Program TV

ŚRODA 28.08
15:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:30teleturniej muzyczny
Jeden z dziesięciu
18:25teleturniej
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Polsat
Dlaczego ja? (445)
od 14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Gliniarze (292)
16:40serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (116)
17:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
TVN
Szkoła (471)
16:00serial paradokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (1/60)
17:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (726)
18:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Heheszki na całego
16:00program rozrywkowy
zdjęcieLOL - śmiech na tysiąc sposobów
16:55program rozrywkowy
Kapitanowa (14)
17:50serial obyczajowy
Kapitanowa (15)
18:55serial obyczajowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (556)
15:00serial obyczajowy
zdjęciePrzeklęta (34)
16:00telenowela
Bumerang (6)
17:00serial komediowy
Miłość na zakręcie (6)
17:30serial obyczajowy
Septagon (48)
18:00serial kryminalny
TV 6
MacGyver (9)
od 14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (81)
15:15serial kryminalny
Gliniarz i prokurator (44)
16:15serial kryminalny
Medicopter 117 (56)
17:15serial przygodowy
TVN 7
Szpital (344)
od 14:55serial paradokumentalny
Kości 4 (14/26)
15:55serial kryminalny
Dr House 2 (15/24)
16:55serial obyczajowy
Kryminalni: Na celowniku (9/13)
17:55serial kryminalny
TVP Polonia
Zmierzch. Ofensywa ideologii gender
od 14:50film dokumentalny
Studio Raban
16:30magazyn dla młodzieży
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
Taniec na niebie
17:55film dokumentalny
Barwy szczęścia (2034)
18:55serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Nie do śmiechu
od 14:05blok filmów krótkometrażowych
Włoska robota
15:30komedia sensacyjna
Ale krótkie po polsku: Przemijanie
17:20blok filmów krótkometrażowych
Podróż
18:35dramat obyczajowy
AXN
Maska Zorro
od 13:30film przygodowy
Rekrut (12)
16:20serial kryminalny
Rekrut (13)
17:15serial kryminalny
Ja, szpieg
18:15komedia sensacyjna
CANAL+
Chyba kocham swoją żonę
15:00komedia romantyczna
Czarne bractwo. BlacKkKlansman
16:30film biograficzny
Nie przegap
18:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:55chochliki telewizyjne
CANAL+ 1
Armstrong
od 14:05film dokumentalny
Wbić flagę
15:45film krótkometrażowy
Chyba kocham swoją żonę
16:00komedia romantyczna
Czarne bractwo. BlacKkKlansman
17:30film biograficzny
CANAL+ Family
Influencer - zawód przyszłości (7)
od 14:50serial dokumentalny
Nie przegap
15:40magazyn informacyjny
The Place
15:50dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
17:35chochliki telewizyjne
Gnomy rozrabiają
18:05film animowany
CANAL+ Film
Cena prawdy
od 13:40dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
15:35chochliki telewizyjne
Nie przegap
16:05magazyn informacyjny
Psychopatyczna eks
16:15thriller
Joshua
17:45thriller
CANAL+ Seriale
Wiktor Hugo, wróg publiczny nr 1 (4)
od 14:30serial obyczajowy
60 kilo niczego
15:20film krótkometrażowy
Nie przegap
15:50magazyn informacyjny
Instynkt (10)
16:00serial kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (1)
18:20serial komediowy
Pisarze. Serial na krótko (3)
18:30serial komediowy
Pisarze. Serial na krótko (4)
18:35serial komediowy
Łapu-capu
18:45chochliki telewizyjne
Łapu-capu extra
18:50chochliki telewizyjne
CBS Europa
Klub tajnych agentów
od 14:30film przygodowy
Żandarm i kosmici
16:15komedia
Strażnicy skarbu
18:05film przygodowy
HBO
Toy Story 3
od 14:55film animowany
Krypton 2 (7)
16:40serial SF
zdjęcieOpowieść podręcznej 3 (12)
17:25serial obyczajowy
Sucker Punch
18:20thriller
HBO 2
Przekręt
od 13:40komedia sensacyjna
Filmy i gwiazdy
15:25magazyn filmowy
Syrena 2 (11)
18:10serial obyczajowy
HBO 3
All American (6)
od 14:35serial obyczajowy
Ogród z brązu 2 (7)
15:20serial kryminalny
Godzina policyjna (3)
16:10serial sensacyjny
zdjęcieKokainowy Rick
17:05dramat kryminalny
Kino Polska
Wygrany
od 13:35dramat obyczajowy
Komedia małżeńska
15:55komedia obyczajowa
Nowy kabaretowy rejs (4)
18:00program rozrywkowy
Kino TV
Kupiec wenecki
od 12:35dramat kostiumowy
Pies prezydenta
15:10film familijny
Zanim powiesz "Tak!"
18:00komedia romantyczna
Polsat Film
Krokodyl Dundee 2
od 14:15komedia przygodowa
Mały
16:40komedia kryminalna
TNT
Rajdowcy w akcji
od 13:25film przygodowy
Wydział pościgowy
15:10film sensacyjny
Wall Street
17:50film obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 13:10mecz: Manchester United FC - Crystal Palace FC
Ekstraklasyka (6)
15:15magazyn piłkarski
zdjęciePiłka nożna: Liga+ Extra
15:50magazyn ligi polskiej
Premiera: LaLiga World
18:30magazyn piłkarski
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
15:005. etap: L'Eliana - Obserwatorium Astronomiczne Javalambre
Vuelta extra
17:45magazyn kolarski
Wiadomości Eurosportu
18:00magazyn informacyjny
nSport+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 13:00mecz: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
O co biega?
15:30magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga hiszpańska
16:00mecz: FC Barcelona - Real Betis Balompie
Ekstraklasa po godzinach
18:00magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
od 14:00mecz fazy grupowej: Włochy - Słowenia
Polsat Sport Extra
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
15:00mecz fazy grupowej: Grecja - Bułgaria
Magazyn ligi holenderskiej
15:10magazyn piłkarski
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
15:50mecz fazy grupowej: Serbia - Grecja
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
18:20mecz fazy grupowej: Francja - Turcja
Polsat Sport News
Boks
od 14:00boks
Magazyn żużlowy
16:00magazyn sportowy
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
17:20mecz fazy grupowej: Rosja - Hiszpania
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje Ligi Europy
od 14:35mecz 4. rundy: Legia Warszawa - Glasgow Rangers
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
16:40mecz fazy grupowej: Belgia - Polska

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!