Pingwiny z Madagaskaru 2: Zaraza!/ Dorwać kierowcę (10)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 2 odc. 10: Zaraza!/ Dorwać kierowcę

(The Penguins of Madagascar: Operation: Cooties/ Driven to the Brink)

serial animowany USA 2010-2012   od 7 lat
W skrócie:Dzieciaki bawią się na terenie zoo w zakażonego berka. Julian jest przekonany, że roznoszą zarazę. Mieszkańców ogrodu zoologicznego ogarnia panika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 30 października
za 5 dni
9:00 Nickelodeon (z napisami)
niedziela, 1 listopada
za 7 dni
6:10 Nicktoons

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skiper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Dzieciaki bawią się na terenie zoo w zakażonego berka. Julian jest przekonany, że roznoszą zarazę. Mieszkańców ogrodu zoologicznego ogarnia panika. Tymczasem Rico rozbija auto pingwinów, lecz udaje mu się je naprawić. Wkrótce okazuje się, że samochód jest opętany. Za swój pierwszy cel obiera Rica.

Zobacz także