial fabularny
Zasada przyjemności (9)
23:30serial kryminalny
Miłość bezwarunkowa
0:30film dokumentalny
Zabawa zabawa
1:10dramat obyczajowy
CBS Europa
Blues Brothers 2000
od 21:00komedia
Idol z piekła rodem
23:20komedia muzyczna
Miasto duchów
1:25komedia
HBO
Projekt Koliber
od 21:35thriller
Przekręt
23:25komedia sensacyjna
Latający biznes
1:10komedia
HBO 2
Jett (9-ost.)
23:10serial kryminalny
Dave (10-ost.)
0:05serial komediowy
Syrena 3 (8/10)
0:35serial obyczajowy
HBO 3
Mogę cię zniszczyć (7/12)
22:00serial obyczajowy
Mayans M.C. 2 (6/10)
22:30serial kryminalny
Tajemnica anioła
23:20thriller
Escape room
1:00horror
Polsat Film
Gliniarze (320)
1:30serial paradokumentalny
Stopklatka
Piłkarski poker
22:00komedia obyczajowa
Narcos: La Catedral (9)
0:05serial sensacyjny
Bejbi Blues
1:05dramat obyczajowy
TNT
Podejrzani
od 21:00thriller
6 kul
23:10film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 21:10mecz: Aston Villa FC - Arsenal FC
Premiera: Sport News+
23:15magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:45mecz: Piast Gliwice - Cracovia
Eurosport 2
Tenis: Turniej Australian Open 2018
22:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Kolarstwo: Vuelta a Espańa 2017
1:3017. etap: Villadiego - Los Machucos
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
od 20:00mecz: Fogo Unia Leszno - RM Solar Falubaz Zielona Góra
Ekstrapaka: 37. kolejka
23:00magazyn piłkarski
Sport News+
0:00magazyn sportowy
TVP Sport
Sportowy wieczór
22:00program informacyjny
Boks: Gala w Ad-Dirijji
22:40waga ciężka: Filip Hrgovic - Eric Molina; waga ciężka: Dillian Whyte - Mariusz Wach
Boks: Gala w Ad-Dirijji
23:40waga ciężka: Aleksandr Powietkin - Michael Hunter

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!